Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfa romeo 156 (domāju pirkt)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
blīve un riepas arī. fiatam bij ļoti pajaunas riepas Wink

Ogas GTA ir par sekundi sliktāks rezultāts kā Vilsona 1.8TS. ta jau var teikt, ka 3.2 V6 ir gandrīz tas pats, kas 1.8, vai ne?  Rolling Eyes


Pag pag. Kur man ir sliktāks rezultāts???


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
MartinsT rakstīja:
blīve un riepas arī. fiatam bij ļoti pajaunas riepas Wink

Ogas GTA ir par sekundi sliktāks rezultāts kā Vilsona 1.8TS. ta jau var teikt, ka 3.2 V6 ir gandrīz tas pats, kas 1.8, vai ne?  Rolling Eyes


Pag pag. Kur man ir sliktāks rezultāts???


tfu, nu es otrādi bij domājis. nu pirmdiena galu galā  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu es pāris reizes esmu iegrābies lipīgā pistolē shura Bet arī - tās ir pāris reizes vairāku gadu laikā. Otra neērtība - kad tikko mazgātam auto nejauši uzpil tas dīzelis ņemot ārā pistoli. Tad uzreiz ir nočurātās bākas efekts līdz nākamajai moikas reizei.

Trešā neērtība - jā, pagājušoziem februārī nestes -32 grādu dīzelis bākā pie -31 grāda sasala.

4. ikarusa dūms - bet tā bija konkrētā auto īpatnība, kas nekādi neiespaidoja TA izmešu kontroli dīvainā kārtā.


Visādi citādi - tas POWERS apvienojumā ar 7.3 litriem pofig kā braucot, un to, ka motors bija vienīgais mezgls, par kuru nebija nekādu raižu - RESPECT el GRANDE!



Pēdējoreiz rediģējis smic Mon Oct 08, 2007 4:36 pm; pavisam rediģēts 3 reizes

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smird ne tikai rokas. smird izpluudes gaazes, smird visa taa draza, kas laika gaitaa sakraajas ap baakas kaklinju. smird dzineejs. smird ar diizeli nolietais mashiinas spaarns. viss smird shura




bet to var pieciest modernam, lai nopakotam diizelim, kas komplekteets ar teicamu automaatu. un ar nosaciijumu, ka taa nav sporta vai sportiska mashiina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man, kā nedīzelistam, tā neliekas. Cik sanācis tankot dīzeļus, tad gandrīz vienmēr tā pistole ir netīra un smirdīga. Nekādos kreisos tankos nekad nebraucu. Un vēl ik pa brīdim sanāk slaveno pēdējo pili uzpilināt uz spārna, kas atstāj ilgstošas, pretīgas pēdas uz virsbūves. Secinu - tie, kas ilgi brauc ar dīzeļiem, vienkārši ir pieraduši un to nejūt Smile
Un dūmo viņi visi, kad sirsnīgāk uzkurina vai, tieši otrādi, brauc zemos apgriezienos un tad pēkšņi iespiež grīdā. Arī galīgi jauns Q7 3.0 to dara.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da arī tai 2.4 150hp 156tai ar ādu nav ne vainas. Tur stāv garā kārba un tas motors ir stiepjams līdz 5000 rpm + vēl ieteicams pilnai laimei viņu nočipot.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un spirgtaa bezveeja ziemas riitaa iekurbulee savu diizeli (kas visticamaak neizdodas, jo degvielas vietaa ir parafiins), sajuuti kaa svaigo ziemas gaisu nomaina sadegusha diizelja smaards, kas tevi vairs nepamet visas dienas garumaa. benziins saliidzinoshi smarzho kaa maijpukjiites shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
poņeslos'...  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
starp citu, man vakar trasee shljakstiijaas benja aaraa kaut kur gar korkji vai baakas kalinju. tas 155 normaali? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
starp citu, man vakar trasee shljakstiijaas benja aaraa kaut kur gar korkji vai baakas kalinju. tas 155 normaali? Wink


tādos brīžos uzraksti uz smēķu paciņām "smoking kils" nešķiet nemaz tik nereāli  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par teemu atradu rakstu Auto und Motor Sport Diesel oder Benziner. ja maakam lasiit vaaciski, izskataas interesanti. man shobriid nav laika iedziljinaaties..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
starp citu, man vakar trasee shljakstiijaas benja aaraa kaut kur gar korkji vai baakas kalinju. tas 155 normaali? Wink

Bākas ventilācijas caurums droši vien. Ja bāka bija pilna līdz ūkai - imo normāli Cool


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nez... 90% gadījumu es pildos vienās un tajās pašās DUS (abās Jūrmalas Nestēs) un tur ar pistolēm viss ir kārtībā. Diez vai es būtu pieradis tik tālu, lai nejustu dīzeļa smaku uz rokām  shura Vienīgā lieta par ko gan ir mazliet jāiespringst, ir nenocūkot mašīnas sānu zem bākas, bet arī tā nav neiespējamā misija, ja par to piedomā, kad beidz uzpildīšanos. Un pagājušajā ziemā nebija NEVIENAS tādas reizes, kad nebūtu izdevies pielaist dēļ aukstuma. Jāpildās biežāk un katru reizi līdz pilnai bākai, tad viss būs normāli arī aukstumā.

Ja kādam vienkārši nepatīk tāpēc, ka nepatīk un viss, tas jau ir cits jautājums  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu lai nebūtu nocūkots sāns, jānokrata jau arī benzīna gadījumā shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai nebūtu nocūkojies ir jānokrata, tas nu ir fakts!  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database