Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 17 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Nākošais
Izpūtējs
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Tad jau man arī tagad ir "spoooorta" izstrādājums, jo gofras vietā ir koniskais savienojums. Tāds pats kā bildē  yo
Bet cik man par to Novumā stāstīja, tad tāds savienojums sanāk lētāks par gofru un prasa mazāk klapatas.  Rolling Eyes

To par "mazāk klapatas" gan samuldēja. Man teica, ka vismaz reizi gadā vajagot to kautkā iesmērēt/apstrādāt. Citādi būšot kā man, kad pēc ~4 gadiem tā sadilis, ka jāliek jauns.
Un,par lētumu arī vēl var strīdēties, man par to detaļu viņi noplēsa ~20 latus. Nezkāpēc man šķiet, ka autofficinā gofra nav diezko daudz dārgāka.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Edc rakstīja:
Tad jau man arī tagad ir "spoooorta" izstrādājums, jo gofras vietā ir koniskais savienojums. Tāds pats kā bildē  yo
Bet cik man par to Novumā stāstīja, tad tāds savienojums sanāk lētāks par gofru un prasa mazāk klapatas.  Rolling Eyes


Bet ja uz ta ir uzraksts raGAZons, reMUs un tmldz - tad tas ir mega yo risinājums, par kuru jānoplēž mega $$$


Nu... emmm... pieļauju, ka ir vairākas būtiskas atšķirības (precizitātē, materiālos, aprēķinos utt.) starp novumu un remusu aiwa
Turklāt, ja šis būtu mūžīgs risinājums, turklāt lētāks un bez blakusefektiem, tad visi autoražōtāji tādus liktu standartā visām mašīnām shifty


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Edc rakstīja:
Tad jau man arī tagad ir "spoooorta" izstrādājums, jo gofras vietā ir koniskais savienojums. Tāds pats kā bildē  yo
Bet cik man par to Novumā stāstīja, tad tāds savienojums sanāk lētāks par gofru un prasa mazāk klapatas.  Rolling Eyes


Bet ja uz ta ir uzraksts raGAZons, reMUs un tmldz - tad tas ir mega yo risinājums, par kuru jānoplēž mega $$$


Nu... emmm... pieļauju, ka ir vairākas būtiskas atšķirības (precizitātē, materiālos, aprēķinos utt.) starp novumu un remusu aiwa
Turklāt, ja šis būtu mūžīgs risinājums, turklāt lētāks un bez blakusefektiem, tad visi autoražōtāji tādus liktu standartā visām mašīnām shifty

Domāju, ka šim koniskajam savienojumam būtiski ko kvalitatīāku/precīzāku uztaisīt nevar (un nevajag)
tāpat ir nepieciešami vismaz zināmas kvalitātes materiāli utt...
protams, ka kādi 5-10% "kvalitatīvāk" var uztaisīt, izmantot "dārgākus" materiālus un ļoti biezu marketinga glazūru (kas arī nav bez maksas) un radīt patērētājā viedokli par to, ka viens ir būtiski labāks kā otrs...
Tā jau nav ka atšķirību nav, bet vairāk kā skaidrs, ka ekskluzivitāte, labs marketings utt pīļu kakas ļauj izstrādajuma cenu palielināt n-kārtīgi... Wink

Tā teikt - ražošanā ir pielaides klases, un ja izgatavot lāpstu ar mikroskopa pielades klasēm - lāpsta maksās 60x dārgāk, bet nebūs ne uz procentiem 15 patiešām reāli labāka. Būs tikai nevajadzīgi dārga ražošana...

Zac van vei of biznes stratedžī! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā tad. Un Remus reputācija (līdz ar to arī cena) ir radusies no svaiga gaisa? Izrādās, ka ir pilna pasaule ar debiliķiem, kuri maksā 20x dārgāk kā kaimiņu metinātājam Modrim un virpotājam Serjogam tikai par skaļu firmas vārdu vien aiwa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kā tad. Un Remus reputācija (līdz ar to arī cena) ir radusies no svaiga gaisa? Izrādās, ka ir pilna pasaule ar debiliķiem, kuri maksā 20x dārgāk kā kaimiņu metinātājam Modrim un virpotājam Serjogam tikai par skaļu firmas vārdu vien aiwa


Es jau nesaku, ka remus ir vienāds ar kaimiņa ražojumu.
Viņš droši ir kādus % 10-30 labāks, bet tamdeļ arī % 400 dārgāks

Jo, kad prasi kaimiņu Vilnim vai Kasparam uzmetināt auspufu - pirmais, kas tevi interesē ir nevis performance un izmantotie materiāli, bet ģoševo un serģito.

