Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Kā atmūķēt auto?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
vajadzētu vispirms konsultēties ar kādu elektriķi, bet es darītu tā:
tā kā bagāžnieks ir vaļā, tad var tikt, piemēram, pie aizmugurējo lukturu kontaktiem. Atrodam kādu "+" vadu. Paņemam dzīvu akumulatoru (kaut vai piebraucam tuvumā citu mašīnu), ar "piepīpējamiem" vadiem savienojam plusus, mīnusu pieliekam kaut kur pie masas. Un voila.. alfā ir atgriezusies dzīvība. Protams, startēšanai šāds variants nederēs, bet signalizācijai un centrālajai atslēgai vajadzētu pietikt.


strādā tak tikai tad, ja ir ieslēgtas gaismas atstātas, 156 attiecīgi to ir grūti izdarīt - atslēga ņemot ārā jātstāj parking pozīcijā....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu vai tad maz vietu, kur bagāžniekā var tikt pie pastāvīgā plusa? Piemēram tā paša grabažnieka apgaismojuma lampiņa, kas deg vienmēr, kad vāks ir vaļā. Varbūt kļūdos, bet man liekas, ka bremžu guņi arī dega ar izslēgtu aizdedzi. Nu tad caur turieni arī lienam iekšā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
nu vai tad maz vietu, kur bagāžniekā var tikt pie pastāvīgā plusa? Piemēram tā paša grabažnieka apgaismojuma lampiņa, kas deg vienmēr, kad vāks ir vaļā. Varbūt kļūdos, bet man liekas, ka bremžu guņi arī dega ar izslēgtu aizdedzi. Nu tad caur turieni arī lienam iekšā.


jā, pareizi - apgaismojuma lampiņa der.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Turpinot tēmu 
elbee rakstīja:
shito par akja pievienoshanu es padomaaju, bet noleemu skalji neteikt Wink 166/GTV akjis bagazhniekaa, nav probleemu  Cool


Man vienam pazīstamam džekam pagalmā stāv 500 mersis ar beigtu aķi, kas ir bagažniekā un arī vienīgo atslēgu komplektu, kas arī ir ieslēgts bagažniekā.

Vienīgais veids, kā atvērt bagažnieku bez atslēgas ir elektriskais slēdzis salonā.

Salona durvis ir vaļā.

Kādas idejas?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Turpinot tēmu 
smic rakstīja:
elbee rakstīja:
shito par akja pievienoshanu es padomaaju, bet noleemu skalji neteikt Wink 166/GTV akjis bagazhniekaa, nav probleemu  Cool


Man vienam pazīstamam džekam pagalmā stāv 500 mersis ar beigtu aķi, kas ir bagažniekā un arī vienīgo atslēgu komplektu, kas arī ir ieslēgts bagažniekā.

Vienīgais veids, kā atvērt bagažnieku bez atslēgas ir elektriskais slēdzis salonā.

Salona durvis ir vaļā.

Kādas idejas?


Cik es esmu redzējis auto ar elektriskajiem bagažnieka slēdžiem, tiem visiem ir bijušas slēdzi dublējošas trosītes. Kaut kur zem pakaļējā beņķa ir galiņš, kas jāparauj lai tiktu iekšā bagažniekā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Turpinot tēmu 
smic rakstīja:
elbee rakstīja:
shito par akja pievienoshanu es padomaaju, bet noleemu skalji neteikt Wink 166/GTV akjis bagazhniekaa, nav probleemu  Cool


Man vienam pazīstamam džekam pagalmā stāv 500 mersis ar beigtu aķi, kas ir bagažniekā un arī vienīgo atslēgu komplektu, kas arī ir ieslēgts bagažniekā.

Vienīgais veids, kā atvērt bagažnieku bez atslēgas ir elektriskais slēdzis salonā.

Salona durvis ir vaļā.

