Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Ziema klaat
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
ralfins rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaut vai. Tas jau - atkariibaa no liikuma un iemanjaam. Vispaar ar fwd manupraat vislabaak darbinaat riiku, ko sauc par LFB Wink Vieniigi vajag iemanjas un normaalus apavus...


...Tu piemirsi labas bremzes, izturīgas pusasis un jaudīgu motoru - jo savādāk tā Tava LFB ir tukša diršana...

Ziemā jaudu var kompensēt ar slidenu šļuras segumu.  Laughing


...nu uz riktīgas šļuras neviena ielas riepa Tev nepalīdzēs spied kaut visus pedāļus kopā...


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aa btw bija vienaa fifth gear raidiijumaa kaut kas lidiziigs, vieniigi bremzes pedaali un gaazi speida vienlaiciigi ar labo kaaju... tur bik intersants manevrs ar labo kaaju jaauztaisa lai dabuutu to gatavu... tjip piespiezh bremzi un pagriezhot bik peedu arii gaazi... skaidroja ka taadaa veidaa bremzeejot pirms liikumiem nezuud jauda...
btw esmu vienreiz nejaushi ar kreiso kaaju nobremzeejis, baig pa nazhiem nodevu Very Happy taa ir kad kreisaa kaaja pieradusi salidzinoshi smago sajuugu spaidiit...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
aa btw bija vienaa fifth gear raidiijumaa kaut kas lidiziigs, vieniigi bremzes pedaali un gaazi speida vienlaiciigi ar labo kaaju... tur bik intersants manevrs ar labo kaaju jaauztaisa lai dabuutu to gatavu... tjip piespiezh bremzi un pagriezhot bik peedu arii gaazi... skaidroja ka taadaa veidaa bremzeejot pirms liikumiem nezuud jauda...


Man gan liekas, ka ar jaudas zudumu tam maz sakara... To kaadreiz dariija, lai bremzeejot un sleedzot uz leju aatrumus, ar labaas kaajas papeedi iedotu starpgaaziiti (selespeeds to dara pats)... Bet man liekas, ka ar normaalu auto ar sinhronizeetu kaarbu tas ir lieki. Vipendrons jau nu baigs, bet jeega hmm

Pagaans rakstīja:
btw esmu vienreiz nejaushi ar kreiso kaaju nobremzeejis, baig pa nazhiem nodevu Very Happy taa ir kad kreisaa kaaja pieradusi salidzinoshi smago sajuugu spaidiit...


Shito parasti izpilda, paarseezhoties no manuaalaas kaarbas uz automaatu Wink LFB ir ciitiigi jaatrenee. Katrai mashiinai. Saakumaa leeniiteem, uz taisna, tuksha celja... naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
ralfins rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaut vai. Tas jau - atkariibaa no liikuma un iemanjaam. Vispaar ar fwd manupraat vislabaak darbinaat riiku, ko sauc par LFB Wink Vieniigi vajag iemanjas un normaalus apavus...


...Tu piemirsi labas bremzes, izturīgas pusasis un jaudīgu motoru - jo savādāk tā Tava LFB ir tukša diršana...


Nevaig shito, labi? Elbee var apliecinaat, ka tas tiiri labi straadaa arii braucot vasaraa pa granti ar 72Zs Berlingo diizeljspaini ar 4 kexiem iekshaa un trumuljbremzeem pakaljaa Razz Es savukaart esmu LFB lietojis ik pa briidim laikam jau ar visaam mashiinaam, ar kuraam sanaacis "izvilkt" pa granti. Ar dazhaadiem dzineejiem. Atshkiriiba tikai taada, ka taadam 72Zs berlingo akseleratora pedaali nelaizham valjaa gandriiz nekad un nemaz shura
Motoram imo meistariibas sliipeeshanaa nav absoluuti nekaadas noziimes. Paaraak liela jauda ir sliktaak nekaa paaraak maza. Veel jo vairaak Alfai, kas arii ar visu priekshpiedzinjas iipatneejo braukshanas stilu, ir viegli "kopjama" pat ar atmestu gaazi, vienkaarshi izstuureejot... Shitaadus, kas kliedz "da shitam tak nau motora!!! da ar shitaam bremzeem vispaar nekur!!!" utt. es esmu redzeejis pietiekami daudz Wink Un, tad kad to "motoru" un "lielaas bremzes" iedod, tad 1. liikumaa naak ar sagrieztiem stuureejoshajiem ritenjiem taisni naac


...nu ja jau Tu tāds meistars tad O.K. - ziemas daudzcīņa priekš Tevis kā radīta... naac , cik esmu redzējis un dzirdējis tur tā īpaši neviens tos pedāļus kopā nespaida - nemāk laikam


