Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Portatīvās auto GPS (navigācijas) iekārtas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
www.stats.lv ir jābūt. citos būvinstrumentu kantoros arī ir - celtnieki tak rācijas izmanto!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nu galigi sshvaki ar tam racijaam, par kadu godigu grapas devu varu izlidzet uz nedelju vai divam. °

Ja kas tad suti PZ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Ev, neviens nezin kur var iznomāt rācijas ??? Baigi aktuāli...


Ieej jebkurā sadzīves preču veikalā un nopērc kaut kādas Motorolas pa 20-30Ls... Būs OK  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaunajām tomotom kartēm (7.xx) ir fīča, ka var labot kartes informāciju, saglabāt to un dalīties savos atklājumos. Tāpat var saņemt info par citu atklājumiem.

Mans 710 toms apgreidojās uz jauno OS. Tā rezultātā parādijās pāris incantas pogas (tipa nosūtīt savas koorinātes glābējiem  Rolling Eyes ). Tas viss būtu suu... bet smieklīgākais ir tas, ka izvarotā (krakotā) Baltijas karte apgridojās uz jauno versiju, bet legāli pirktā (no tomtom.com) detalizēta Rietumeiropa - nē. Teorētiski vecā karte uz jaunā OS vispār nevajadzētu iet, bet man viss griežas  Cool

Par threada sākumā minēto fišku. Vakar cerēju "izvilkt" jauno saulkrastu apvedceļu. Imho vinam braucot pie stūres tav nav izdarāms. Var beigties nelāgi  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
jaunajām tomotom kartēm (7.xx) ir fīča, ka var labot kartes informāciju, saglabāt to un dalīties savos atklājumos. Tāpat var saņemt info par citu atklājumiem.

Mans 710 toms apgreidojās uz jauno OS. Tā rezultātā parādijās pāris incantas pogas (tipa nosūtīt savas koorinātes glābējiem  Rolling Eyes ). Tas viss būtu suu... bet smieklīgākais ir tas, ka izvarotā (krakotā) Baltijas karte apgridojās uz jauno versiju, bet legāli pirktā (no tomtom.com) detalizēta Rietumeiropa - nē. Teorētiski vecā karte uz jaunā OS vispār nevajadzētu iet, bet man viss griežas  Cool

Par threada sākumā minēto fišku. Vakar cerēju "izvilkt" jauno saulkrastu apvedceļu. Imho vinam braucot pie stūres tav nav izdarāms. Var beigties nelāgi  shura


ķipa sakot, ka jaunais 7.xx tomtoms strādājot ne tikai ar savām kartēm
(piezīme kartes izgatavo tikai divi uzņēmumi un maina karšu formātu atbilstoši navigācijas softam)


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mani atkal nopietni interesee gps karte Maskavai, taas rajonam un Piiteram. Tagad lietoju Route66 - vinjiem it kaa ir pusliidz laba Maskavas un Piitera karte, bet iet tikai uz WinMobile OS. Es tachu nepirkshu jaunu verkji un kartes?! Mekleeju caur kautkaadiem paaris krievu saitiem - nekonkreeti. Varbuut kaads i rsaskaaries ar taam karteem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Mani atkal nopietni interesee gps karte Maskavai, taas rajonam un Piiteram. Tagad lietoju Route66 - vinjiem it kaa ir pusliidz laba Maskavas un Piitera karte, bet iet tikai uz WinMobile OS. Es tachu nepirkshu jaunu verkji un kartes?! Mekleeju caur kautkaadiem paaris krievu saitiem - nekonkreeti. Varbuut kaads i rsaskaaries ar taam karteem?


