Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
radiators
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
nu tā,Gros Auto-135ls,Ape motors-121ls,Arfila-145ls,GRS-143ls.tādas lūk tās cenas.A kā tur ir ar tiem pulverīšiem,cik droši utt,vnk uz doto momentu ir fin.krīze neliela un a radiators ta tek Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad



daargie kantori skaidri, tajos augtstaakmineetajos leetajos neskatiijies? pulveri njem visdaargaako un ber tik iekshaa, diez vai buus sliktaak, pat ja nebus labaak Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu rīt vēl piezvanīšu uz to Alteza ieteikto kantori,a tā citādāk jau nevienu citu kantori tā nevarēju iedomāties kur zvanīt un interesēties.A kur to sasodīto pulveri var meklēt,ir kādas idejas?????un vai nevar būt tā,ka tas pulveris aiztaisas ciet netik to ko vajag,bet arī to ko nevajag???? Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja caumurs nav liels, tad viss ok. Esmu pat aizlāpījis cauru pumpi šādā veidā (laikam pumpim gultnis tecēja)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
ja caumurs nav liels, tad viss ok. Esmu pat aizlāpījis cauru pumpi šādā veidā (laikam pumpim gultnis tecēja)


nu caurums šķiet ka nav liels,radiatoram viens stūris ir mitrs visu laiku,bet jautājums ir -kur to ķiti (max.labu/kvalitatīvu)var meklēt un vai nevar būt tā ka aitaisa ciet arī to,ko nevajag????


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
smic rakstīja:
ja caumurs nav liels, tad viss ok. Esmu pat aizlāpījis cauru pumpi šādā veidā (laikam pumpim gultnis tecēja)


nu caurums šķiet ka nav liels,radiatoram viens stūris ir mitrs visu laiku,bet jautājums ir -kur to ķiti (max.labu/kvalitatīvu)var meklēt un vai nevar būt tā ka aitaisa ciet arī to,ko nevajag????


Valvoline bija kaukāc ūberkrutais klāt lejamais... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār, pirms ķiti liet, ir vērts sistēmu izskalot..


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex!!!!!možta tu vari noskaidrot,vai ir un ja ir tad dod ziņu kas ko kā cik$ un brauks pirks.A sistēma ir man domāt ok,jo nesen ir mainīts šķidrums.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
palaidniex!!!!!možta tu vari noskaidrot,vai ir un ja ir tad dod ziņu kas ko kā cik$ un brauks pirks.A sistēma ir man domāt ok,jo nesen ir mainīts šķidrums.


Nu tur ir redzku šitāc... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tu varbūt vari pastāstīt kādas atsauksmes par šo izstrādājumu????palaidniex,a????


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tā,šodien tā kārtīgāk papētiju to sasodīto radiatoru un atradu caurumiņi pa kuru tad arī tas antifrīzs tecēja.Hmm,tam radiatoram no virspuses nāk kautkāda gumija,kura bij kautkādā veidā sašķiebusies un spiedās pie radiatora vienas ribas un berzes rezultātā bij tai ribai izrīvējies caurimiņš.tad nu man izlīdzējās kolēģis un aizlaida līdz vienam zināmam kantorim kas nodarbojas ar radiatoru remintu,dabuja no šiem spec skābi un alvu un tagad vakarā es šamo ņēmu un salodēju.izsās,ka problēma ir novērsta,thu,thu,thu Laughing


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database