Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Pārdodu Castrol EDGE Formula RS SAE 10w60 Eļļu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pārdodu Castrol EDGE Formula RS SAE 10w60 Eļļu 
Super eļļa sportiskajiem alfas dzinējiem!

Eļļas veids:
Pilnīgi sintētiska eļļa. Pārbaudīta sacīkšu trasēs ekstremālos apstākļos.

Motori.
Sporta mašīnu motoriem, kam vajadzīga sacīkšu braukšanas kvalitāte. Maksimāli tūnētiem motoriem. Motoriem, kuri izmanto ļoti daudz eļļas.

Priekšrocības.
Nodrošina papildu jaudu maksimāli tūnētiem motoriem.
Efektīvi aizsargā sarežģītos un maksimāli augstas temperatūras apstākļos.
Nodrošina mazāku eļļas patēriņu.
Labi piemērota tūnētiem motoriem.

Specifikācijas.
ACEA A3/B3/B4
API SL/CF



Cena:

Parasti 11.50LVL/litrā
5l kanniņa = 39 LVL
1l kanniņa = 9.5 LVL


Atrodas pie manis mašīnā! t. 29231557 alex@racingparts.lv

Iesaku visiem gonščikiem! un tiem kas netaupa savus motorus! Smile



Pēdējoreiz rediģējis envy Thu Nov 08, 2007 5:24 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...eļļa nodrošina papildus jaudu...hmm - man lūdzu salej uz 300ZS... Very Happy, bet īstenībā šitā eļļa ir ļoti laba - mēs to savā raļļu mašīnā arī gāžam iekšā... super, tikai agrāk viņa saucās "RS" ja nemaldos


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...eļļa nodrošina papildus jaudu...hmm - man lūdzu salej uz 300ZS... Very Happy

es zinaaju, ka visi piesiesies! bet taa ir Castrol informaacija, nevis mana!
Man vnk ienaacas pa labu ciparu, taapeec pa tik pat labu piedaavaju te!

p.s. shis ir mans privats piedavajums, nevis firmas! Wink

p.p.s. ir jau arii RS, es ar Mobil sajaucu, divas lietas vienlaiciigi domaa tad taa ir! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...pēdējo reiz kad šito pirku man teica ka tā ir tā pati "RS" tikai nomainījies nosaukums...un kamēr vēl ir pieejami vecie iepakojumi būs abi varianti...


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es negribu piesieties, jo piedāvājums izskatās tiešām labs.
Vienk., uzziņai:
Citāts:
Motoriem, kuri izmanto ļoti daudz eļļas.
Dīvaini, man šķiet, ka motori, kas patērē daudz eļļas to dara nodilušu detaļu dēļ un ja tajā ielies tīri sintētisku eļļu, viss varētu būt vēl sliktāk..
Tas tik tā... lai cilvēki nedomā, ka spooorta eļļu var liet jebkurā motorā un uzreiz visas problēmas būs atrisinātas...

EDIT: Ja mēs runājam par lielu patēriņu pie lielām slodzēm, tb, kad motors griežās sacīkšu režīmā, tad tā ir cita lieta. Situācijas, kad zemākas kvalitātes eļļa pie lielas temp. kļūst tik šķidra ka sāk spiesties garām gredzeniem utt.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Es negribu piesieties, jo piedāvājums izskatās tiešām labs.
Vienk., uzziņai:
Citāts:
Motoriem, kuri izmanto ļoti daudz eļļas.
Dīvaini, man šķiet, ka motori, kas patērē daudz eļļas to dara nodilušu detaļu dēļ un ja tajā ielies tīri sintētisku eļļu, viss varētu būt vēl sliktāk..
Tas tik tā... lai cilvēki nedomā, ka spooorta eļļu var liet jebkurā motorā un uzreiz visas problēmas būs atrisinātas...

EDIT: Ja mēs runājam par lielu patēriņu pie lielām slodzēm, tb, kad motors griežās sacīkšu režīmā, tad tā ir cita lieta. Situācijas, kad zemākas kvalitātes eļļa pie lielas temp. kļūst tik šķidra ka sāk spiesties garām gredzeniem utt.