Kādas idejas?


pieslēdzam dzīvu aķi pie salonlampiņas pie atvērtām durvīm?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Turpinot tēmu 
NIKSONS rakstīja:
Cik es esmu redzējis auto ar elektriskajiem bagažnieka slēdžiem, tiem visiem ir bijušas slēdzi dublējošas trosītes. Kaut kur zem pakaļējā beņķa ir galiņš, kas jāparauj lai tiktu iekšā bagažniekā.

Uz baakas vaacinju shitaads joks i redzeets.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kapotu var atvērt manuāli?
Ja jā, tad elektrības vadi tur tāpat aiziet uz kautkādu galveno mezglu, kuram attiecīgi pieliekot derīgu aķi visam teorētisi vajadzētu aiziet.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Turpinot tēmu 
smic rakstīja:
elbee rakstīja:
shito par akja pievienoshanu es padomaaju, bet noleemu skalji neteikt Wink 166/GTV akjis bagazhniekaa, nav probleemu  Cool


Man vienam pazīstamam džekam pagalmā stāv 500 mersis ar beigtu aķi, kas ir bagažniekā un arī vienīgo atslēgu komplektu, kas arī ir ieslēgts bagažniekā.

Vienīgais veids, kā atvērt bagažnieku bez atslēgas ir elektriskais slēdzis salonā.

Salona durvis ir vaļā.

Kādas idejas?


baac.. aizmirsu. bet man reiz staastija kaa tas jaadara... 164 Alfai ir tieshi taapat- sledzis salonaa, akjis grabaznhiekaa. kaut kaada fiicha bij, ka zem haubes jaatrod vadi kas no akja naak un cits akjis jaapieliek. vai kaut kaa taa.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic - pasaki kurā pagalmā!  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Turpinot tēmu 
AMV rakstīja:

Uz baakas vaacinju shitaads joks i redzeets.


164ajai bij bagaazhniekaa strikjiitis aiz kaa paraut.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
smic - pasaki kurā pagalmā!  aiwa


Privātmājas  Cool


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Turpinot tēmu 
Jancix rakstīja:
smic rakstīja:
elbee rakstīja:
shito par akja pievienoshanu es padomaaju, bet noleemu skalji neteikt Wink 166/GTV akjis bagazhniekaa, nav probleemu  Cool


Man vienam pazīstamam džekam pagalmā stāv 500 mersis ar beigtu aķi, kas ir bagažniekā un arī vienīgo atslēgu komplektu, kas arī ir ieslēgts bagažniekā.

Vienīgais veids, kā atvērt bagažnieku bez atslēgas ir elektriskais slēdzis salonā.

Salona durvis ir vaļā.

Kādas idejas?


baac.. aizmirsu. bet man reiz staastija kaa tas jaadara... 164 Alfai ir tieshi taapat- sledzis salonaa, akjis grabaznhiekaa. kaut kaada fiicha bij, ka zem haubes jaatrod vadi kas no akja naak un cits akjis jaapieliek. vai kaut kaa taa.


NU man likās, ka pie salona apgaismojuma 12v jāpieliek. Bet bail sajaukt polaritāti - k-kas toč nosvils.

MB behemots gan nav diez ko braucams - kārbai defekts - toties kāds pa lēto var nopirkt Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Turpinot tēmu 
Jancix rakstīja:
AMV rakstīja:

Uz baakas vaacinju shitaads joks i redzeets.


164ajai bij bagaazhniekaa strikjiitis aiz kaa paraut.

Ja sasprings un atceras ta taa arii ir.
 Un tos vadus zem haubes atrast ir vienkaarshi. Cik reizes savu pashu pirmo AR caur tiem prieksheejiem vadiem netiku piepiipeejis aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da man liekas ka visiem širpotrebiem, kuriem aņi ir saslēpyti bagažniekos vai zem beņķiem, ir dumlējošās klemju vietas zem haumes (avārijas piepīpēšanai)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database