Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 49, 50, 51  Nākošais
Velobrāļi. Pavisam mazie.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nubet atstarotāji tak ir standartkomplektācijā!!! Kur tad tu to biezpiendīzeli pirki?!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ja tieshi taapeec jau es pat nepieveersu uzmaniibu atstarotaaju esiibai/neesamiibai. Ritenis ir labs ... bet laikam izdomaajushi, ka atstarotaajs ir lieks!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izdomaajusho, ak atstarotaaju var nogruust atseviskji par paaris lateim.
es par kjiveri domaaju jau sen, bet taa kaa nekad neesmu aktiivi piedaliijies koplietoshanas elju braukshanaa - man po, vieniigi, aj kaadreiz ir velme piedaliiteis sacensiibaas - taa ir obligaata prasiiba no organizatorui puses. bet ja pa nopietnam - taa velokjivere taada panamka jau vien ir un nekaada droshiiba ar to nevar buut, veeljovairaak ja uz pashas kjiveres liimee briidinaajumu - shii kjivere nepasargaas juus aatrumos virs 20kmh - koveelne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā, tā sanāk biju gatava jau šodien baukāties. bet nu skaidrs, jūs dikti dikti gatavojaties Smile


_________________
neko nevar skaidri zināt. atliek vienīgi mi-nēēt...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atstarotajus stadarta tagad vairs retais piedava... pie kam jo tu perc krutaku divriteni (macesu komentet tikai par MTB), jo lielaka varbutiba ka tie atstarotaji uz vinja nebis vispar un nekur... smaguma samazinasanas nolukos - ju now!.

a par kjiverem nesaki viss... pa pilsetu vizinoties es ari diez vai kjiveri viksu, vet sacenes tomer vinja vaig... viens nevekls kritiens ar atsitienu pret celmu, akmeni, kaiminja velosipedu ver beigties daaaaudz bedigak bez tas kjiveres....

mana parlieciba par kjiverem (pa lielam vienalga kuram, mocha, snowborda, velo utt) ir, ka parasti jau ta noder labi ja 1 reizi muza, un ta reize var but izskjirosa starp to vai kjirbis paliek vesels, vai nee. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aktiiviais sports un moto ir pavisam cita lieta - taas kjiveres tioeshaam speej pasargaat, bet velokjivere - tad manu galvu labaak vareetu pasargaat, ja kaads ar kamrofleksu man uzpustu mikrofona frizuuru kaa 70's ielu bandu vadonjiem pirms sacensiibaam Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un kas mani dzina vakar vakarā pašā pilsētas centrā, labā ātrumā braucot, nospiest abas bremzes līdz galam c Ar tām Schwalbe riepām, izrādās, grips ir ļoti pat pārliecinošs. Ričuks apstājās, es diemžēl nē Doh! Tagad pāris dienas jāpaklibo ar K2 shura
Brauciet uzmanīgi!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un kas mani dzina vakar vakarā pašā pilsētas centrā, labā ātrumā braucot, nospiest abas bremzes līdz galam c Ar tām Schwalbe riepām, izrādās, grips ir ļoti pat pārliecinošs. Ričuks apstājās, es diemžēl nē Doh! Tagad pāris dienas jāpaklibo ar K2 shura
Brauciet uzmanīgi!


 hahaha jaa jaa es uz jaunaa richuka, ar vienreiz sabremzeejos un sapratu, ka taa dariit vairs nekad nevajag! Bet man paveicaas, es braucu ar siici (vinsh ar saveejo richuku pa priekshu) taa ka aatrums bija gana mazs, lai shaizes nenotiktu  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ričuks apstājās, es diemžēl nē Doh!


"Laid vaļā! Laid vaļā!" shura


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ričuks apstājās, es diemžēl nē Doh! Tagad pāris dienas jāpaklibo ar K2 shura
Brauciet uzmanīgi!

Join the club  Laughing
Man jau ar ned nogalee tak shaize, motorizeetais 4ritenis aizskreeja pa aatru  horse pats paliku uz asfalta  Doh! tagad normaals  skorbulis


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Oga rakstīja:
Ričuks apstājās, es diemžēl nē Doh!

"Laid vaļā! Laid vaļā!" shura

Savulaik Vācijā, vietā, kur pa ceļam no darba uz mājām, veloceliņa līkums bija nevis ar cietu segumu, bet ar sīkām šķembām, neizdevās savākties, un nolikos garšļaukus tā, ka 3 minūtes gulēju un nevarēju saprast- celties vai nē.
Apsēdos uz blakus esošā soliņa, jutu, kautkas nav riktīgi.
Nācās ar vienu roku otras rokas plecu iegrūstīt vietā.
Bet nekas traks, pēc 10 minūtēm varēju atkal pabraukt.
Tik plecs kādas 2 nedēļas stīvs un sāpīgs bija.
Tad arī nopirku savu pirmo Alfu (155).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shosezon veel bez tramvaam. mans staasts iz velodziives: pacmitnieku veetru laikaa dikti patika kaada meitene un es vienu dienu, braukajot ar velo vinju ieraudziiju. taaks - domaaju - piebraukshu no priekshas un ar prieksheejo bremzi taa ar shiku pacelshu pakalju gaisaa (lieki piebilst, ka sho es maaceeju pietiekami akrobaatiski izveikt pat liidz 45° [ne peec celsija, protams]). braucu tuvaak, tuuliit jau bremzeeshu un man galvaa kautkas sasleedzaas (laikam sanervozeejos kaa nu izdosies) un es pilniibaa nospiezhu prieksheejo bremzi un paarlidoju paari ragiem ar taadu shusi! nokritu vinjai pie kaajaam un saaku vaimanaat:"tu paskaties, ko tu izdariiji! tu tikai paskaties..." man bija kauns pa visu seju, vinjai paarsteigums par visu seju, bet peec nedeljas jau atkal vareejaam viens otram paskatiities aciis un smieties Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Oga rakstīja:
Ričuks apstājās, es diemžēl nē Doh!


"Laid vaļā! Laid vaļā!" shura


Es arī palaidu :kaspich:


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
abi labi Very Happy


_________________
neko nevar skaidri zināt. atliek vienīgi mi-nēēt...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
bet peec nedeljas jau atkal vareejaam viens otram paskatiities aciis un smieties Smile


...and lived they happily ever after gejs


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 49, 50, 51  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database