Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
nesilda, nedzesee un visaadi citaadi gljuko...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Savukart man ir gluzi otradi, korkjos un vispar braucot pa pilsetu (max lidz 85km/h) un pat agresivi valejot ar augstiem apgriezieniem temperatura augstak pa 90 neuzkapj (pat tad kad lauka +32 pec celsija).

Savukart gazot pa shtrasi siltaa un saulainaa diena temp. uzkapj lidz pat 95-100 (kaut kur tur pa vidu). Kaut gan ja vale uz atlautajiem 90, tad viss ir shtokos, bet tikko atrums tuvojas 115-120, ta notiek brinumi. Pie kam vesas dienas ari nekas arkartejs netiek noverots...

Aa, veel azmirsu piebilst veel vienu ipatnibu, dzes.shkjidruma rezervuara bacinjai nedrikst aizskruvet vaciju riktigi stingri, bet gan jaatstaj lai lufte skrien lauka (ka teikt lai ir pa kurieni tvaiku nolaist), preteja gadijuma sistemaa spiediens uzkapj un laikam jau termostats nespej atverties. Pashi saprotat kadas tam var but sekas.
Pie kam pat bachoka vacija mainja neko nelidzeja (bija aizdomas ka vacinja varsts ir atmetis pakavus).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee: viss pareizi man nav diizelis ir benziins, ja saki ka tas taa alfaam normaali par to t datchiku tas mani nedaudz nomierina, paldies (laimiigais oga)))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a par to pustukshi baaku tev, ega nav taisniiba, paarsvaraa ar pilnu braukaaju (esmu vienreiz nokaavis vaecajam auto benziina suukni izbraucot baaku sausu, vairaak taa negribu), un tam nav nekaada sakara ar latvijaa tirgoto nenormaali biezo bendzhy kas pieliip pagriezienos pie baakas sienaam, dazhreiz ir taa ka pati bultinja raada pusbaaku (taa arii ir peec fakta), bet dzeltenaa lampinja vienalga deg....kauchkas ar itaalja smadzeneem nav riktiigi Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
a par to pustukshi baaku tev, ega nav taisniiba, paarsvaraa ar pilnu braukaaju (esmu vienreiz nokaavis vaecajam auto benziina suukni izbraucot baaku sausu, vairaak taa negribu), un tam nav nekaada sakara ar latvijaa tirgoto nenormaali biezo bendzhy kas pieliip pagriezienos pie baakas sienaam, dazhreiz ir taa ka pati bultinja raada pusbaaku (taa arii ir peec fakta), bet dzeltenaa lampinja vienalga deg....kauchkas ar itaalja smadzeneem nav riktiigi Smile

Par pustukšo jau nebija Tev... par 155 bija runa  Smile Tur nekas nelīp pie sienām, vienkārši piespiežas pie sienas, kad līkums iziets, atbuļkā atpakaļ  Very Happy nu ir tā jocīgi - kā labais tā "tukša" bāka  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Servisos ir pakalpojums - dzeseshanas sisteemas skaloshana. Nezinu, kaa ir 164, bet 166 temperatuuras raadiitaajam ir jaastaav preciizi pa vidu skalai (90C). Taa ir normaala darba temperatuura, es teiktu.


Nu redzēs, cik manam rādīs pēc sistēmas skalošanas...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut kaa vieglaak ap sirdi palika redzot sho milziigo atsuciibu uz jautaajumiem, Juus esat labaakie, es zinaaju ka nekljuudos izveeloties savu pirmo alfu (156) meenesi apukalj, kaut kaa jau tomeer gribeetos domaat ka ar alfaam braukaa iipashi cilveeki Smile un tagad es redzu ka taa arii ir, gandriiz asaru nobirdinaaju Smile cik visi te jauki un atsauciigi SmileSmileSmile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
veel viens jautaajums par staavbremzeem, prciizaak staavbremzhu lampinju - kad velk, paarsvaraa 1,2, retaak 3-ajaa atrumma taa spariigaak iedegas un pamirgo staavbremzhu lampinja, tikliidz paarstaaj taa forseeti spiest gaazi griidaa taa nodziest.....ko ta sanaak alfa briidina, ja turpinaasi skriet debesiis es tevi pati nobremzeeshu, kaut kaa nejauki sanaak, skriet ta gribaas, ashii neljauj Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vopshem man shito diskoteku rada visu laiku. Iemesls ir rokasbremzes trosites. Sono auto teica, ka no nelietoshanas tas medz iekerties (laikam). Bet brauksanas kvalitati tas neietkme.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man taas brīdināja par zemu dot4 līmeni. Sākumā mirgoja veklot, tad jau sāka mirgot uz pagriezieniem. Pielēju dot4 un viss beidzās.  Cool

p.s Tiem kas nesaprata DOT4 = bremžu šķidrums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Man taas brīdināja par zemu dot4 līmeni. Sākumā mirgoja veklot, tad jau sāka mirgot uz pagriezieniem. Pielēju dot4 un viss beidzās.  Cool

p.s Tiem kas nesaprata DOT4 = bremžu šķidrums.


Vot, vot - man ārī vienmēr šis gļuks tika novērsts pielejot bremzeni!
Tas pat grāmatiņā ir rakstīts, ka ručenes lampiņa signalizē vai nu par novilktu ručeni, vai par zemu bremzenes līmeni

sakarību ar bremžu trosītēm neredzu nekādu!!!!
paceļot ručenes sviru tiek saslēgti slēdzīti kontakti un jamā iedegās...
trosītes tur ņe pri čom!!!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
166 ar to benciina lampinju ir taa, ka vinja ar var iedegties pie ~1/3 baakas. Bet tas parasti noziimee, ka ir baisi VILKTS pa pilseetu un dziivots pa korkjiem. Taa teikt "adaptiivaa baakas rezerve" - ja ir paredzeets ar degoshu lampinju nobraukt teiksim 50km, taatad neatkariigi no taa, kaa brauc Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
opaaa - "adaptiivaa baakas rezerve" - vo vellos, taa tik ir tehnika, skan arii labi Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
166 ar to benciina lampinju ir taa, ka vinja ar var iedegties pie ~1/3 baakas. Bet tas parasti noziimee, ka ir baisi VILKTS pa pilseetu un dziivots pa korkjiem. Taa teikt "adaptiivaa baakas rezerve" - ja ir paredzeets ar degoshu lampinju nobraukt teiksim 50km, taatad neatkariigi no taa, kaa brauc Smile

Muahahaaa... imho amerikaanji vareetu ko taadu arii reaali rakstiit auto aprakstos Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Vopshem man shito diskoteku rada visu laiku. Iemesls ir rokasbremzes trosites. Sono auto teica, ka no nelietoshanas tas medz iekerties (laikam). Bet brauksanas kvalitati tas neietkme.



sviests! kaa jau te zeeni raxta bremzhu shkjidrums jaapielej. diez gan parasta lieta, dilstot bremzhu uzlikaam un diskiem, satraukumam nav pamata Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pieleeju, paargaaja, aamen Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database