Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
ar 155
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
zuncih rakstīja:
elbee rakstīja:
taam Arfilaa staavoshajaam un izjauktajaam vai ta nebija neviena spogulja? hmm


viss kas bija jau noskruvejaam.. vismaz vienu salikaam veselu:)


jums tur nepalika paari komplekts ar lielajaam bremzeem no V6, Q4, vai 2l 16v? un kas veel bez diska un suporta ir vajadziigs, lai mazaas 2l 8v aizstaatu ar lielajaam? stupica jaamaina?

2.0 8 v ?? hmzz.. maliekas ka tev prieksha bija mazaki suporti nekaa q4 155.. man tadi suporti no lanchas ir akdi 2 komplekti garazjaa :"))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
fiat kupejas bremzes shad tad uzpeld UK ebay, tagad ar viena izsole iet valjaa ebay urlis

bet ar tiem atkal ir cita probleema- ja uzliek Brembo bremzes, vairs neder 16" Speedline diski Sad taapeec vienkaarshaakais variants ir 2l 8V uzlikt bremzes no 155 2.0 16V / 2.5TD / 2.5 V6 vai 145/146 1.8 2.0 16v

starpiiba ir 284mm - 257mm = 27mm/2 = 13.5mm cik kolodka ir plata? ~60mm? teoreetiski bremzeejoshaa virsma palielinaas par kaadiem ~8 cm2. ja saakumaa ir 30 cm2, bet ieguustam 38cm2, tas ir 25% labaakas bremzes, bet vai taa ir? shura subjektiivi 145 QV bremzes likaas buutiski asaakas un speeciigaakas par 155 8V hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
fiat kupejas bremzes shad tad uzpeld UK ebay, tagad ar viena izsole iet valjaa ebay urlis

bet ar tiem atkal ir cita probleema- ja uzliek Brembo bremzes, vairs neder 16" Speedline diski Sad taapeec vienkaarshaakais variants ir 2l 8V uzlikt bremzes no 155 2.0 16V / 2.5TD / 2.5 V6 vai 145/146 1.8 2.0 16v

starpiiba ir 284mm - 257mm = 27mm/2 = 13.5mm cik kolodka ir plata? ~60mm? teoreetiski bremzeejoshaa virsma palielinaas par kaadiem ~8 cm2. ja saakumaa ir 30 cm2, bet ieguustam 38cm2, tas ir 25% labaakas bremzes, bet vai taa ir? shura subjektiivi 145 QV bremzes likaas buutiski asaakas un speeciigaakas par 155 8V hmm


nu beidz... brembo suporti CUPEJAi ir dahuja mazaaki neka V6... nevarbuut..
a tur tikai diks + suports cik sapratu. a pats galvenais Stupica??? un viss amortizators???? amortinjam pie stupicas ir shauraks skruvju caurumu attalums, tad janjem amortnji no DEDRa integrale tur mazaaks nekaa 155 un lancia thema:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
fiat kupejas bremzes shad tad uzpeld UK ebay, tagad ar viena izsole iet valjaa ebay urlis

bet ar tiem atkal ir cita probleema- ja uzliek Brembo bremzes, vairs neder 16" Speedline diski Sad taapeec vienkaarshaakais variants ir 2l 8V uzlikt bremzes no 155 2.0 16V / 2.5TD / 2.5 V6 vai 145/146 1.8 2.0 16v

starpiiba ir 284mm - 257mm = 27mm/2 = 13.5mm cik kolodka ir plata? ~60mm? teoreetiski bremzeejoshaa virsma palielinaas par kaadiem ~8 cm2. ja saakumaa ir 30 cm2, bet ieguustam 38cm2, tas ir 25% labaakas bremzes, bet vai taa ir? shura subjektiivi 145 QV bremzes likaas buutiski asaakas un speeciigaakas par 155 8V hmm


kā bija stupica in UK vai German?
jauzprasa cik gri par visam stupicam:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
nu beidz... brembo suporti CUPEJAi ir dahuja mazaaki neka V6... nevarbuut..
a tur tikai diks + suports cik sapratu. a pats galvenais Stupica??? un viss amortizators???? amortinjam pie stupicas ir shauraks skruvju caurumu attalums, tad janjem amortnji no DEDRa integrale tur mazaaks nekaa 155 un lancia thema:)