Tā arī ir šī cita lieta, ja atceramies, ko nozīmē SAE, tad 60, tieši nozīmē noturību pie lielām slodzēm un temperatūrām! Smile

p.s. domāju, ka Castrol starptautiskajā mājas lapā būs labāk aprakstīts ka LV Wink

Mans piedāvājums nevar tikt uzskatīts kā ieteikums vai rekomendācija! Katrs pats, kas novērtēs un zinās, kas tas ir to nopirks!

p.s. EĻĻA IR NO VĀCIJAS IENĀKUSI! nevis kaut kāds poļu širpotrebs kā lielākā daļa pie mums tirgoto Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Agrāk gan Kastrolis ražoja minerālās eļļas ar 10w60
sportā minerālās eļļas cik zinu augstāk tiek vērtētas...

Un interesanti zināt, kas ir tas širpotrebs - runāsim konkrētām prču zīmēm... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Un interesanti zināt, kas ir tas širpotrebs - runāsim konkrētām prču zīmēm... Wink


Valvoline?  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Un interesanti zināt, kas ir tas širpotrebs - runāsim konkrētām prču zīmēm... Wink


Valvoline?  shura


Droši vien, jo to taču Feģa ar kadžas aparātiņu no ļergas pārtvaices produktiem ražo Daugavpils ielā 4, pagalmā... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniex: nu tu arī uzreiz personīgi visu uztver shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Palaidniex: nu tu arī uzreiz personīgi visu uztver shura


Galīgi nē!
Man vienkārši gribas zināt ar ko salīdzina.

Ja kāds saka ka bmw ir labāks - un pārējās nav mašīnas, tad lai pasaka ar kurām ir salīdzinājis un kāpēc ir labāka... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Es negribu piesieties, jo piedāvājums izskatās tiešām labs.
Vienk., uzziņai:
Citāts:
Motoriem, kuri izmanto ļoti daudz eļļas.
Dīvaini, man šķiet, ka motori, kas patērē daudz eļļas to dara nodilušu detaļu dēļ un ja tajā ielies tīri sintētisku eļļu, viss varētu būt vēl sliktāk..
Tas tik tā... lai cilvēki nedomā, ka spooorta eļļu var liet jebkurā motorā un uzreiz visas problēmas būs atrisinātas...

EDIT: Ja mēs runājam par lielu patēriņu pie lielām slodzēm, tb, kad motors griežās sacīkšu režīmā, tad tā ir cita lieta. Situācijas, kad zemākas kvalitātes eļļa pie lielas temp. kļūst tik šķidra ka sāk spiesties garām gredzeniem utt.


Tici, vei nē, bet pilnīgi jauns Audi R8 diezgan normāli ēd eļļu. Tik daudz, ka kanniņa jāvadā līdzi. Esot supercāru īpatnība, kā dīleris skaidroja.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
širpotrebs? tāda pati eļļa ar tādu pašu iepakojumu un brendu tirgota oficiālā veikalā, bet ražota Austrumeiropas tirgum... Sportisti rallijā zinās precīzāk komentēt, bet diemžēl kvalitāte atšķiras, tāpat kā veļas pulveriem... Ne uz vienu citu brendu te nebija tēmēts Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BET strīdēties par eļļu labumu ir tik pat produktīvi, kā strīdēties par dažādu marku ziemas riepu labumu, futbolu, reliģiju, kŗāna garumu utt.

Subjektīvas tās visas lietiņas ir un godīgi sakot atšķirību starp Castrol, Valvoline, Mobil un to mannoil sūdu, ko iegāzu zilajā spainī neesmu jutis.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
racingparts.lv rakstīja:
širpotrebs? tāda pati eļļa ar tādu pašu iepakojumu un brendu tirgota oficiālā veikalā, bet ražota Austrumeiropas tirgum... Sportisti rallijā zinās precīzāk komentēt, bet diemžēl kvalitāte atšķiras, tāpat kā veļas pulveriem... Ne uz vienu citu brendu te nebija tēmēts Wink


Mhm - milzīgā eļļas pārstrādes koncernā nevienam nav ko darīt, kā izbūvēt papildus līniju zemākas kvalitātes, vai  uzrādītajiem parametriem neatbilstošas eļļas ražošanai... Ko tu murgo! Eļļas ražošana notiek ja ne gigantiskos, tad vbisai milzīgos naftas pārstrādes uzņēmumos, kuros lētāk ir ražot vienu un to pašu eļļu nevis divas - labāku un sliktāku.
Un ko darīt eļļas ražotājam, kad pie viņa griežas bmw, mb vai cits a/m ražotājs ar tekstu - tava sūda austrumeiropas tirgum ražotā eļļa mums ir likusi veikt n-tos garantijas remontus dzinējam, nevēlies kompensēt?

Pašvaks mārketings tev puis sanāca...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database