Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
iegādājos pirmo automātu savā mūžā
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs iegādājos pirmo automātu savā mūžā 
Kļuvu par AR 156 2,5 v6 lietotāju, tikai viena lieta autiņam ir automāts un man šķiet kautkas vairs nav lāgā - uzsakot braukšanu no vietas nekust kad atlaiž bremzi bet gan kad tā pavairāk uzgāzē. cik nopietni tas varētu būt un kādas papilus nodarbes prasa automāta uzturēšana? Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...šeit jau kaut kur bij manīts apraksts par AR automātiem, bet IMHO tas būs Tavs pēdējais automāts mūžā... aiwa


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mehaaniskaa jau arii neiet, kad atlaizj bremzi, bet kad pavairaak uzgaazee.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Automats alfaam bija bez perversijaam - velaakas JATCO veecaakas ZF....   piebrauc RAAP Automaatu servii Artillerijas ielaa.  Automatam jamaina eljlja shad-tad. un viss.   ALSI (no Egas datora)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pareizi,nau ko gudrot daudz ,brauc uz RAAP servi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā kaut kas ar automātu, tā visi uz RAAP - it kā tas būtu vienīgais automātu serviss uz pasaules. angry   A tie džeki tur normāli izlaidušies - kārbas remonts parastais - 500 Ls, nedaudz sarežģītāks - 800 Ls. Pats automātkārbas neatzīstu, tāpēc neko ieteikt nevaru, bet zinu, ka liela daļa paziņu, kas ikdienā lieto automātus, nu jau RAAP brauc ar līkumu... Alternatīvas IR. Man ir slinkums meklēt kontaktus, bet kādā no foruma topikiem pat bij minēti vairāki prātīgi džeki, kas par saprātīgām naudām tās lietas labi kož.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
agha, no automaatistiem ar dzirdeets, ka RAAP teelo monopolistus un kaash 8 aadas. viens automaatu remonts ir uz Ganiibju Dambja. teritorijaa, kuraa iebrauc tieshi pretim Bukultu ielai. taisni un pa labi. tad kreisaa pusee angaars Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shita gazeshana man gan liekas pec pilnigi elementaras eljas limena papildinasaas, mosh sac ar to Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Alternatīvas IR. Man ir slinkums meklēt kontaktus, bet kādā no foruma topikiem pat bij minēti vairāki prātīgi džeki, kas par saprātīgām naudām tās lietas labi kož.


nu - man ka jau tresho gadu ne-ridziniekam - gruuti ieteikt kaadu mazo un plashi nezinaamo servisu.  
otrkaart - te ir analogija ar ARFILU - tachu arii naff leeta vieta lai remonteeties ko ?  Very Happy


Es savus automatus lauzishu pats pec manuala.  Bet pagaidam no 5iem kas man bija - nospraga zem manis tikai viens - un pie tam specifisks - HONDA.  kaut pec eljljas un filtra nomainjas vel kaut ka gaja.

STALL testu taisiji - cik ir RPM ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu pats savu automatu Jaunpili taisiju,, paris dzekiem ,kuri tur remontejas nau problemas,bet man jau 2traa reize un rezultatas sudigs...ar tomata remontu var klientu reali cakaret,,tev tur atkal sitas un tada garaa,,,bus jasak pasam taisit,,,,,,,,,,,,, Ffff..fristailo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
shita gazeshana man gan liekas pec pilnigi elementaras eljas limena papildinasaas, mosh sac ar to Wink
      man ar sat un tad ir tada kaite ,bet varetu vienkarsi but ta ,ka kaapuma ta masina stav uz vietas un ellai ir limenis Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
altez rakstīja:
Alternatīvas IR. Man ir slinkums meklēt kontaktus, bet kādā no foruma topikiem pat bij minēti vairāki prātīgi džeki, kas par saprātīgām naudām tās lietas labi kož.


nu - man ka jau tresho gadu ne-ridziniekam - gruuti ieteikt kaadu mazo un plashi nezinaamo servisu.  
otrkaart - te ir analogija ar ARFILU - tachu arii naff leeta vieta lai remonteeties ko ?  Very Happy


Es savus automatus lauzishu pats pec manuala.  Bet pagaidam no 5iem kas man bija - nospraga zem manis tikai viens - un pie tam specifisks - HONDA.  kaut pec eljljas un filtra nomainjas vel kaut ka gaja.

STALL testu taisiji - cik ir RPM ?
    domaa ieliekot draivaa ,nospiezot bremzu pedali un uzmit gazi gridaa,,,,tipa nedrikst parsniegt2stukas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ja laikam jau sākšu ar eļļas līmeņa parbaudi, cerēsim uz to labāko Laughing
pēc cik štukām vispār tā zapte ir jāmaina?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PAR to stall testu ir ta... ja pari 2400-2600 - hidrotrans jau miris un driz naksies "vskrivatj bublik"  ja 1800-2200 - tad ok.  ja zem 1800 - tad motors jalabo.   Ar stall testu var parbaudit tikai hidrotransu.  Nu un motoru arii (nosaciti)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
staal testu taisiiju , sanaaca 2000 varbuut drusku paari, bet nu itkaa vajag buut -OK tam hidrotransam. bet interesantākais ir tas ka tieši tāpat viņš uzvedas kad ir tā labi uzsilis un meeginu uzsaakt no vietas - proti, nekust no vietas ( pareizāk kust ļoti negribīgi) un gāzi var dot cik gribās, bet apgriezieni neceļas augstākpar to pašu ciparu kādu ieguvu taisot staal testu.  Confused varbuut kaads vareetu ieviest kaut kādu apjausmu šajā jautājumā Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database