Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Autonomu pakalpojumi ārzemēs
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AAAA ihaaaaa  scukas avisti

Kārtējā braucienā pasūtināju, protams, alfu. Meitene pie letes milzīgi atvainojās, ka nevar piegādāt manu izvēlēto, un iedeva "hi-lux" par to pašu cenu. Protams, neprotestēju. Ieinteresēts paskatijos, kas tad šamiem skaitās "hi-lux". Izrādās, ka šis spainis ->



Kad būs spēks un iedvesma, uzrakstīšu feļetonu par šo "hi-luksu". Uzreiz varu pateikt - viena no lielākajām vilšanām... Mad

Tas viss būtu sū... Tie  gejs  ir novilkuši ciparu, kā par raudi...  violent  angrrry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pag, bet ja auto īres kantoris nepatīk nav jau problēma smilšu sauju pie eļlas piebērt, ne?  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
pag, bet ja auto īres kantoris nepatīk nav jau problēma smilšu sauju pie eļlas piebērt, ne?  aiwa


Vairs jau netieku klāt tai paļurkai  angrrry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
pag, bet ja auto īres kantoris nepatīk nav jau problēma smilšu sauju pie eļlas piebērt, ne?  aiwa


un tad klusinjam pie sevis kikinat ka melnais plaskjis atriebeejs...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par teemu "autonomas". nejaushi uzduuros gadu vecam foto Wink



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosmic fridge hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā saucas motora "piebraukšana" pirmajos kilometru tūkstošos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tai kurpjukastei labākie tūkstoši jau bija aiz muguras shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
No pēdējā brauciena ir palicis pāri Šveices autobāņu "stickeris".
Ja kādam vajag - pārdošu zem pašizmaksas (40 CHF)  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikko vācijā paņēmu uz dieniņu šādu spaini:



Pirms nodošanas pildiju, un atceros kaut kādā amurikāņu šovā bija epizode, kurā amurikāņi ņem eu nomā mašīnu un 8 no 10 dīzeļu bākā iegāž bencinu  aiwa




Un tas neskatoties uz šādiem uzrakstiem un vēl spidometrā ielīmētu  Exclamation  diesel

Pats spainis tomēr neiepatikās, tomēr baigi kratijās un nemaz nebija tik stabils, cik varētu vēlēties no tik cietas mašinas. Lai gan max respekts inženieriem, kuri var panākt, ka mašīnai pēc 600 km, ar vidējo ātrumu 118 km/h Wink , vidējais patēriņš ir 6,1 l/100 Shocked
Vēl likās interesanta united versija. Nomas mašīnai tomēr padaudz fiškas - siltumiņš sēdeklī, sensori pakaļā (strādā gan vēl sliktāk nekā alfai, un alfai nav nekādi labie  aiwa ) tumšais spogulis un lietus sensors. Karoče šitā  yo
Rādža gan skanēja tik atbaidoši, ka labāk braucu klusumā  c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
avis dedzina  Mad

Kad pasūtinā/rezervē mašīnu, tad piedāvā izvēli - atzīsties vai esi jauns klients vai tev jau ir AWD (šeit šis akronīms nozīmē avis worldwide discount). Nu tad lūk, ja tev ir tas awd, tad tev mašina ir par 170 EUR, bet ja esi klients "no ielas", tad tas pac ir par 70 EUR. Shocked  eek1

Mārketings beidzot ir sapratis - ja klients jau ir iebarots un kļuvis par "patstāvīgo", tad ir pienācias laiks to ielikt plauktā - "slaucamais"  violent  violent  violent
A vot wtf  wtf  wtf es tagad esmu kategorijā "bijušais"  chop

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
padalisos ari es ar vienu bedu stastu.

vakar parvekoties majas pec nogurdinosas pirmdienas skaos pastkastite aizdomiga vestule. Neko ljaunu nenojauzdams pelsu valjaa un lasu. Izradas, Florences municipala policija nolemusi mani sodit par brauksanu vieta kur ir "limitato trafico". Pec Google.maps atpazinu Florences centralo dalju. Mad
Es protams neatceros ka tur butu maldijies, kaut gan pilseta biju.

Izrekinajusi pietiekami zolidu soda naudu,kuru tagad grasas no manis noplest. Taja vieta biju pagajusha gada septembri, ta ka ~1/2 gadu procesejusi. Atradushi manu adresi droshi ka caur to pashu AVIS, kur tika ireta mashina (parkapuma subjekts). Bildi, protams, nav atsutijushi, ta ka fotoarhivu ari nesanak papildinat ;(.

Mana patreizeja attieksne protams ir  wtf uz to visu, bet ka nesanak beigas  chop

Ka tur ir ar tam starpvalstu sodanaudam? Ir kadam pieredze?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hvz, pieņemu, ka kautkad jevropas kolhozā ieviesīs vienotu sodu sistēmu......bet kad? varbūt pēc 5, varbūt 15 gadiem.....liec tik mīksto imho.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai gan
ja atsuutiis atgaadinaajumu par nesamksaato sodu, prasi, lai menti atsuuta visus lietas materiaalus Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
lai gan
ja atsuutiis atgaadinaajumu par nesamksaato sodu, prasi, lai menti atsuuta visus lietas materiaalus Wink


nu redzes, isteneniba jau "es nekadu vestuli nesmu sanjemis un... tas Florence jau vispar nebiju es" Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database