Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
plēve uz loga
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
hmmm, uz kuru moiku tad jābrauc, kura ir tā labā?

rajon - centrs/pārdaugava.

Es pa ziemu šad tad mazgāju "Enri" - tas, kas blakus botāniskajam dārzam uz Jūrmalas gatves. It kā ir ok. Pa lēto gan arī gluži nav - kaut kādi 7,50 ar vaskošanu laikam bij..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KriXis rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Parasti prewash, kā jau xls99 minēja, ir iekļauts cenā pēc noklusejuma, jo bez šī te posma netīru auto normāli nomazgāt NEVAR!


nu jā, es jau neko jaunu negudroju, prewash ir iekļauts mazgāšanas cenā 3,50 un 4 Ls ar vaskošanu, bet ja grib tikai noskalot - 2 lohi, ar "ķīmiju" - maksai 2,50! tā nu tas ir te, ģerevņā  Ffff..fristailo


Nu jums gan 'ameri tur ir, kas tikai par prewash ir gatavi maxāt 2,5, ja pa trīnīti ir tīrs viss vāģis...  Doh!  skorbulis


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
MartinsT rakstīja:
hmmm, uz kuru moiku tad jābrauc, kura ir tā labā?

rajon - centrs/pārdaugava.

Es pa ziemu šad tad mazgāju "Enri" - tas, kas blakus botāniskajam dārzam uz Jūrmalas gatves. It kā ir ok. Pa lēto gan arī gluži nav - kaut kādi 7,50 ar vaskošanu laikam bij..


Tas vēl arī nav dārgi. Pie mums Lielupē (blakus Nestei, aiz Maximas) par pliku mazgāšanu prasa 7, ja ar vasku, tad 9. Lai gan mazgā labi, tas jāatzīst.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
altez rakstīja:
MartinsT rakstīja:
hmmm, uz kuru moiku tad jābrauc, kura ir tā labā?

rajon - centrs/pārdaugava.

Es pa ziemu šad tad mazgāju "Enri" - tas, kas blakus botāniskajam dārzam uz Jūrmalas gatves. It kā ir ok. Pa lēto gan arī gluži nav - kaut kādi 7,50 ar vaskošanu laikam bij..


Tas vēl arī nav dārgi. Pie mums Lielupē (blakus Nestei, aiz Maximas) par pliku mazgāšanu prasa 7, ja ar vasku, tad 9. Lai gan mazgā labi, tas jāatzīst.

Un kā gan savādāk? Ja Jūrmalā mazgājies, tad jau vismaz X5, ja ne bentlijs pie sāniem.  yo  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es mazgaajos 123 uz krasta ielas blakus mc^2. 4 lati bez vaska, bet mani nezin kaadeelj vienmeer laizj ar vasku - laikam tur tik viena programma.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database