Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
plēve uz loga
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs plēve uz loga 
ZB
Kā tik galā ar taukainu plēvi uz loga ?
Nezinu, kas tur virsū, vaska, putnu sūdi, eļļa vai citi mēsli, bet nevaru vairs izturēt
Kā logu tīrītājs pāriet pāri, tā pretīga plēve, nekad agrāk nesmu tādu lietu redzējis, nu labi pēc auto vaskošanas pāris dienas, bet tagad jau otro mēnesi cīnos.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: plēve uz loga 
arba rakstīja:
ZB
Kā tik galā ar taukainu plēvi uz loga ?
Nezinu, kas tur virsū, vaska, putnu sūdi, eļļa vai citi mēsli, bet nevaru vairs izturēt
Kā logu tīrītājs pāriet pāri, tā pretīga plēve, nekad agrāk nesmu tādu lietu redzējis, nu labi pēc auto vaskošanas pāris dienas, bet tagad jau otro mēnesi cīnos.


Var mēģināt ar kārtīgu loga tīrāmo līdzekli uz "amonjaka" bāzes - nu tas kas tā mazliet asi smaržo.
Tā plēve ir tā saucamā "Traffic Film" - visai grūti notīrāma ķēpa, kas sastāv no atgāzēm, dīzeļu kvēpiem, eļļas tvaikiem, sodrejim, putekļiem, bremžu kluču putekļiem utt...

Vēl var mēģināt ar šādu tādu prof ķīmiju - priekšmazgātājiem, bet tos mazos daudzumos iepirkt nevar...

Karcherim ir logu tīrāmais līdzeklis nu tādā "spray" pudelītē - lieliski ņem nost viskautko - tabakas sodrējus no stikla iekšas noņem momentā - moš arī no āras ir tik pat efektīvs. Mēģināc nav, bet man ir tāc mazs testreris mājā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shitaa fignja tiesam ir neciesama... pie kam parastie logu tiritaji to nespej nonjemt.

No pieredzes varu teikt ka es ar to tiku galaa viena saulaina sestdienas pecpusdiena nemot talka mikstu lupatinju un sadzives logu tiritaju. Paris reizes pargaju pari un gatavs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es esmu izmēģinājis kādus 3 dažādus jau it kā nekas , bet kā atkal atkal nedaudz mitrums, kas jānotīra, tā tas pats pzd
Izbesījis jau, jo vakari gari tumši, slapji Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kercher ķīmija (īstenībā jau baigais razvods, korekti būtu teikt - ķīmija ar karcher etiķetēm) ir nopērkama k-rautā.
Imho baigi labā.

Es logus tīru ar turtlewax figņu. 2 X dārgāka par par dosju (parasto tīrītāju), labums ir tāds patc, neskatoties uz milzīgi daudzsološo etiķeti, kura vēsta par nanotehnoloģiju klātbūtni šajā sķidrumā  Razz

Pareizā atbilde uz šo jautājumu ir stiklu vaskot ar ūdeni atgrūdošiem vaskiem pirms viss ir noticis.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aye. Es arī to TurtleWax ClierView vasku (vai kā nu to figņu sauc) lietoju. Baigi patīk, ja neskaita, ka pati atstāj tādu kā nelielu plēvīti, kas reāli netraucē, bet ir jāpierod.
Tagad kad sācies slapjdraņķa laiks, vispār vairs nesaprotu, kā bez tā līdzekļa iepriekš braucu Smile
Ar to līdzekli pie tam slotiņas sanāk lietot daaaudz retāk.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav ko cepties. Jāpagaida, kamēr sniegs sāks krist. Uzreiz visa šitā figņa būs nost 10. min laikā. super t.i. kaut ko abrazīvu vajag... Bet ja nesnieg, tad hmm


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Nav ko cepties. Jāpagaida, kamēr sniegs sāks krist. Uzreiz visa šitā figņa būs nost 10. min laikā. super t.i. kaut ko abrazīvu vajag... Bet ja nesnieg, tad hmm

Izlasot šito nosmīnēju, bet izrādījās, ka tieši tā arī notiek.
Pirmais sniegs un logs tīrs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
runaajot par pleeveem... bet citaadaam. man uz pakaljeejiem logiem bijusi kkaada leetaa pleeve kaadreiz un tagad liimes kaarta palikusi. probleema taa, ka sashviikaata un pretiigs skats. ir kaadas idejas kaa nonjemt to liimes kaartu?


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
runaajot par pleeveem... bet citaadaam. man uz pakaljeejiem logiem bijusi kkaada leetaa pleeve kaadreiz un tagad liimes kaarta palikusi. probleema taa, ka sashviikaata un pretiigs skats. ir kaadas idejas kaa nonjemt to liimes kaartu?


Ar citrusu eļļu (dārgi, bet efektīfi - ir speciāli 3M aerosoli)
Ilgi un nepateicīgi ar amonjaku saturošiem logu mazgājamajiem līdzekļiem


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
acetons!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pilniigiem nulliites stikliem arii taada vaina saaka likt sevi maniit, plus veel paarcentos ar uudeni atgruudoshas zelejas uzklaashanu kaa rezultaataa mani saak akaitinaat arvien biezjaak paraadoshaas pleeve uz veejstikla. Risinaajusm atrradaas manai sievai (es neticeeju, ka sievietes kautko sajeedz no mashiinaam... liidz shim momentam) - ar izsmidzinaamo Ajax (tas, kas labi smarzjo un tiira visu TV ekraanos) un trauku shvammiiti - tikai uzmaniigi ar taas abraziivo pusi - es atstaaju mazas shviikas tieshi acu augstumaa!!! Bet pleeves vairaak nav un klaara bilde!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un vispaar, kad meegjinaaju nonjemt "Rudens legjendas" numuru, pa sauso vispaar nenaaca nost. Tad ar feenu dabuuju nost numuru, bet visa liime bija kaa pieaugusi pie stikla. angry Panjeemu no kraasotaaja shkjiidinaataaju un liime bija nost 5 sekunzhu laikaa super

P.S. AROMSa numurs naaca nost kkaa nesaliidzinaami veiklaak...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Secinam: uz Rudens Legendu bija traapiijies kvalitatiivaaks oracal shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Depo pa 7 santīmiem var nopirkt plēvju-nokasāmo-no-stikla.

Un nekādu šķīdinātāju!


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database