20v kupejai ir tie pashi suporti un diski, kas 3l GTV un 166. shkjiet, holandieshi man staastiija, ka 155 Alfai Brembo visvienkaarshaak ir uzlikt no 20v kupejas. stupica bija vajadziiga kupejas un pie taas varot visu piestiprinaat. ja tu savai domaa likt brembo, tad piesakos savaakt origjinaalaas Q4 bremzes naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut gan mosh Q4 tur viss ir savaadaak? hmm man jau interesee 2l 8v priekshpiedzinja Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
kā bija stupica in UK vai German?
jauzprasa cik gri par visam stupicam:)


mosh ratu rumba? tad tilde piedaavaa vaardu "nave"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
zuncih rakstīja:
nu beidz... brembo suporti CUPEJAi ir dahuja mazaaki neka V6... nevarbuut..
a tur tikai diks + suports cik sapratu. a pats galvenais Stupica??? un viss amortizators???? amortinjam pie stupicas ir shauraks skruvju caurumu attalums, tad janjem amortnji no DEDRa integrale tur mazaaks nekaa 155 un lancia thema:)


20v kupejai ir tie pashi suporti un diski, kas 3l GTV un 166. shkjiet, holandieshi man staastiija, ka 155 Alfai Brembo visvienkaarshaak ir uzlikt no 20v kupejas. stupica bija vajadziiga kupejas un pie taas varot visu piestiprinaat. ja tu savai domaa likt brembo, tad piesakos savaakt origjinaalaas Q4 bremzes naac


Orginalās Q4 es tev saku suporti man majās sturī stāv, jo uzliktu no lančas jau sarkanus nokrāsotus:)))
vajag?
par katru suportu 10 ls man pietiktu Smile
ar garantiju ja neiet iedoshu citus vietāSmile)
lanci thema un q4 bremzju sistēma 1 pret 1 Smile pat aizmugure arīSmile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
Orginalās Q4 es tev saku suporti man majās sturī stāv, jo uzliktu no lančas jau sarkanus nokrāsotus:)))
vajag?


forshi. dajosh! naac ko man veel vajag bez suportiem un diskiem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
zuncih rakstīja:
Orginalās Q4 es tev saku suporti man majās sturī stāv, jo uzliktu no lančas jau sarkanus nokrāsotus:)))
vajag?


forshi. dajosh! naac ko man veel vajag bez suportiem un diskiem?


http://cgi.ebay.de/Tarox-6-Kolben-Rennbremsanlage-Lancia-Delta-mit-TUV_W0QQitemZ4650333162QQihZ008QQcategoryZ73728QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem#ebayphotohosting

reku shito tev vajag:))
un tas tiesham ir sporta suporti un sporta regulejamie diski.. ar mainamām diku uzlikām Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man visa mashiina bija leetaakaa par shiim bremzeem Wink  un ar 140zs nemaz nav iespeejams taa ieskrieties shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man visa mashiina bija leetaakaa par shiim bremzeem Wink  un ar 140zs nemaz nav iespeejams taa ieskrieties shura


tieši tā.
Karoče par to ja tu piemēram gribi uzlikt coupe 20v turbo stupicas + brembo diskus

suporti + diski 180 ls visi 4

4 stupicas 190 ls..
sanak biku sālīti:((

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
suporti + diski 180 ls visi 4


kur dabuuji taadu cenu? ja mees domaajam vienu un to pashu- 4 cil Brembo suportus- tad 180ls neshkjiet iipashi daargi hmm


shitie?



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
zuncih rakstīja:
suporti + diski 180 ls visi 4


kur dabuuji taadu cenu? ja mees domaajam vienu un to pashu- 4 cil Brembo suportus- tad 180ls neshkjiet iipashi daargi hmm


shitie?



UJ NĒ TIE NAV KRĀSOTI UN NĀK NO ITĀLIJAS:) nu bet lietoti!!! nu tur varētu but par dastafku vel nu + 35 eiro..
jo par brembo runajot pashi razjotāji apgalvo ka par 20% samzinās pārakršana suportam un cilindru ķīlēšanas ja tas aluminija klucis nav krāsots.Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
zuncih rakstīja:
suporti + diski 180 ls visi 4


kur dabuuji taadu cenu? ja mees domaajam vienu un to pashu- 4 cil Brembo suportus- tad 180ls neshkjiet iipashi daargi hmm


shitie?



jauni 4 suporti + diski bembo 730 ls naudinjas Smile   fiat coupe. tikao razjotajs iepeistoja:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database