Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Peintbols wīkendā
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaidām pieteicu uz 1300 - ja kādam vajag vēlāk / agrāk - PM

Vieta:
Ieteiktu savākties svētdien kādos 12.30 Uz Rīgas apvadceļa pie Plakanciema krusta (kas pie jelgavenes) punktā A

Poligons atrodas punktā B ai C - pabraukt garām nav iespējams (tikai precīzi neatceros - uz viena no šiem diviem krstojumiem)



Vajadzētu zināt precīzu cilvēku skaitu!!! Es pagaidām pieteicu 12, bet līdz 5dienai vajadzētu zināt PRECĪZI! VAi saraksts pirmajā lapā ir pareizs?

P.S. ceļš uz turieni ir taisns, gluds un asfaltēts Cool No pārdaugavas vistaisnāk sanāk pa Jelgaveni - no otra krasta - skatieties paši - pa apvadceļu vai pa Jelgaveni.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Būtu labi, ja visi, kas pieteikušies atsūtītu man uz PM savus tel numurus



Pēdējoreiz rediģējis smic Wed Mar 28, 2007 7:15 pm; pavisam rediģēts 2 reizes

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
violent aiwa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
violent  ihaaaaa  Mr. Green


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
7-dien mani sviitrojiet araa.... 6 - dien gan varetu

vai ari 7-dien velak uz pecpustdienu, nu tjipa uz kadiem 15.00, 15.30

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
7-dien mani sviitrojiet araa.... 6 - dien gan varetu

vai ari 7-dien velak uz pecpustdienu, nu tjipa uz kadiem 15.00, 15.30

manis pēc var arī 1500. Kādēļ netiec 1300?

ko tauta saka?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par laikiem manā gadījumā- who cares!? Galvenais, ka varēšu pirmo reizi paturēt to stroķi rokās un moš arī kādam trāpīt.

Toties ir jautājums- Līdz kurienei ceļš ir gluds un asfaltēts??? Šaubos, ka līdz ZeŠaušanāsVietai. Vai tur ar Alfām, kas ir slavenas ar savu NeĪpašiLieluCarurejamību, varēs tai vietai B vai C piekļūt, jo ir braukts ar velli pa tām vietām. Ja tur džips pavasarī ir braucis, tad mums 7dien sanāk tāds spēcīgs kājāmgājiens. Turklāt karabāžu un poligonu betona plākšņu ceļu klājumi ir graujoši vārda vistiešākājā nozīmē.  c


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
var arī 15:00.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
Par laikiem manā gadījumā- who cares!? Galvenais, ka varēšu pirmo reizi paturēt to stroķi rokās un moš arī kādam trāpīt.

Toties ir jautājums- Līdz kurienei ceļš ir gluds un asfaltēts??? Šaubos, ka līdz ZeŠaušanāsVietai. Vai tur ar Alfām, kas ir slavenas ar savu NeĪpašiLieluCarurejamību, varēs tai vietai B vai C piekļūt, jo ir braukts ar velli pa tām vietām. Ja tur džips pavasarī ir braucis, tad mums 7dien sanāk tāds spēcīgs kājāmgājiens. Turklāt karabāžu un poligonu betona plākšņu ceļu klājumi ir graujoši vārda vistiešākājā nozīmē.  c

Asfaltēts līdz šaušanas vietai Cool
un arī stāvvieta asfaltēta. Tev tak saka, ka bijusī karabāze tur ir. Sovjetiem viss bija asfaltēts, apmalītes baltas, zālīte zaļa. Ja objekts kustas, tam jāatdod gods, ja nē - tas jānokrāso Mr. Green

Bildes no pagājušā pavasara - īpaši trakajai plūmei Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par alfu caurgaajamiibu arii nepiekriitu. Alfa ir kaartiigs bobiks Smile Vismaz, saliidzinot ar Opel Omega, VW Beetle un Renault Megane shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vienalga cikos

ps: Alfa bobiks c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ar vienalga cikos. Tikai negribētos baigi agri no rīta.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:

Asfaltēts līdz šaušanas vietai Cool
un arī stāvvieta asfaltēta. Tev tak saka, ka bijusī karabāze tur ir. Sovjetiem viss bija asfaltēts, apmalītes baltas, zālīte zaļa. Ja objekts kustas, tam jāatdod gods, ja nē - tas jānokrāso Mr. Green


Ok. Man vienkārši patīk vazāties pa tādām vietām un zinu kā ir pierobežu ex- karabāzēs, lidostās, raķešbāzēs... Tur ne pa visam nav kā tu apraksti.


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es butu priecigs, ja butu iespejams sho pasakumu parcelt uz kadiem 15 vai 15'30 svetdien, skataties pashi, ja nav iespejams, tad nav....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...tie, kas ierodas pēc 15.01 tēlo kustīgos mērķus priekš tiem, kas ieradušies līdz 15.00...  naac


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database