Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 260, 261, 262  Nākošais
NE-ALFAS = Honda, Lexus, BMW un pārējie...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da ti cho?! c Peec Alfas tas SAABs liksies kaa uudensgulta shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai atsvcaidzinātu atmiņā to, kas ir labi ir jāpiepazīst arī kas slikc... Very Happy
un vēl - SAAB sarkanie bloki, V6 Opel pusturbomotori utt... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nez. Tādā gadījumā 540 BMW man šķiet interesantāks pirkums.
2.3 Turbomotors, kas ir iekš aero manuprāt ir tāds pats, kā 1985. gada autombiļiem. Ar visām izrietošajām sekām un ķēdes maiņu ik pa 150 kkm.

Lietots Aero? hmm. Visbiežāk viņiem dēļ pārkarsēšanas un pārāk straujas atdzišanas saplaisā turbīnas korpuss, pa kuru diezgan ātri un daudz aizplūst eļļa izpūtējā un nepaliek motorā. Turpinot sirsnīgu atvilkšanu, pirms paspējusi iedegties eļļas lampiņa, parasti paspēts jau ir izbeigt gredzenus, šāles un vēl šo to. Rezultātā tiek nomainīta turbīna auto pārdots.

Manuprāt vienīgais apskatāmais variants ir trīslitrīgais dīzeļa opeļmotors, kas patiesībā laikam ir spraņču darinājums, jo GM ar tiem dīzeļiem švaki visu laiku.

Bendzīna opeļmotori ir garlaicīgi, 2.2d - garlaicīgs, ekonomisks mēsls.



Pēdējoreiz rediģējis smic Mon Dec 03, 2007 6:40 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā, vēl tie sarkanie bloki, kas pašiznīcinās, ja tajos tiek mitrums.

Mans sencīts kaut kad nopirka saabu un tad sastapās ar visām augstākminētajām turbomotora problēmām. Protams - var jau arī paveikties Wink

Ja tevi interesē tas 3.0 cdtdi, es varu apjautāties - man te pāris tēli tādus lieto.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nuvo, sapi$aat visu maljinu. dziivnieki! es iedomaajos, ka tas vareetu buut uzticams un lietoshanai leets opelis ar saaba ziimiiti, bet laikam jau nav Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nuvo, sapi$aat visu maljinu. dziivnieki! es iedomaajos, ka tas vareetu buut uzticams un lietoshanai leets opelis ar saaba ziimiiti, bet laikam jau nav Sad


Naivais Tu... aiwa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
9-3 un alfām esot viens un tas pac [itālijā ražotais] 1,9 dīzelis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nuvo, sapi$aat visu maljinu. dziivnieki! es iedomaajos, ka tas vareetu buut uzticams un lietoshanai leets opelis ar saaba ziimiiti, bet laikam jau nav Sad


...ja runā par uzticamu autiņu - man bija 626 MAZDA, es ar viņu nobraucu apm 160000, un pa visu to laiku tikai vienreiz (bet kapitāli) pārlasīju hadeni, motors investīcijas neprasīja (tikai eļļas maiņas) - iiddeeāāllii uzticams auto ar +/- visām ekstrām,...bet bez dvēseles... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir bijusi mazda 626, es tevi saprotu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
nuvo, sapi$aat visu maljinu. dziivnieki! es iedomaajos, ka tas vareetu buut uzticams un lietoshanai leets opelis ar saaba ziimiiti, bet laikam jau nav Sad


...ja runā par uzticamu autiņu - man bija 626 MAZDA, es ar viņu nobraucu apm 160000, un pa visu to laiku tikai vienreiz (bet kapitāli) pārlasīju hadeni - iiddeeāāllii uzticams auto, bet bez dvēseles... Very Happy


Cmoon. Laiki mainās. Sievastēvam ir '95 gada dīzeļpassāts. Viņam viņš nelūzt vispār, jo vainas, kuras var novērst pats neskaitās   Wink   Es apskatijos to viņa verķi - tur vnk nav kam lūst.  Rolling Eyes

