Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Uz detaļām alfa 166,2.0 16V Twinspark motors
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja jau tik daudz organizētāju,tad es atsakos! no biker vieta,no kaspars mašīnas! Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eu ka tad bus? gribu pie grappas tikt  :kojots_maukaas_ar_o7:


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmmmm Smile var meiginat 166 v6 uzzimet ;)bet tas gluzi neatbilst derībām Very Happy


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, ja būtu vajadzigs FWD tvinspārks, kuram uz zaudētāja rēķina nomaina sajūgu... Gan jau gribētāji atrastos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
Hmmmm Smile var meiginat 166 v6 uzzimet ;)bet tas gluzi neatbilst derībām Very Happy
v6 jau uzdevemu ti biku sarezgi, tai pat laika ir interesantak, man pofig dodiet kaut v6, es pat varetu padomat par handikapu, es uznemos v6 necelot ara, a tas studentins tvinsparku cel ara Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Nu, ja būtu vajadzigs FWD tvinspārks, kuram uz zaudētāja rēķina nomaina sajūgu... Gan jau gribētāji atrastos.

Aj, tiem jau biežāk dzinējus maina shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu vairs neesmu tik drošs,ka varu uzvarēt,jo koijotins izskatās,ka ir rūdīts automehāniķis,kurš katru dienu šīs lietas dara,es to daru tikai hobija līmenī,bet es vēlētos pamēģināt tikuntā,vēlos apskatīt izstrādātos noteikumus,savi/organizētāju instrumenti,sacensības notiks ārā uz ielas,jeb servisā,jo es to visu daru uz domkratiem un ārā,man pat pagaidām nav savas garažas,nu bet paprovēt vēlētos,kautvai sporta/jaunu paziņu iegūšanas Wink Bet ir problēmas ar to grappas uzlikšanu,jo pašlaik esmu palicis bez darba,un nespēšu atļauties iegādāties,jāizdomā kautko citu,ja ir tāda iespēja vispār sarunāt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varu piedavat uzlikt grappu ta pat naac


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Nu vairs neesmu tik drošs,ka varu uzvarēt,jo koijotins izskatās,ka ir rūdīts automehāniķis,kurš katru dienu šīs lietas dara,es to daru tikai hobija līmenī,bet es vēlētos pamēģināt tikuntā,vēlos apskatīt izstrādātos noteikumus,savi/organizētāju instrumenti,sacensības notiks ārā uz ielas,jeb servisā,jo es to visu daru uz domkratiem un ārā,man pat pagaidām nav savas garažas,nu bet paprovēt vēlētos,kautvai sporta/jaunu paziņu iegūšanas Wink Bet ir problēmas ar to grappas uzlikšanu,jo pašlaik esmu palicis bez darba,un nespēšu atļauties iegādāties,jāizdomā kautko citu,ja ir tāda iespēja vispār sarunāt...