Tomtom 5.0 bija austrumeiropas kartes
Maskava, pēterburga un vāl dažas prāvākās pilsētas
bet nebija namu numerācijas
ja ir tāda interese - man tādas ir kaukur uz compja...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, bet tad man jaaizfishko kaa salaadeet citu softu tam gps aparaatam, jo peec idejas tas ir pda ar OS un vienu softu, kas automaatiski palaizjas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Ok, bet tad man jaaizfishko kaa salaadeet citu softu tam gps aparaatam, jo peec idejas tas ir pda ar OS un vienu softu, kas automaatiski palaizjas.


man tomtoms jau arī ir uz PDA...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nee, es pda nelietoju kaa gps - man atseviskjs diivais - gps. Bet pec buutiibas tie diivaisi jau taadi pda vien ira. Jaaizdomaa kaa tur nomainiit softu - piemeeram uzlikt to pashu tomtomu. Tak vot!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs TomTom GPS 
Ir doma, bet pagaidām tikai doma par GPS iegādi! Ļoti simpatizē TomTom modeļi gan dizainā, gan procesora, gan iespēju ziņā! Vai kāds ir darbojies ar TomTom GO 720 vai 720 T (Traffic) iekārtu? Any comments? Un vai kāds ir redzējis 720 T modeli iekš LV?


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: TomTom GPS 
ls-premo rakstīja:
Ir doma, bet pagaidām tikai doma par GPS iegādi! Ļoti simpatizē TomTom modeļi gan dizainā, gan procesora, gan iespēju ziņā! Vai kāds ir darbojies ar TomTom GO 720 vai 720 T (Traffic) iekārtu? Any comments? Un vai kāds ir redzējis 720 T modeli iekš LV?


ja plika navigācija - tad TT one XL

Imho, jebkuram TT pieliekot RMS antenu, tas paliek par "traffic"  hmm Varbūt vajag kaukādu abonēšanu. LV tas nav aktuālu, un 5 X gadā EU iztieku tāpat Ffff..fristailo
Varbūt kļūdos, neesmu tā baigi pētijis. Man pilnīgi pietiek ar 710.  love . Ir patiešām labs super
iet pēc jaunā tikai lai būtu jaunākais emo ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik papeetiiju tomtomus, daargo modelju atshkjiriibaa ir visaadaas peec buutiibas nevajadziigaas fiichaas, blutuus, mp3, fm transmitters, traffic announcements u.c.

tikai navigaacijai ljoti eerts, vienkaarsh, mazs un leets ir Niksona piemineetais One XL naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
cik papeetiiju tomtomus, daargo modelju atshkjiriibaa ir visaadaas peec buutiibas nevajadziigaas fiichaas, blutuus, mp3, fm transmitters, traffic announcements u.c.

tikai navigaacijai ljoti eerts, vienkaarsh, mazs un leets ir Niksona piemineetais One XL naac


TT 720 būtiska atšķirība no One Xl ir tāda, ka 720jam ir CPU 400Mhz 64MB Ram, bet One XL ir 32MB Ram un CPU 266 MHz! 720ais strādās ātrāk, tas ir pozicionēs uz kartes atrašanās vietu, auto lēnāk kustoties GPS ātrāk pielāgosies izmaiņām! Par tām mp3 un fm fīčām, protams, man to nevajag... tās ir tā pat kā ar fotokameru telefonā  Razz

A kā ar kartēm One XL, tur ir visa Eiropa - Nu typa Rietum, Centrāl un Austrum? Updeitot var, ja kāda valsts trūkst?


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
720jam ir CPU 400Mhz 64MB Ram, bet One XL ir 32MB Ram un CPU 266 MHz! 720ais strādās ātrāk, tas ir pozicionēs uz kartes atrašanās vietu, auto lēnāk kustoties GPS ātrāk pielāgosies izmaiņām!



man ne briidi neradaas sajuuta, ka One XL straadaa par leenu, protams, jebkurai ieriicei aatrdarbiiba ir svariigs raadiitaajs. bet vai ir veerts piemaksaat 100ls? man tas jautaajums ar ir aktuals, jo laikam shovasar jaaiepeerk sava ieriice savaadaak jau kljuust neerti vislaik aiznjemties no chomiem naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database