Atbildēt pie šī temata 54 lapa no 58 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Nākošais
Mani sauc ... Man ir Alfa ...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Q4 Ti? yo
Rets auto.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pa visu mobile.de ir tikai viens Q4 3.2 V6 vagons.... un tas pats pelēks...
un pa vienam 2.4 un 1.9 dīzelim..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
autiņš baigi intresants Smile no tieši šādas kombinācijas es neateiktos,bet mani baida 4x4 un manuālis,jo ja fwd visu lieko cik jau var izspolēs,tad šeit visa slodze divmasniekā!nu ok var krupi norīt un 1k iemest sajugā un spararatā Very Happy un cik vinjam tur izturīga tā 4x4 sustēma?ja kkas tur notiek?Very Happy pusasis joprojām vibrēs tikai priekšējās?vai uz q4 arī aizmugures?Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
autiņš baigi intresants Smile no tieši šādas kombinācijas es neateiktos,bet mani baida 4x4 un manuālis,jo ja fwd visu lieko cik jau var izspolēs,tad šeit visa slodze divmasniekā!nu ok var krupi norīt un 1k iemest sajugā un spararatā Very Happy un cik vinjam tur izturīga tā 4x4 sustēma?ja kkas tur notiek?Very Happy pusasis joprojām vibrēs tikai priekšējās?vai uz q4 arī aizmugures?Very Happy

Tāpēc jāņem automāts, kaudze problēmu atkrīt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GirtzB rakstīja:
krods rakstīja:
autiņš baigi intresants Smile no tieši šādas kombinācijas es neateiktos,bet mani baida 4x4 un manuālis,jo ja fwd visu lieko cik jau var izspolēs,tad šeit visa slodze divmasniekā!nu ok var krupi norīt un 1k iemest sajugā un spararatā Very Happy un cik vinjam tur izturīga tā 4x4 sustēma?ja kkas tur notiek?Very Happy pusasis joprojām vibrēs tikai priekšējās?vai uz q4 arī aizmugures?Very Happy

Tāpēc jāņem automāts, kaudze problēmu atkrīt...


teoretiski jā,bet automātu remontēt ari +-1K Smile takā tur starpības nav!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
GirtzB rakstīja:
krods rakstīja:
autiņš baigi intresants Smile no tieši šādas kombinācijas es neateiktos,bet mani baida 4x4 un manuālis,jo ja fwd visu lieko cik jau var izspolēs,tad šeit visa slodze divmasniekā!nu ok var krupi norīt un 1k iemest sajugā un spararatā Very Happy un cik vinjam tur izturīga tā 4x4 sustēma?ja kkas tur notiek?Very Happy pusasis joprojām vibrēs tikai priekšējās?vai uz q4 arī aizmugures?Very Happy

Tāpēc jāņem automāts, kaudze problēmu atkrīt...


teoretiski jā,bet automātu remontēt ari +-1K Smile takā tur starpības nav!

Tikai ievērojami ērtāks auto lietošanā ar reālākām tālākpārdošanas iespējām un  tas +/- 1k ir derīgs uz ilgāku laiku...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tāpēc jau laikam pagāja pāris mēneši kamēr atradās...

Nav jau tik maz, piemēram re kur vēl daži eksemplāri palikuši:
- http://ww3.autoscout24.de/classified/288915156?asrc=st|as
- http://ww3.autoscout24.de/classified/289269570?asrc=st|as

Es jau arī neatteiktos no automāta, bet Q4 viņu nav  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man patīk kā cilvēki dzīvo vecos nostāstos.
Jūs, kas šausminās par dārgiem automātu remontiem, saremontējat modernā auto spararatu ar sajūga komplektu. Automāta remonts pēctam liksies kā eļļas maiņa  Wink
Un automātus remontē retāk kā maina sajūga komplektus   Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
veci nostāsti vai jauni,bet abu remonts buus aptuveni vienāds Smile manuālim aju arī ilgi tura,ja nav čipots!
p.s pareiz q4 nebij pieejams ar tomātu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad itālijas turks saķeksējis visu ko nevar...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir sanācis tā, ka sievas raķete šeit (forumā), bija nonākusi uz izķidāšanu ātrāk nekā pats es Māris jeb Skudra  Very Happy
ir nonākusi mūsu īpašumā super duper 159 SW Ti, ar atbilstošu italjano krāsojumu....
ko varu teikt vizuāli uzrunāja jau sen 159, bet saņemties nopirkt nebiju sadūšojies, pateicoties kaimiņam PITJONS, kurš iedeva sievai izgāzt ar savu 159 SW, nolēmām, ka kautkas tai virzienā ir jāsāk meklēt... tad nu lūk paldies visiem kuriem mūsu skaistule likās par raibu, RUMBULA utt  Very Happy  Very Happy  Very Happy tikām, manuprāt, pie vienas no skaistākām un pilnākajām 159 iekš to Rīg  laureats
un jā... Ti is way to looking for... Alfa Romeo manas, subjektīvas domas  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
rumbula vai ne rumbula,bet raiba gan ir  Wink  un arī motoru aizmirsa ielikt  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
krods rakstīja:
rumbula vai ne rumbula,bet raiba gan ir  Wink  un arī motoru aizmirsa ielikt  Razz

Esi sveicināts dīvainu cilvēku klubiņā ar īpašu aktivitāti pilnmēness laikā Very Happy Ffff..fristailo  :kaspich:  alfavirus


pirmais aktivizējās pilnmēness iespaidā  naac  haha  haha haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiki, jau kādu laiku esmu Alfa Romeo 159 sw īpašnieks. Tā kā neesmu divains cilvējs, jo neesmu ierasto tautas auto braucējs, tad nu auto placī aiz mc2 acīs iekrita sarkanā alfa ar 2.4 jtdm automātu. Tā kā iepriekšejais auto bija Audi TT tad nu izvēle krita par labu 2.4 nevis 1.9.
Jau ilgāku laiku biju lasijis šo forumu, bet to, ka jākļūst par alfistu es sapratu kad stāvēju uz vienibas gatves un pretī brauca arī sarkana 159 alfa, un šoferis parādija sveiks! Šī meneša laikā šādu parādību esmu novērojis vairākkart, ka alfists alfu sveicina! Tā nu vēlos pievienoties jums-Alfistiem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 54 lapa no 58 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database