Ja jau uz domkratiem vari pa 3 stundam atrak izcelt/ielikt motoru,neka cits nonemt/uzlikt karbu,tad jau uz pacelaja pa visam 5 atrak bus! Tad ja nebaidies koijotu,vins ari katru dienu karbas nenem nost,nu moz reiz nedela,nu ne biezak!  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ari bez pacelaja esu mainijis sajugus, taisijis motoriem kapitalos utt. baiga starpiba jau taja nav, tik cik ertibas pasam, gadus 15 atpakal lielako tiesu stradaju uz bedres, Latlada iemacijos kas ir pacelajs, pec daziem gadiem jau stradaju pie Jana lubanas iela, un tad jau pat snabi driksteju pats pirkt legali
motofanats izklausas pec centiga studenta kam varbut ari kaut ko varetu iemacit, tikai ja ir riebums pret alfu tad es personigi atsakos macit, lai maca tie kam tuvak sirdij ir srotwagen grupa Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi,es centīšos izsprukt no šīs situācijas,man riebums ir iespējams tā iemesla dēļ,ka man ir bijuši tikai twinsparki,bet pērkot 166,bija doma palēnām iekraut 3.0 busso motorīti Smile gan jau uzlabosies materiālā situācija un tas uztaps,zinu,ka te tūlīt būs kaudze ar cilvēkiem,kuri tūlīt teiks,ka lētāk ir nopirkt gatavu u.t.t. bet es gribu tam visam iet cauri,piemēram esmu taisījis userim zantok viņa 147 alfu (pārtaisīju no selespeeda uz manuālo kārbu,tagad zinu,ko vajag,lai tas viss darbotos nevainojami un būtu skaista pārbūve,nevis viss samests kautkā nebūt,lai tikai ietu),man patīk kā alfas izskatās,kāds ir komforts,vadāmība un viss pārējais,laikam vienkārši dēļ twinspārka nepaķeksi satrakojos.... Ta jau redzēs kā būs,principā vēlējos tikai pārdot to motoru,lai jau ir pamatkapitāls 3.0 v6 motora iegādei. Un koijotin,es labprāt esmu gatavs iemācīties kautko jaunu,ja vēlies man kautko jaunu iemācīt,tad es ar lielāko prieku pieņemšu tavu piedāvājumu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Labi,es centīšos izsprukt no šīs situācijas,man riebums ir iespējams tā iemesla dēļ,ka man ir bijuši tikai twinsparki,bet pērkot 166,bija doma palēnām iekraut 3.0 busso motorīti Smile gan jau uzlabosies materiālā situācija un tas uztaps,zinu,ka te tūlīt būs kaudze ar cilvēkiem,kuri tūlīt teiks,ka lētāk ir nopirkt gatavu u.t.t. bet es gribu tam visam iet cauri,piemēram esmu taisījis userim zantok viņa 147 alfu (pārtaisīju no selespeeda uz manuālo kārbu,tagad zinu,ko vajag,lai tas viss darbotos nevainojami un būtu skaista pārbūve,nevis viss samests kautkā nebūt,lai tikai ietu),man patīk kā alfas izskatās,kāds ir komforts,vadāmība un viss pārējais,laikam vienkārši dēļ twinspārka nepaķeksi satrakojos.... Ta jau redzēs kā būs,principā vēlējos tikai pārdot to motoru,lai jau ir pamatkapitāls 3.0 v6 motora iegādei. Un koijotin,es labprāt esmu gatavs iemācīties kautko jaunu,ja vēlies man kautko jaunu iemācīt,tad es ar lielāko prieku pieņemšu tavu piedāvājumu Smile


Te jau atiešana no tēmas! Sākumā lielijas un teicis,ka visi lohi,bet tu vienīgais zin,kā ātrāk,bet tagad sanāk krumos sēž ar pilnam
biksem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Nu vairs neesmu tik drošs,ka varu uzvarēt,jo koijotins izskatās,ka ir rūdīts automehāniķis,kurš katru dienu šīs lietas dara,es to daru tikai hobija līmenī,bet es vēlētos pamēģināt tikuntā

Šis neko nenozīmē? Es nekur neesmu teicis,ka visi ir lohi un es gudrākais,es ļoti daudz ko nezinu,bet mācos katru dienu kautko jaunu,es teicu,ka man tā ir vieglāk samainīt sajūgu/salikt zobsiksnu. Es gribu sacensties,bet es nevaru dot kasti ar vīnu zaudējuma gadījumā,jo esmu pašlaik bezdarbnieks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Varam sarīkot sacensības,tu ņemsi nost kārbu neizņemot motoru,bet es izņemot motoru,varu saderēt,ka es tikšu ātrāk galā apmēram par kādām 3h+nebūs noplēstas rokas līdz asinīm dēļ tā,ka nekur nevar tikt normāli klāt,šāda operācija paveikta 145,147,166,iepriekš čikājos ņemt nost kārbu neizņemot motoru,da nu i naf*g!  Wink



Tavi vārdi? Kā tad vińus savādāk var saprast?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
iedodat nabagam pauzīti, saprata, ka viņu te noēd, tgd nezin ka iziet no situācijas Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database