Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Velos iegadaties 156
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Bet es laikam nevareetu saukties par objektiivisma etalonu shai gadiijumaa Embarassed


pilniigi droshi, jo nav ne gads pagaajis kopsh briizha, kad te pat forumaa klaareeji, ka FL purns ir zebests, bet vecais kaka konchennaa  Mr. Green


Veelreiz atkaartoju tiem, kas tankaa - standarta 156 man FL purns tieshaam patiik labaak kaa standarta ne-FL.
Resp. purni man rindojas shaadi:
1. GTA
2. FL
3. pre-FL

Vot. Taa ka nekaadas dirshanas nav Razz


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
GTA ar FL - Tu, koa c Vai arī es c Šķiet GTA ar FL purnu bija tikai un vienīgi Autodeltas garadarbs IMHO. Nu un cik tas viss maksā, es negribu nemaz zināt 45


Ne ne. Ne es ne tu neko nepīpē  Laughing
Es biju domājis vai nu vienkārši GTA vagonu, vai FL ar 2.5V6  Razz[/quote]

Es jau kaut kur rakstīju, ka vācijā 2.5 AR 156 sedans FL pa 3 gadiem laikam biju redzējis (vismaz uzskrējis virsū) vienu reizi. Sad



Pēdējoreiz rediģējis Presto Wed Apr 02, 2008 2:43 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Pareizi ir 
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
nav ko mainīt auto 1x gadā. Nav nekāds mētelis - vai zin.


teoreetiski atbalstu, bet praksee nav sanacis ilgaak pa 2 gadi braukt ar vienu mashiinu Wink


Pašķirstīju bonus-malus lapu. Ar mani ir tāpatās Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu man kopš 2003. gada ir piederējuši 8 dažādi auto Very Happy ilgāk par gadu esmu braucis tikai ar zilo kupeju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:



tie, kas vakar biju uz picu, kur oga nebija rezerveejis galdinju un pats nodeviigaa kaartaa nemaz nebija ieradies grudaks dabuuja apskatiit dziivee shito drapaku. man patika. kraasa ir riktiigi smuka. taa nav parastaa suunu zaljaa kaku kraasa, bet izteikts perlamutrs. mashiina super ar shito ir jaabrauc pasham nevis jaapaardod Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tie, kas vakar biju uz picu, kur oga nebija rezerveejis galdinju un pats nodeviigaa kaartaa nemaz nebija ieradies grudaks dabuuja apskatiit dziivee shito drapaku. man patika. kraasa ir riktiigi smuka. taa nav parastaa suunu zaljaa kaku kraasa, bet izteikts perlamutrs. mashiina super ar shito ir jaabrauc pasham nevis jaapaardod Wink[/quote]

Da Oga reizēm tāds depresīvs mēdz būt, bet 45 tak smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ta auto krāsa vismaz normāla t.i. nav balta, melna vai sudraba IMHO. Man arī patīk super Būtu tikai jaunais purns, vispār būtu skaisti


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vilson, dajosh bildes un piedziivojumu staastu! naac un kaapeec jaapaardod? hmm


Alfām vispār ir labi, ja tās regulāri maina saimniekus Laughing  smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vilsons rakstīja:



tie, kas vakar biju uz picu, kur oga nebija rezerveejis galdinju un pats nodeviigaa kaartaa nemaz nebija ieradies grudaks dabuuja apskatiit dziivee shito drapaku. man patika. kraasa ir riktiigi smuka. taa nav parastaa suunu zaljaa kaku kraasa, bet izteikts perlamutrs. mashiina super ar shito ir jaabrauc pasham nevis jaapaardod Wink

 love ši man patīk  ihaaaaa tikai nevaru atļauties angrrry varbūt arī labi, jo, ja būtu neierobežotas iespējas, tad zem loga stāvētu arī vieno no šim

un ši

  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm, man ienaaca praataa, ka ir tachu taadas 164 Super (pat veel 96~97. gada) ar veco Alfas 2l 8V motoru, ne? 164tajaas tachu likai tikai 8V motoru? vareetu buut labs auto. komfortabls, izturiigs un riktiigi leets gan iegaadee, gan uztureeshanaa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienīgi rūsē laikam bik...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
hmm, man ienaaca praataa, ka ir tachu taadas 164 Super (pat veel 96~97. gada) ar veco Alfas 2l 8V motoru, ne? 164tajaas tachu likai tikai 8V motoru? vareetu buut labs auto. komfortabls, izturiigs un riktiigi leets gan iegaadee, gan uztureeshanaa Smile

kad pirku savējo, iepriekšējam saimniekam ir bijusi 164, teica, ka esot tāda asāka un  ņiprāka par 166. Nezinu kā 2litru, nebūs pa švaku priekš lielās bundžas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Vienīgi rūsē laikam bik...


ej nu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Redzētas pāris 164 aizmugurējās arkas ar burbuļiem. Var jau būt ka jaunākiem izlaidumiem ir tāda pati apstrāde kā 145, kas principā nerūsē.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
elbee rakstīja:
hmm, man ienaaca praataa, ka ir tachu taadas 164 Super (pat veel 96~97. gada) ar veco Alfas 2l 8V motoru, ne? 164tajaas tachu likai tikai 8V motoru? vareetu buut labs auto. komfortabls, izturiigs un riktiigi leets gan iegaadee, gan uztureeshanaa Smile

kad pirku savējo, iepriekšējam saimniekam ir bijusi 164, teica, ka esot tāda asāka un  ņiprāka par 166. Nezinu kā 2litru, nebūs pa švaku priekš lielās bundžas


taa jau tas vienmeer ir bijis- visi ieprieksheejie modelji ir njipraaki, vieglaaki, asaaki, ekonomiskaaki, izturiigaaki...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database