Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Ko darīt, ja gribas iegādāties Alfa Romeo?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liene rakstīja:
Mans rezumē par rezumē - lietie diski - katra paša izvēle,
                                       caumurs izpūtējā - nebiju pamanījusi... viegli novērst!
                                       Apgriezieni tukšgaitā - iespējams tik jāpieregulē, nekad nav noslāpis!!!!! Laughing
                                       Par grabošo atsaiti jau minēju - cik zināms man(no citu auto pieredzes) nav tik dārgas ~25Ls 2 gb komplekts;
                                       Eļļa mainīta ne Latvijā pirms 20 000 km, stāvēja servisa zīmīte;
                                       Aizmugurējie amīši - laikam jau ta jāmaina, ja jau ESOT jāmaina!



Pērkama vai nepērkama cits jautājums, mani tikai fascinē cilvēku slānis, kas gaida no 10 gadus vecas mašīnas 10 gadus jaunu mašīnu, un no zemākās cenas augstāko kvalitāti!!!!!!! Rolling Eyes


nu te gan es nepiekritishu shiem standarta pardeveja atrunaam...  nau tas vis viegli.. it ipashi ridziniekam kas ir aiznjemts un nau laikaa njemties pa piepilditiem servisiem gaidot savu rindu.  

Caurums jametina.  Viegli protams.  bet janjemas ar nonjemshanu - arii pa celjam var kaut ko nolauzt
Digitalajai spricei nav ko regulet - tas nau ka karburatoram...  ja kaut kas peld - tad kaut kas nav kartiba... un sakas karsh Lambda - MAF - Sveces utt...
Cito auto pieredze un alfistu pieredze - 2 dazhdas lietas.  Kas 20 gadigajam audjukam maksa kapejkas 4-7 lati - tas alfai ir tikai komplektaa ar lielo dzelzi un maksa 10reiz vairak
Eljlja pec 20000 ta ir eljljiigi veca eljlja - jamaina...   nu protams tas ir siikums...  

Nu par amishu cenu jau bija teikts ieprieksh.   attiecigi - ja ir velme notirgot - jamaina

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ralfins rakstīja:
j.k. rakstīja:
Rezumē parāda, ka autiņa cena atbilst tā stāvoklim... Variants nav no sliktākajiem, tikai jāzin ar ko rēķināties.


...a Tu pats pēc tāda rezumē ņemtu tādu mašīnu???




es njemtu, nekaa slikta tur nav. ar to, ka 10 gadiiga mashiina prasa ieguldiijumus, jaareekjinaas. no otras puses nekaa taada, kas neljautu ar to auto braukt, tai nav. var pa leeto nopirkt un pa leeto braukt, cik iet un kameer iet. un tad jau redzees.. shura
pa leeto prieksh nojatas 156 ir sakot no 2000 un uz augshu...   spriezhot pec leishu tirgu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
elbee rakstīja:
ralfins rakstīja:
j.k. rakstīja:
Rezumē parāda, ka autiņa cena atbilst tā stāvoklim... Variants nav no sliktākajiem, tikai jāzin ar ko rēķināties.


...a Tu pats pēc tāda rezumē ņemtu tādu mašīnu???




es njemtu, nekaa slikta tur nav. ar to, ka 10 gadiiga mashiina prasa ieguldiijumus, jaareekjinaas. no otras puses nekaa taada, kas neljautu ar to auto braukt, tai nav. var pa leeto nopirkt un pa leeto braukt, cik iet un kameer iet. un tad jau redzees.. shura
pa leeto prieksh nojatas 156 ir sakot no 2000 un uz augshu...   spriezhot pec leishu tirgu

+ raztamožka, tehniskā, apdrošināšana, kāda lampiņa vai vēl kāds sīkumiņš un vuaļa = 3200 EUR  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Liene rakstīja:
Mans rezumē par rezumē - lietie diski - katra paša izvēle,
                                       caumurs izpūtējā - nebiju pamanījusi... viegli novērst!
                                       Apgriezieni tukšgaitā - iespējams tik jāpieregulē, nekad nav noslāpis!!!!! Laughing
                                       Par grabošo atsaiti jau minēju - cik zināms man(no citu auto pieredzes) nav tik dārgas ~25Ls 2 gb komplekts;
                                       Eļļa mainīta ne Latvijā pirms 20 000 km, stāvēja servisa zīmīte;
                                       Aizmugurējie amīši - laikam jau ta jāmaina, ja jau ESOT jāmaina!



