Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
IT lietas (HW)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
iegaadaajos sev jaunu gadgetu- HTC Tattoo telefoninju, bet shamajam ir Androiids virsuu... taapee jautaajums- ir kaadam pieredze ar to Androiidu un kuru navigaacijas progu shamais vislabak atbalsta?


neesmu ne lietojis nekaa, aatri pagogleejot saka ka jaameegina shitas:  http://www.andnav.org/

jaalasa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs WiFi routeris 
Kāds kas no šitiem tīkla risinājumiem ko saprot nevar ko ieteikt?!
Skatos kādu wifi routeri iegādāt, bet netieku gudrs. Skaidrs ka vaig ņemt ar N, bet tad ir vēl kkādi N+ un DualBand hmm
Man mellna bilde. Gribu labu, un viegli konfigurējamu, tā lai nav jābūt grādam IT lietās lai to optimāli iekonfigurētu un security saliktu.
Pats kauko skatos uz Belkin un Netgear . Kas mājas userim vaig, kas ne? Kādas vēl ir labas firmas?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man patīk Linksys un D-Link (bik sliktāks par LinkSys, bet mājas vajadzībām pilnīgi ok).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir bijusi dariishana ar NetGear WNR3500L, B,G,N wireless, gigabits ar vadiem sasleegties, viss labi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mājās stāv šāda verķa vieglāka versija, līdz 54MBit... tika iepirkta pa ceļam uz sabiedrisko transportu, cena tāda i bija.
Darbojas lieliski jau kādus 3 mēnešus, ne reizi nav nogļukojis, atšķirībā  no dārgāka Canyon - tas bija vismaz reizi dienā jāpārstartē.
Līdzi nāk instrukcija latviešu valodā, kur step-by-step viss ir īsi un saprotami izskaidrots.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
D-link ir PCI wifi karte, draiverus jau 4 gadus nav uztaisījuši, ne uz XP ne W7, to firmu pa velti neņemtu.
Linksys, baiss širpotrebs liekas un cik redzēts bioss - pa sarežģīto.
TP-Link ir manīti veikalos, kas tie vispār, kkādi ķīnieši? Kāds bioss?
Tad bvarbūt jājautā ar ko vispār atšķirās viens no otra ražotāju starpā. Kaut kur lasīju ka Netgerar lieto kkādu savu uber duper procesoru tiem rūteriem, bet ko man no tā labums hmm Ā, laikam bija arī līdz ar to kautkāds savs biossa progis.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Kaut kur lasīju ka Netgerar lieto kkādu savu uber duper procesoru tiem rūteriem, bet ko man no tā labums hmm Ā, laikam bija arī līdz ar to kautkāds savs biossa progis.


teiksim taa, iebuuveetais softs nav no skaistaakajiem, bet sakonfigureet nespeciaalists vareetu, "iekshas" ljoti labi speej pavilk muusdienu interneta piesleegumus. man maajaas linksys ar dievu uz puseem kautkaa puksteedams tiek galaa ar 20Mbit tiikla piesleegumu, bet taapat rezi meenesii prasaas paarstareet. Netgear mieriigi tiek galaa ar lattelekoma 150Mbit optikas piesleegumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Custom softus jau laikam visiem var dabūt, bet tie tad laikam i vēl sarežģītāki.
Mjā, ja jau nekarās un tā, tad jau arī var pievērt acis uz to sarežģīto softu, jo tur jāielien būs tikai vienreiz Smile


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Custom softus jau laikam visiem var dabūt, bet tie tad laikam i vēl sarežģītāki.
Mjā, ja jau nekarās un tā, tad jau arī var pievērt acis uz to sarežģīto softu, jo tur jāielien būs tikai vienreiz Smile


un otreiz pec hard reset, kad aizmirsisi paroli Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
AMV rakstīja:
Custom softus jau laikam visiem var dabūt, bet tie tad laikam i vēl sarežģītāki.
Mjā, ja jau nekarās un tā, tad jau arī var pievērt acis uz to sarežģīto softu, jo tur jāielien būs tikai vienreiz Smile


un otreiz pec hard reset, kad aizmirsisi paroli Wink

kĀ šodien uzinājām to ir jāpieraksta uz paša routera  Laughing
Kāds populārzinātniski var pateikt kas tas Dual Band ?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:

Kāds populārzinātniski var pateikt kas tas Dual Band ?


es varu parsti: ir 2 veidu wireless tīkli mūsdienās - 2.4GHz un 5GHz. attiecīgi Dual Band nozīmē, ka routeris prota ar šīm abām joslām darboties. pagaidām gan 5Ghz tīklakartes nav pārāk izplatītas (man vismaz tā liekas) Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
AMV rakstīja:

Kāds populārzinātniski var pateikt kas tas Dual Band ?


es varu parsti: ir 2 veidu wireless tīkli mūsdienās - 2.4GHz un 5GHz. attiecīgi Dual Band nozīmē, ka routeris prota ar šīm abām joslām darboties. pagaidām gan 5Ghz tīklakartes nav pārāk izplatītas (man vismaz tā liekas) Very Happy

Nu skaidrs, tātad tur viss atkarīgs kādu PCI WiFi karti paņemšu. Un nākotnē mosk laptopiem būs tikai 5ghz, tad tas ar jāņem vērā. ir kur kapeiku mest gaisā lai lozē  Laughing


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bija kādreiz Netgear, tagad Linksys.

Netgear bija foršs, diezgan vienkārša uzstādīšana, konfigurēšana, tagad tik neatceros kas atņirdzās, ka bija jāmet ārā.

Linksys viss čerez "ž", sarežģīta konfigurācija, softs diezgan briesmīgs. Regulāri kaut kas uzkarās, vajag resatartēt.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mostly +/- vid klases laptopiem jau naak wifi adapteri kas uztur gan 2.4 gan 5ghz, ja arii nenaak tad gan jau var nomainiit jebkuraa momentaa uz taadu kas der. nenjemiet linksys un nenjemiet belkin ruuterus. saskarsme aptuveni 10 reizes ar pirmo un kaadas 5 ar otro, tur viss ir slikti, pat tad ja tas ruuteris ir smuks un maksaa 3x daargaak par citiem Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uzliku pazinjaam Linksys 2006 gadaa. Kopsh taas reizes neesmu tam pieduuries. Viss straadaa.
Un veel 2 zinaami, kas iet un nesuudzas.
D-Link prasaas shad tad paarstarteet.

Te man kaukaads THOMSON kabeljmodems ar ruuteri - karas kad kaada filma naak ar baisu aatrumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database