Izlasi līdz galam tos uzticamības testus, kas tad tām modernajām mašīnām ir bojājies. Navigācija, ECU, kaut kādi sensori, klimas/airbagu vadības bloki... Nekas tāds ko varētu atrast vecā mazdā vai pasātā. Un nelūzt tikai tās detaļas kuras nav.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa, izmeegjinaaju jauno mobile.de mekleetaaju. ievadiiju visus veelamos parametrus, aatri izfiltreeju atlasiitaas 130 automashiinas peec patiik/nepatiik un atlika shaadi varianti:



cadillacs
bumers
faetons
lehus
alfa
baby volvo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
nuvo, sapi$aat visu maljinu. dziivnieki! es iedomaajos, ka tas vareetu buut uzticams un lietoshanai leets opelis ar saaba ziimiiti, bet laikam jau nav Sad


...ja runā par uzticamu autiņu - man bija 626 MAZDA, es ar viņu nobraucu apm 160000, un pa visu to laiku tikai vienreiz (bet kapitāli) pārlasīju hadeni - iiddeeāāllii uzticams auto, bet bez dvēseles... Very Happy


Cmoon. Laiki mainās. Sievastēvam ir '95 gada dīzeļpassāts. Viņam viņš nelūzt vispār, jo vainas, kuras var novērst pats neskaitās   Wink   Es apskatijos to viņa verķi - tur vnk nav kam lūst.  Rolling Eyes

Izlasi līdz galam tos uzticamības testus, kas tad tām modernajām mašīnām ir bojājies. Navigācija, ECU, kaut kādi sensori, klimas/airbagu vadības bloki... Nekas tāds ko varētu atrast vecā mazdā vai pasātā. Un nelūzt tikai tās detaļas kuras nav.  Rolling Eyes


...nu jā 98 gads nebi jau jauna, bet bija iekšā visi spilveni, kondiška, abs, pretbuksēšana... Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
taa, izmeegjinaaju jauno mobile.de mekleetaaju. ievadiiju visus veelamos parametrus, aatri izfiltreeju atlasiitaas 130 automashiinas peec patiik/nepatiik un atlika shaadi varianti:



cadillacs
bumers
faetons
lehus
alfa
baby volvo


1) - interesants
2) - par daudz visapkārt
3) - smagi iesūkā
4) - patīk
5) - Tev tāds jau ir (FL nekam neder IMHO)
6) - ja Tev 40+... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) Opel omega
2) Pārāk mazs
3) Bentlijs VW ādā
4) BMW e36 līmenis
5) Ar ko tava sliktāka?
6) Tikai ar 4x4


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
1) Opel omega
2) Pārāk mazs
3) Bentlijs VW ādā
4) BMW e36 līmenis
5) Ar ko tava sliktāka?
6) Tikai ar 4x4


1) smic, mes te par bish citu kadiljaku. Shitas NAV catera shura Te laikam ir vecais labais latviesha praktiskaa stereotips - kadjiks suukaaja 90-tajos, taatad neko labu vairs nekad neradiis. No shii saraksta es balsoju par sho Smile
2) par bumeri viedokli izteicu jau agraak citaa topikaa. Ja elbee buus bumers, tad roku vinjam nedoshu. Nekad.
3) phaetons ir ok, ja tu grasies braukt pakaljbenkjii uzvalkaa un teereet dazhus simtus Ls meenesii vinja uztureeshanai.
4) lohs? hammer
5) tev baigi gribaas samaksaat 10k EUR par 156 stuuri? Es tev paardoshu to jau riit! naac
6) fuplje. Pensionaariem derees. Muusdienaas pat inteligjenti cilveeki peerk SAABus nevis volvo. Un ej peec tam iestaasti radiem un draugiem, ka patiesiibaa tu nestraadaa ministrijaa par padomnieka treshaa sekretaara vietnieku un tas nav dienesta auto... Turklaat brauktprieks - nulle.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 260, 261, 262  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database