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palasot liekas ka te WRC pirmo 6 vietu ieguveji nolasijushies.Smile
aizbrauksim uz trasi tad redzesim ko spejat.. Smile
ruchnjiks vai kreisas kajas bremze ir 2 afigennna atshkjirigas lietas...
viena samazina un regulee visu auto kustibu visadu gradu lenkjos .. otra regulee pakaljas tiltu vadamiibu un iznesumu un citas hunjas atkaribaa no situacijas..Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Shito parasti izpilda, paarseezhoties no manuaalaas kaarbas uz automaatu Wink LFB ir ciitiigi jaatrenee. Katrai mashiinai. Saakumaa leeniiteem, uz taisna, tuksha celja... naac


kad es pirmo reizi pieseedos pie automaata... hmm, man itin nekaadas probleemas nebija... nevienu reizi kreisaa kaaja pat tuvu bremzei nebija...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uj aizmirsu piebilst ka ruchnjiks un kreisaa kajas bremze ir lietoajama katra sava atrumaa..un pagrieziena iznesumaa:) Smile) taads skikums Very Happy Very Happy Very Happy Smile)) ar kreso kaju bremzi minimalos atrumos vispar nav ko dariit:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
palasot liekas ka te WRC pirmo 6 vietu ieguveji nolasijushies.Smile
aizbrauksim uz trasi tad redzesim ko spejat.. Smile
ruchnjiks vai kreisas kajas bremze ir 2 afigennna atshkjirigas lietas...
viena samazina un regulee visu auto kustibu visadu gradu lenkjos .. otra regulee pakaljas tiltu vadamiibu un iznesumu un citas hunjas atkaribaa no situacijas..Smile


Kaa tad! haha vadaamiibu un iznesumu...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Elbee var apliecinaat, ka tas tiiri labi straadaa arii braucot vasaraa pa granti ar 72Zs Berlingo diizeljspaini ar 4 kexiem iekshaa un trumuljbremzeem pakaljaa Razz


ar 3 kexiem un gandriiz aizgaajaam bojaa jo jaudas juutami truuka shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:


...nu ja jau Tu tāds meistars tad O.K. - ziemas daudzcīņa priekš Tevis kā radīta... naac , cik esmu redzējis un dzirdējis tur tā īpaši neviens tos pedāļus kopā nespaida - nemāk laikam


Es nesaku, ka esmu meistars. Razz Es saku, ka ruchnjiku raustiit ir stulbi. Tai daudzciinjaa ko - chalji vislaik rausta ruchnjiku? c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
zuncih rakstīja:
palasot liekas ka te WRC pirmo 6 vietu ieguveji nolasijushies.Smile
aizbrauksim uz trasi tad redzesim ko spejat.. Smile
ruchnjiks vai kreisas kajas bremze ir 2 afigennna atshkjirigas lietas...
viena samazina un regulee visu auto kustibu visadu gradu lenkjos .. otra regulee pakaljas tiltu vadamiibu un iznesumu un citas hunjas atkaribaa no situacijas..Smile


Kaa tad! haha vadaamiibu un iznesumu...


ar kreisas kajas bremzi pie lielaka atruma ejot likumaa var vadiit mashinas izsilideeshanu ko njem veraa visi wrc darbonji, ar ruchnjiku nehuja...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
palasot liekas ka te WRC pirmo 6 vietu ieguveji nolasijushies.Smile
aizbrauksim uz trasi tad redzesim ko spejat.. Smile
ruchnjiks vai kreisas kajas bremze ir 2 afigennna atshkjirigas lietas...
viena samazina un regulee visu auto kustibu visadu gradu lenkjos .. otra regulee pakaljas tiltu vadamiibu un iznesumu un citas hunjas atkaribaa no situacijas..Smile

Pag. mēs vienreiz jau bijām uz trases.. Tev atgādināt cik tālu ar ručņiku tiki? Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
ralfins rakstīja:


...nu ja jau Tu tāds meistars tad O.K. - ziemas daudzcīņa priekš Tevis kā radīta... naac , cik esmu redzējis un dzirdējis tur tā īpaši neviens tos pedāļus kopā nespaida - nemāk laikam


Es nesaku, ka esmu meistars. Razz Es saku, ka ruchnjiku raustiit ir stulbi. Tai daudzciinjaa ko - chalji vislaik rausta ruchnjiku? c


ir redzeets ka rausta... Smile


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Elbee var apliecinaat, ka tas tiiri labi straadaa arii braucot vasaraa pa granti ar 72Zs Berlingo diizeljspaini ar 4 kexiem iekshaa un trumuljbremzeem pakaljaa Razz


ar 3 kexiem un gandriiz aizgaajaam bojaa jo jaudas juutami truuka shura


Chetriem tak! c Pakaljaa 2 bija! shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
ralfins rakstīja:


...nu ja jau Tu tāds meistars tad O.K. - ziemas daudzcīņa priekš Tevis kā radīta... naac , cik esmu redzējis un dzirdējis tur tā īpaši neviens tos pedāļus kopā nespaida - nemāk laikam


Es nesaku, ka esmu meistars. Razz Es saku, ka ruchnjiku raustiit ir stulbi. Tai daudzciinjaa ko - chalji vislaik rausta ruchnjiku? c


...tiem kam ir labas riepas un maz jaudas tiešām pārsvarā rausta ručniku lai nenoņemtu pēdējo jaudu riteņiem - cita lieta ka ir labas (lasi sporta) riepas un dah... jauda - tad var glušīt abus pedāļus... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database