Protams, ka aiz remus stāv aprēķini un tā, bet tie aprēķini dod dažas desmitdaļas nost no apļa laika 333 trasē, kas ir ļoti būtiski sportistam, toties širpotrebistam galvenais ir ļoti pievilcīgi noformēts izpūējs ar sirdij tīkamu skaņu! Ielas satiksmē tām 0,2 sekundēm nozīmes nav nekādas!

Runājot par smukumu - izstrādāt nesmuku un smuku izstrādājumu izmaksas ir +/- vienādas... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Runājot par smukumu - izstrādāt nesmuku un smuku izstrādājumu izmaksas ir +/- vienādas... Wink


To tev mamma mācīja? shura Protams, tas atkarīgs no izstrādājuma, bet tomēr...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
palaidniex rakstīja:

Runājot par smukumu - izstrādāt nesmuku un smuku izstrādājumu izmaksas ir +/- vienādas... Wink


To tev mamma mācīja? shura Protams, tas atkarīgs no izstrādājuma, bet tomēr...


Esmu pietiekamu mūža daļu pavadījis marketingā un pietiekami pazīstams ar ražošnu... Wink

Ne viss ir tik dārgs, cik to dārgu un ekskluzīvu padara marketings... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā jau teicu - izstrādājumi mēdz būt dažādi. Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kā jau teicu - izstrādājumi mēdz būt dažādi. Wink


Es jau nestrīdos, bet nekādu brīnumu arī nav! Wink
Es neloloju naivas ilūzijas... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams. Es atkal neesmu tik pesimistisks Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es esmu reāls! Wink
Ir miljoniem lietu pasaulē, par kuru pārākumu un vitālo nepieciešamību mums marketings iestāsta, kaut reāli ne nu viss tik kruts, ne nu viss tik vajadzīgs... Wink
Visvairāk es uzjautrinos par to, ka valstī, kura ir piemajā desmitniekā pēc tīra saldūdens daudzuma uz vienu iedzīvotāju, tiek pirkts dzeramais ūdens pudelēs... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man bija koleegjis - dirseejs no dabas - vinsh prata iestaastiit kaadeelj NEVAJAG to vai citu preci, pakalpojumu Smile
piekriitu, ka marketings ir shausmiigs pateereetaajsabiedriibas ierocis - man veel tagad gribas sev PSP, kaut tas nafig nav vajadziigs. kas es - siikias vai? (bet taa gribas, taa gribas)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par viedokļa veidošanu!
Tas ir īzī!
Es varu par vienu un to pašu preci, neko nesamelojot sastāstīt tā, ka pircējs to gribēs vairāk par visu pasaulē vai gluži pretēji - nepirks nekad!
Vienīgais, kad šī viedokļa veidošana ir bezspēcīga - tad, kad iestājas fāze (ļoti iespējams, ka iepriekšēja marketinga panākta) - patīk/nepatīk!

Tās ir vienīgais patiesās izvēles dzinulis!

Ja tas Remus auspuffs patīk - tad citi var izstiepties un sarauties ar nezkādu tehnisko risinājumu un uzlabojumu.. kamēr neiepatiksies cits auspuffs, tikām tas remus, kas prātā iesēdies ar birku "patīk" - būš pac, pac auspuffs, visiem auspufiem auspuffs! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prasi mārketinga pasniedzējam skolasnaudu atpakaļ! gejs


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es neuzdroshinaatos - mees ar maneejo seedeejaam vienaa krogaa, churaajaam vienaa podaa Smile
ielieniet blakus topikaa par elljas smarzju beidzot!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 17 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database