Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
nesilda, nedzesee un visaadi citaadi gljuko...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs nesilda, nedzesee un visaadi citaadi gljuko... 
AR164 2.0TwinSpark
probleema taada, ka autinsh slikti-leeni silst(logjiska pirmaa doma- termostats jaamaina). tachu shad un tad pie temperatuuras 40-60 iedegaas sarkanaa lampina- tjip paarkarst! termodachiks? un tad joki turpinaas ... korkjii uzkaapj liidz 95 un lampina iedegaas un deg... ventilators iesleedzas. un vispaar- cik ir shitaam alfaam ir normaala tempreratuura?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfisti.ru liidziigu jataajumu apspriezhot visi nonaaca pie secinaajuma ka 95 ir ok, vieniigi lampas mirguljosana var buut "dajebkas" tuudiiks kontakc etc.

veel dereetu pieveers dzeseesanas sisteemas tiiriibai uzmaniibu (gan iekskiigi,gan aariigi.)
 Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Proxy rakstīja:
alfisti.ru liidziigu jataajumu apspriezhot visi nonaaca pie secinaajuma ka 95 ir ok, vieniigi lampas mirguljosana var buut "dajebkas" tuudiiks kontakc etc.

veel dereetu pieveers dzeseesanas sisteemas tiiriibai uzmaniibu (gan iekskiigi,gan aariigi.)
 Cool


ir kaada kjiimija taados gadijumos pielietojama pieejama?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Servisos ir pakalpojums - dzeseshanas sisteemas skaloshana. Nezinu, kaa ir 164, bet 166 temperatuuras raadiitaajam ir jaastaav preciizi pa vidu skalai (90C). Taa ir normaala darba temperatuura, es teiktu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nezinu, kaa ir 164, bet 166 temperatuuras raadiitaajam ir jaastaav preciizi pa vidu skalai (90C). Taa ir normaala darba temperatuura, es teiktu.

Man 155 2.0 16v pa pilsētu ir akurāt 90, a ārpus nokrītas uz kaut kādiem ~ 70 (nesēņojot)... tas ir OK?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Oga rakstīja:
Nezinu, kaa ir 164, bet 166 temperatuuras raadiitaajam ir jaastaav preciizi pa vidu skalai (90C). Taa ir normaala darba temperatuura, es teiktu.

Man 155 2.0 16v pa pilsētu ir akurāt 90, a ārpus nokrītas uz kaut kādiem ~ 70 (nesēņojot)... tas ir OK?


jaa, visiem TS dzineejiem taa ir, iznjemot kaut kaadus pashus peedeejos 05~06 gada

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu man pilsētā mēdz uzkāpt līdz kādiem 95...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man 156 stabili turas t starp 50 un 90 pa vidu, tikai pa retam uzkaapj tuvaak 90, a ko tas noziimee????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un vispaar benziina raadiitaajs gljuko paarsvaraa raada pareizi, bet tad pa briizham raada ka tuksh, vai ari ljoooooti leenaam sasniedz pareizo atziimi, iisaak sakot poltergeists)))....bet vispaar jau man vienalga tas autinsh patiik...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
man 156 stabili turas t starp 50 un 90 pa vidu, tikai pa retam uzkaapj tuvaak 90, a ko tas noziimee????


neko. ja vien ziemaa salonaa ir silti. ja temp uz shosejas saak krist zem 60 atziimes un salonaa kljuust veesi, tad jaasaak raizeeties. vai arii tad, kad iedegas sarkana lampinja temp skalas galaa.

taa alfaam ir, uudens temperaturas dachiks ir iebaazts vietaa, kur taa mainaas atkariibaa no apstaakljiem- shoseja un veejsh vai pilseeta un korkji, taapeec svaarstiibas no 60 liidz 100 graadiem ir OK. Ogas mashiina ir vieniigais iznjeemums, vinjam vislaik uz 90 staavot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss: tev bija diizelis? par diizeljiem neko nezinu, tiem viss var buut savaadaak Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
tomAss rakstīja:
man 156 stabili turas t starp 50 un 90 pa vidu, tikai pa retam uzkaapj tuvaak 90, a ko tas noziimee????


neko. ja vien ziemaa salonaa ir silti. ja temp uz shosejas saak krist zem 60 atziimes un salonaa kljuust veesi, tad jaasaak raizeeties. vai arii tad, kad iedegas sarkana lampinja temp skalas galaa.

taa alfaam ir, uudens temperaturas dachiks ir iebaazts vietaa, kur taa mainaas atkariibaa no apstaakljiem- shoseja un veejsh vai pilseeta un korkji, taapeec svaarstiibas no 60 liidz 100 graadiem ir OK. Ogas mashiina ir vieniigais iznjeemums, vinjam vislaik uz 90 staavot.


Galvenais, ka vispar stav! Ja nestavetu, tad gan butu slikti Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
tomAss rakstīja:
man 156 stabili turas t starp 50 un 90 pa vidu, tikai pa retam uzkaapj tuvaak 90, a ko tas noziimee????


neko. ja vien ziemaa salonaa ir silti. ja temp uz shosejas saak krist zem 60 atziimes un salonaa kljuust veesi, tad jaasaak raizeeties. vai arii tad, kad iedegas sarkana lampinja temp skalas galaa.

taa alfaam ir, uudens temperaturas dachiks ir iebaazts vietaa, kur taa mainaas atkariibaa no apstaakljiem- shoseja un veejsh vai pilseeta un korkji, taapeec svaarstiibas no 60 liidz 100 graadiem ir OK. Ogas mashiina ir vieniigais iznjeemums, vinjam vislaik uz 90 staavot.


Par to, kas man kaa staav, ne tev, chaliit, spriest Laughing
Bet vispaar taa ir, kopsh termostata mainjas dachiks no 90C neatkaapjas ne soli vairs. Nu iznjemot to vienu gadiijumu, kas momentaa pashizaarsteejaas, braucot uz Baakuuzi izgaajshziem... Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vot man ar 156-ai taa pati mkistika ar degvielas dachiku. Dreegnos riitos un vakaros vai nu raada tukshu vai nenormaali leenaam uzkaapj liidz+/- pareizam liimenism??? Itkaa aatrumu tas nemazina bet nu nedaudz kaitina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
un vispaar benziina raadiitaajs gljuko paarsvaraa raada pareizi, bet tad pa briizham raada ka tuksh, vai ari ljoooooti leenaam sasniedz pareizo atziimi, iisaak sakot poltergeists)))....bet vispaar jau man vienalga tas autinsh patiik...

Vot tie datčiki... 155 laikam bākas datčiks atrodas kaut kur labajā pusē - izejot labos benža pielīp pie kreisās sienas i datčiks rāda ievērojami mazāku daudzumu, pēc tam nostājas vietā. Laikam nav ko ar pustukšu braukāt?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database