Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
ALFA ROMEO 145 for sale
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ALFA ROMEO 145 for sale 
Sveiki! Tātad pārdodu savu otro auto ALFA ROMEO 145
-1.6 boxer motors (dinamisks ar mazu degvielas paterinju)
-el.logi,
-el.luka,
-el.spogulji,
-RECARO salons,
-AZEV R15 diski,
-signalizacija ar imobilaizeri,
-CD magnetola,
-nesen izieta TA (ir lapa par apskati)
auto labaa staavokli, dotaja bridi karbas defekts, tadelj par cenu var runaat!  TEL- 2 6669909 (Dāvis)

650LS

sorri, par bildeem, kad nokusis nomazgaashu nofocheeshu!







Tel- 2 6669909

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu nejau tu nopirki audi TT???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
nu nejau tu nopirki audi TT???


jaa man ir TT  Cool

vechi, paliidziet tikt skaidriibaa ar alfinju, cena tachu ir adekvaata? nevienam nevajag? detaljaas vien tur daudz vairaak sanaak...   Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Murphy: Atvaino, izdzēsu Tavu topiku par šo pašu auto! Vienk., laikam abi reizē postējāt..


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Davchiks rakstīja:
zuncih rakstīja:
nu nejau tu nopirki audi TT???


jaa man ir TT  Cool

vechi, paliidziet tikt skaidriibaa ar alfinju, cena tachu ir adekvaata? nevienam nevajag? detaljaas vien tur daudz vairaak sanaak...   Wink


pazvani sashkam uz arfilu moshka shim vajag ko:)


maliekas ka audi nerazjo italijaA:))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Davchiks rakstīja:
zuncih rakstīja:
nu nejau tu nopirki audi TT???


jaa man ir TT  Cool

vechi, paliidziet tikt skaidriibaa ar alfinju, cena tachu ir adekvaata? nevienam nevajag? detaljaas vien tur daudz vairaak sanaak...   Wink



cena ir par diskiem un numurziimi Wink ir te paaris chalji, kam vareetu intereseet boxeralfas pa leeto. bish pagaidi, gan jau buus labi! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Davchiks rakstīja:
zuncih rakstīja:
nu nejau tu nopirki audi TT???


jaa man ir TT  Cool

vechi, paliidziet tikt skaidriibaa ar alfinju, cena tachu ir adekvaata? nevienam nevajag? detaljaas vien tur daudz vairaak sanaak...   Wink



cena ir par diskiem un numurziimi Wink ir te paaris chalji, kam vareetu intereseet boxeralfas pa leeto. bish pagaidi, gan jau buus labi! naac


piemeram alsi laikam Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vajag kapotu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varu nedaudz atkaapties no cenas, bet vajag steidzami paardot vai samainit pret kadu auto, veelams kkaadu vagonu (pasaatu vai ko taadu)ar TA, lai ir ietilpiigs...  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Davchiks rakstīja:
varu nedaudz atkaapties no cenas, bet vajag steidzami paardot vai samainit pret kadu auto, veelams kkaadu vagonu (pasaatu vai ko taadu)ar TA, lai ir ietilpiigs...  Embarassed


tev tas TT nav par mazu dursku kā. man darbā tāds ir kad paskaties pār labo plecu uz aizmuguri var redzēt aizmugurējo numurzīmi turpat pie muguras vai pielipušu Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
Davchiks rakstīja:
varu nedaudz atkaapties no cenas, bet vajag steidzami paardot vai samainit pret kadu auto, veelams kkaadu vagonu (pasaatu vai ko taadu)ar TA, lai ir ietilpiigs...  Embarassed


tev tas TT nav par mazu dursku kā. man darbā tāds ir kad paskaties pār labo plecu uz aizmuguri var redzēt aizmugurējo numurzīmi turpat pie muguras vai pielipušu Smile)


nav ne vainas, divataa priekshaa ir ljoti eerti!  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Davchiks rakstīja:
zuncih rakstīja:
Davchiks rakstīja:
varu nedaudz atkaapties no cenas, bet vajag steidzami paardot vai samainit pret kadu auto, veelams kkaadu vagonu (pasaatu vai ko taadu)ar TA, lai ir ietilpiigs...  Embarassed


tev tas TT nav par mazu dursku kā. man darbā tāds ir kad paskaties pār labo plecu uz aizmuguri var redzēt aizmugurējo numurzīmi turpat pie muguras vai pielipušu Smile)


nav ne vainas, divataa priekshaa ir ljoti eerti!  Cool


un k;āds ir quatro 2.0 turbo?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja, tikai nevis 2.0turbo, bet 1.8T! kameer nebiju ar taadu braucis, nezinaaju, ka tie TT tik labi veraas! 1robs- 60, 2-110 spreid pats 6 sek lidz 100! vadaamiiba ljoti preciiza un sportiska, tikai pie liela aatruma auto paliek nestabilaaks! ljoti preciiza kaarba, principaa apmierina auto! man tas ir melns un tagad to taisu par shadow line... tipa black style, visu aiztoneeju visu hromu melnu, saanu balto optiku pret tumsho... piedur man taads melns betmenmobiils ikdienai  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Davchiks rakstīja:
ja, tikai nevis 2.0turbo, bet 1.8T! kameer nebiju ar taadu braucis, nezinaaju, ka tie TT tik labi veraas! 1robs- 60, 2-110 spreid pats 6 sek lidz 100! vadaamiiba ljoti preciiza un sportiska, tikai pie liela aatruma auto paliek nestabilaaks! ljoti preciiza kaarba, principaa apmierina auto! man tas ir melns un tagad to taisu par shadow line... tipa black style, visu aiztoneeju visu hromu melnu, saanu balto optiku pret tumsho... piedur man taads melns betmenmobiils ikdienai  Cool


forshi. bet 6 sekundes lidz sotakam Sad(  tas tā sūdigi:)
bet auto jau froš tikai kad vajag akutkur ielist tad neviens nelaiž un nevienam griezt priekšā isti negribas jo juties tāds maziņsšSmile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Davchiks rakstīja:
tipa black style, visu aiztoneeju visu hromu melnu, saanu balto optiku pret tumsho... piedur man taads melns betmenmobiils ikdienai  Cool


Ar Davchiku viss skaidrs Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database