Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 19 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Nākošais
ziemas riepas, ko likt?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Testi esot jau notikušies, tagad tik jagaida kad publicēs.

Lielos izmēros un zemos profilos ar augstuma palielināšanu nevajag aizrauties. Parasti tas augstuma pieaugums nelien arkas.

Un modernās lameļotās jau tik traki nedilst. Tur jau arī sastavi un tehnoloģijas iet uz priekšu. Bet tur ir tā - kadam stilam meklējam tas riepas. Ja grib spolēt(pa asfaltu ) un likt pa mēmiem regulari(priekškam?), tad  jaņem vācu stila riepas. Ja grib izjust saķeres robežu un gūt baudu balansējot uz tās un to izmantot - jāņem lameļotās. Ziemā jau atrakais ir tas, kas "lavās" nevis dod pa vaļņiem...  Smile


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas pats nu jau vecais UG6 tam esot kaukādas tur 3D lameles, kas neļauj tālu vienai no otras nobīdīties...
Dilst gan, tas tiesa - 3 sezonas gana saudzīgā režīmā iztur, bet toties tur lieliski.
Man po cik labi dilst, galvenais lai brauc turp, kur man vajag...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un kapēc pērkot vislabakās riepas par bargu naudu vēl gribam 5 sezonas ar tam braukt???


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
Un kapēc pērkot vislabakās riepas par bargu naudu vēl gribam 5 sezonas ar tam braukt???


Nu gribas tak daudziem to santīmiņu ie sex shura

Nu un, ka man tās riepas iztur labi ja divarpus sezonas, toties es varu ~ prognozēt kustības vektoru un likt tam mainīties man vēlamā virzienā.

Daudziem liekas ka 5. sezonā ziemas riepa būs tik pat mīksta un turēs tik pat labi...

Ja mēs dzīvojam dziļos lalukos (latgale) vai ap Ērgļiem un neizbraucam no turienes nekad var izmantot arī pavecas radzenes...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu par to kustības vektoru labi teikts.... super


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
nu par to kustības vektoru labi teikts.... super


To kustiibas vektoru var paredzeet arii ar Master Razz Tiesa gan, taa kustiiba varbuut buus leenaaka shura Bet nu es laikam teikshu, ka manu braukshanas stilu riepu "ziimols" ietekmee tikai bremzeeshanas celja garuma zinjaa  Cool Taa ka laikam par tiem dejotaajiem staasts atkalinjaas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu bremzēt ar "švammēm" ir efektīvāk...

Un labāk tomēr riepas, ar kurām mazāk jāmaina braukšanas paradumi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nu bremzēt ar "švammēm" ir efektīvāk...

Un labāk tomēr riepas, ar kurām mazāk jāmaina braukšanas paradumi...


Dziive garlaiciigaaka shura
Viens no interesantaakajiem braucieniem manaa dziivee bija toreiz no Baakuuzha - bish virs 100km pa pusaizputinaatu, pusledaini nopuustu celju ar Master + "dokatka" Laughing
Savukaart saspringti un neinteresanti bija  159 SW ar standarta 16" bridgestone vasareneem pa kalnu autostraadi pie Genova - liikumos bija mazliet neomuliigi briizhiem...
Taa ka liekas, ka Latvijaa ir plusmiinus pa bungaam ar taam riepaam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Nu bremzēt ar "švammēm" ir efektīvāk...

Un labāk tomēr riepas, ar kurām mazāk jāmaina braukšanas paradumi...


Dziive garlaiciigaaka shura
Viens no interesantaakajiem braucieniem manaa dziivee bija toreiz no Baakuuzha - bish virs 100km pa pusaizputinaatu, pusledaini nopuustu celju ar Master + "dokatka" Laughing
Savukaart saspringti un neinteresanti bija  159 SW ar standarta 16" bridgestone vasareneem pa kalnu autostraadi pie Genova - liikumos bija mazliet neomuliigi briizhiem...
Taa ka liekas, ka Latvijaa ir plusmiinus pa bungaam ar taam riepaam.


Arī ar švammēm man bija jautrs brauciens, toties pēc Bākūša es apstājos pac, toties Tev abs tirkšķējā čuķ ne līdz Ropažu pagriezienam... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


Arī ar švammēm man bija jautrs brauciens, toties pēc Bākūša es apstājos pac, toties Tev abs tirkšķējā čuķ ne līdz Ropažu pagriezienam... Very Happy


Nee. Тормоза придумали трусы! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nuja - Īsti pirāti nemazgājas... Very Happy
Mazgājas tikai tie, kam slinkums kasīties... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ziemas tapuciņi uzlikti.
Paldies italim Smile
Konjaks no manis.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Ziemas tapuciņi uzlikti.
Paldies italim Smile
Konjaks no manis.


uzliki Conti?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
arba rakstīja:
Ziemas tapuciņi uzlikti.
Paldies italim Smile
Konjaks no manis.


uzliki Conti?

Jā, man jau uz 156  3 ziemas bija Conti, neviena slikta vārda.
Tagad gan cits modelis Viking3 -  mīksta lāmeļu riepa, uz asfalta sajūtas baigas, it kā zem katra riteņa būtu bļodiņa ar galertu Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Very Happy
un droši ka dilst kā dzēšgumija... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 19 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database