Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 98 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 96, 97, 98  Nākošais
Alfa & ziema
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Diemzheel straadaa arii tad, kad nevajag. Es esmu pieradis liikumus njemt mazliet savaadaak Smile Bet neljauj, maita!
Nu nekas, sha dabuushu no servisa, tad paskatiisimies vai tieshaam taa elektronika taisaas piechakareet fiziku shura


piestrādā pie drošinātājiem!  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā jau teicu - tie VDC, EBD utt strādā līdz brīdim, un tad, kad jau vairs negaidi - ļauj vāģim "norauties" ...
un tad ir  Mad  Mad  Mad


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir sajuuta, ka ir otraadi - ljauj bish norauties un tad, kad tu ar platu smaidu sejaa iestaadu purnu iekshmalaa un meegjini slaidi izshljuukt liikuminju, shie samet visu mieraa kaa taadam nemaakuliigam punkjeedaajam un ieliek atpakalj vinjupraat pareizaa trajektorijaa Smile
Bet ok. Nav meeginaats riktiigi slidenos apstaakljos. Pameeginaasim un tad jau maniis.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Man ir sajuuta, ka ir otraadi - ljauj bish norauties un tad, kad tu ar platu smaidu sejaa iestaadu purnu iekshmalaa un meegjini slaidi izshljuukt liikuminju, shie samet visu mieraa kaa taadam nemaakuliigam punkjeedaajam un ieliek atpakalj vinjupraat pareizaa trajektorijaa Smile
Bet ok. Nav meeginaats riktiigi slidenos apstaakljos. Pameeginaasim un tad jau maniis.


Es arī tā no sākuma domāju... Sad


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tur nav smukas podziņas, kas izslēdz tos asr & co? Ja nav, tad taču var pierīkot seksīgus slēdzīšus dzeltenā kārbiņā


Mr. Green


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Podzinja ir. Bet... izsleedzot to, tiek viszheeliigi atljauts nemanjaa spoleet un mazmazlietinj pasliideet. Nekaads L6! (hairpin left) nesanaaks Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muusu shuumaheriem ABS VDC ASR EPC SDS SMP u.c. ir viens milziigs trauceeklis un galvenais iemesls vinju meistariibas paarveershanai nemaakuliibaa, to mees zin shura

bet man ikdienas braukshanai shiis sisteemas ljoti paliidz. braukshana ir kljuvusi droshaaka un vienkaarshaaka. 220zs fwd mashiinai var tik miit gaazi un stuureet, viss notiek gluzhi taapat kaa uz sausa asfalta tikai mazliet leenaak un mazliet slidenaak. bet no visurienes var izbraukt, visur var uzsaakt, var iegriezt, pat ja to dari aatraak nekaa buutu bijis droshais aatrums. uz piesnigushas shosejas var mierigii veikt apdziishanas manevrus paari latvijai tik raksturiigo sadalosho sniega chupu nebaidoties ar sho manevru ielidot graavi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muusu shuumaheri nebaidaas ielidot graavii arii bez ASR Razz Ar to arii atshkiraas no muusu takumaam sato shura Bet ne par to ir staasts. Es sheit nerunaaju par ikdienas braukshanu. Ikdienas braukshanaa man arii tas ASR patiik. Stabili, mieriigi... un garlaiciigi. Vieniigais prieks ir, ka tieshaam slidenaa startaa var vienkaarshi miit griidaa, ar diviem pirkstiem turot stuuri un otras rokas diviem prikstiem urbjot degunaa un grozot raadzhinu.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
e ku teu prieks un laime par nieka 400ls. vieniigaa ekstra stuures pastiprinaataajs, bet, ja tas tomeer traucee, var izliet shkjidrumu un pavisam kruta shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vo! super Sanjemshos kaut kad un graabshu shitaadu ciet Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
muusu shuumaheriem ABS VDC ASR EPC SDS SMP u.c. ir viens milziigs trauceeklis un galvenais iemesls vinju meistariibas paarveershanai nemaakuliibaa, to mees zin shura

bet man ikdienas braukshanai shiis sisteemas ljoti paliidz. braukshana ir kljuvusi droshaaka un vienkaarshaaka. 220zs fwd mashiinai var tik miit gaazi un stuureet, viss notiek gluzhi taapat kaa uz sausa asfalta tikai mazliet leenaak un mazliet slidenaak. bet no visurienes var izbraukt, visur var uzsaakt, var iegriezt, pat ja to dari aatraak nekaa buutu bijis droshais aatrums. uz piesnigushas shosejas var mierigii veikt apdziishanas manevrus paari latvijai tik raksturiigo sadalosho sniega chupu nebaidoties ar sho manevru ielidot graavi.


Nu, ikdienā palīdz gan. Tiesa ne vienmēr, jo tas viss strādā līdz zināmam ātrumam. (nu kad galvā sakāpj Tommy Makkinen sindroms)
Pēc tā sākās elementārā fizika... To nu nevar apčakare nekādi... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ikdienaa parasti paarvietojos liidz tam zinaamajam aatrumam un pat ja sisteemas vairs neliidz, sliktaak no taam tachu nekljuust, vai nee?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu reizēm izbesī gan, bet tas ir tikai reizēm. Lielākoties jau palīdz.
kad traucē abs - kad jabremzē uz sniega vai grants
Pretspolēšana, reizēm, kad jārauj pāri špūrei...

Toties visādu idiņu pilna pilsēta!
jau vakardien sākās nervozo pakausīelpotāju baciļa izplatība...
brauc tāds letiņš ar sapņu pasraķ kūtiņu vai audi imo kvatro un elš pakausī, ka es lūk braucot tikai 67 km/h Rolling Eyes
ja palaid garām tas sāk braukt ar nežēlīgajiem 68 km/h Shocked (nu i napig???? ko tā var vinnēt???)
toties kad priekšā kāds bremzē un nākas to darīt man pašam - spoguļos manāma bremzēšana ar izteiktiem sānslīdes elementiem - bremzējot iesāņus ceļa garenasij Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil (nu uomulības pašam tajā brīdi pamaz), tiesa uzreiz pēc šāda manevra pakausī vairs neviens neelpo un ietur vismaz 3 reizes garāku distanci.
Šumaheri ibio! Mad


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man gan vairāk besī ziemā jābrauc lēnām kā arī kreisā josla - manējā sindromi. kalnciema tilts - abas joslas velkās uz 40. nu ja riepas neesi nopircis vai gribi vilkties - sēdi labajā joslā, nevis nobloķē ceļu......

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ehhh.. a man patiik bez tiem visiem juusu stabilitaates kontroljiem! Liiikumaa pakalinu sanes... bik iespied un viss atkal ir kulee... protams liidz vienai reizei! piip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 98 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 96, 97, 98  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database