Pērkama vai nepērkama cits jautājums, mani tikai fascinē cilvēku slānis, kas gaida no 10 gadus vecas mašīnas 10 gadus jaunu mašīnu, un no zemākās cenas augstāko kvalitāti!!!!!!! Rolling Eyes


nu te gan es nepiekritishu shiem standarta pardeveja atrunaam...  nau tas vis viegli.. it ipashi ridziniekam kas ir aiznjemts un nau laikaa njemties pa piepilditiem servisiem gaidot savu rindu.  

Caurums jametina.  Viegli protams.  bet janjemas ar nonjemshanu - arii pa celjam var kaut ko nolauzt
Digitalajai spricei nav ko regulet - tas nau ka karburatoram...  ja kaut kas peld - tad kaut kas nav kartiba... un sakas karsh Lambda - MAF - Sveces utt...
Cito auto pieredze un alfistu pieredze - 2 dazhdas lietas.  Kas 20 gadigajam audjukam maksa kapejkas 4-7 lati - tas alfai ir tikai komplektaa ar lielo dzelzi un maksa 10reiz vairak
Eljlja pec 20000 ta ir eljljiigi veca eljlja - jamaina...   nu protams tas ir siikums...  

Nu par amishu cenu jau bija teikts ieprieksh.   attiecigi - ja ir velme notirgot - jamaina

Piekrītu, Alsi!  Wink Un, kā jau iepriekš minēju par konkrēto 2.5 V6 alfu - pirkums ir atbilstošs cenai, pat ļoti! Tikai turpat jau ir otrs jautājums - vai es gribu ķēpāties pa tiem servisiem vai negribu. Sorry, es vairs negribu. Pirms ~2 gadiem būtu paņēmis ņevzgļaģja! Tagad - nav tik daudz brīvā laika, tāpēc esu gatavs maksāt vairāk, lai man nebūtu jāķēpājas ar sīkumiem (protams, idealizētais variants, jo lietotam auto tāpat būs roka vienmēr jāpieliek)!   Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pa leeto prieksh nojatas 156 ir sakot no 2000 un uz augshu...   spriezhot pec leishu tirgu  Shocked  Shocked  Shocked

Leišu tirgū sen neesi bijis!!!!!!! Sākot no 3000Eur!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
3000  tas jau ir uzpuucetas
pa 2000 - motorshaden (galva vai apaksha - vienalga) vai uzsista.

Jus domajat - ja es tur nebiju pedejo divu nedelju laikaa tad kaut kas mainisies... ja arii mainisisies tad tikai uz leeto pusi... laiks tachu tuvak ziemai - mashinas leetaakas.   Es nestridos ar Jums.  Es vienkarshi pamatoju - kapec lidz shim bridim mashina nav nopirkta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau ar nemaz i nestrīdos, tikai brīnos, no kurienes taadas cenas izlien? Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Piekrītu, Alsi!  Tikai turpat jau ir otrs jautājums - vai es gribu ķēpāties pa tiem servisiem vai negribu. Sorry, es vairs negribu. Pirms ~2 gadiem būtu paņēmis ņevzgļaģja! Wink
  tapat arii es...  un vairums citu lietotaju.   dziives ritms neljauj ieelpot briivi arii province.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu autopliusā ir pa 2k.. bet ne v6
pirmais v6 ir pa 2800... nu irir 3200Eur par sho auto iistaa cena. zemaak braukt nav jeega, kaa jau teica Oga. Tur neko nevar darīt.. jāgaida pavasaris Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aha...   Oga arii pa to otro 145 to pashu teica... bet gala cena bija ap 1700  bet sakas no 2800

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mana auto ,pirms grabēšanas sākuma un tad kad vēl bij apņēmība un laiks pašai kko taisīt, cena bij 4100, bet tad bij doma novērst visus man redzamos un dzirdamos defektus!!! Ar domu, ka tāpat jau kko pircējs nokaulēs!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
aha...   Oga arii pa to otro 145 to pashu teica... bet gala cena bija ap 1700  bet sakas no 2800


btw aizgaaja taa 145? tad pa 1.7 kaads ir normaalu kapli iepircis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaut kāds Jēkabpils kaplis pa to cenu tirgojas... 2 litri, melna krāsa un bez bildes... toties ar spoooorta acperēm...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir cits auto!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ne. es par sarkano QV ar jauno radiatoru sedinato utt..  uz ss.lv vairs nav.. bet pedejais cenniks bija tieshi tads.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database