Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Servisa aprīkojums
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu vechi.. ar shitadam znashanam par servisu algam, mehanikjiem utt.. jums tur sanaaks riktiigs krievu biznes, ka daudziem, saperk tehniku un pectam pa puscenu no tas tiek valjaa..

parastam mehanikjim latvijaa parasta servisaa, taads kursh var ari normali auto salikt lai kas tur noticis 250 ls nedeljaa uz rokas tas ir nehuja....
servisa algas maksaa reizi nedeljaa,

nu kautka neticu ka atversiet taadu kur viss oficiali un nodoklkji utt.. tad bankrots pec 5 meneshiem klaat.. latvijaa tas ir nereaali...

un kaa ir planots klientus savilkt pievlinaat??? no alfistiem vien menesii elektribas rekjinu nenomaksaat:))
un detaljas?? kursh unkaa taisiis restauretas utt?? virpos diskus? eljas savakss.. tr tik dahuja ko vajag..

man garazinja ir 56 kv metri, nav paceleja ne stenda nekas paraak servisam vajadziigs. bet tur jau izmaksas sanaak ahujenaas.. vel gamatvedibu vajag..
izdevigak ir nopirkt esoshu un izlabot+ reklamu ka ir atjaunots, jo veco servisu vietas daudzi klienti atgrieisies..utt..
jeb ir domats tikai alfas taisiit?? nu nav jau to alfu tik daudz lai varetu vairaak par 2 pacelajiem katru dienu nodarbinaat.. diemzjeel..Sad(

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko tu te sprinxt, zuncih? Smile Domaa, ka tava 56 kvm garaazhas pieredze ir vieniigaa zinaamaa, no kuras njemt apreekinus? Domaa, ka tikai tu zini, kas nepiecieshams autoservisam? c Bet katraa zinjaa - paldies par veseliigo skepsi naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ko tu te sprinxt, zuncih? Smile Domaa, ka tava 56 kvm garaazhas pieredze ir vieniigaa zinaamaa, no kuras njemt apreekinus? Domaa, ka tikai tu zini, kas nepiecieshams autoservisam? c Bet katraa zinjaa - paldies par veseliigo skepsi naac


DA TAS TIK TAADS PIEMEERS...
uztaisiit servi jaunaa vietaa.. musdienās.. un dzivot tikai uz alfaam... njā...
Domā ka man tādas idejas nav bijušas?? utt..
alfistu ir parāk maz lai uz to kaut maizi nopelnītu..

tā nav skepse, man anv ne žēl ne vēlkas.. es tikai saku ka paliksiet pie sasistas siles...
ja riepu serviss.. tad neko nesaku.. tur peļņa būs vienmēr.Smile
akā tjipa tā..

Nu veciit vienigā pieredz!!
un Auto melngaiļa ielā, bosch centrs rolis, arfila, Saldu kadi 3 servi.. liepajā kadi 4  nu jā ja tu to sauc par aprobežotu pieredzi ar servisiem tad jā man ir aprobežota pieredze.. vistiešākajā nozimē.!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nē nu ja kāds nopietni domā apr servi, es butu gatavs iesaistīties, detaļu sagādē garantijās, izdevumu izmaksās utt.. kas nav saistīts ar tīru skruvēšanu varu piedāvāties. 2 gadus avā dzīvē esmu noskurvējies dzinējus vīlējis utt.. paldies. to vairs negribās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ak tad tomeer buutu gatavs iesaistiities, ja? shura Es neko negribu teikt, bet, ja tu esi 2 gadus skruuveejis un viileejis, tad kaareiz laikam Tavu pieredzi servisa buuveeshanaa un palaishanaa nevienam nevajadzees Smile Tavs bijushais priekshnieks gan sho to vareetu pastaastiit droshi vien.
Kur dabuut detaljas ir zinaams taapat. Taa nu buutu mazaakaa probleema.
Un tas, ka uz plikaam Alfaam neko nenopelniisi, ir veel vairaak skaidrs. Iesaku mest mieru shai diskusijai.  gejs


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ak tad tomeer buutu gatavs iesaistiities, ja? shura Es neko negribu teikt, bet, ja tu esi 2 gadus skruuveejis un viileejis, tad kaareiz laikam Tavu pieredzi servisa buuveeshanaa un palaishanaa nevienam nevajadzees Smile Tavs bijushais priekshnieks gan sho to vareetu pastaastiit droshi vien.
Kur dabuut detaljas ir zinaams taapat. Taa nu buutu mazaakaa probleema.
Un tas, ka uz plikaam Alfaam neko nenopelniisi, ir veel vairaak skaidrs. Iesaku mest mieru shai diskusijai.  gejs


iepriekšējam šefam? Very Happy
daudzos no šiem serviem, tu pašlaik runā ir bijušu menedžeri vienā šefu, kas pirms 5 gadiem nomainija profesiju.
Nepmierinoša finansēluma dēļ tur nekur nepaliku.. ehh.. istenibaa man te nekas nav japieraada.. ja dzjeki grib lai njemaas.. ja girb ko nopietnaaku ir japarunaa ar pieredzejushiem cilvekiem.. tapec jau tas forums te ari ir....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es neko daudz no servisu biznesa nesaprotu.
Tomēr zinu vienu lietu.

Ķekavā pie Kalnakroga Skaists, jaunuzbūvēts serviss ar 4 boksiem stāv tukšs jau gadus.... 4? 5? - Tipa neesot kas skrūvē Smile


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Es neko daudz no servisu biznesa nesaprotu.
Tomēr zinu vienu lietu.

Ķekavā pie Kalnakroga Skaists, jaunuzbūvēts serviss ar 4 boksiem stāv tukšs jau gadus.... 4? 5? - Tipa neesot kas skrūvē Smile


njā reku galvenā problēma visos servisos. neviens servis ipashi negrib maksāt 1200 ls uz rokas menesii, tie kas maksā pie tiem ari stradaa.. nu tas ir mehanikjis aks visu var izdarit.
un tur kur maksaa ap 800 darbinieku nav:((
es ari labak sezju ofisā un sanjemu naudu nekā smerejos ar eljaam cauram dienaam..Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Līdz ar to meham, kas kaut ko prot tāds servisa biznesmenis-asinssūcējs-kapitālists nakuj nav vajadzīgs. Pieņem kundes un pats skrūvē savā garāžā. Un rindas pie viņa ir oi-oi-oi.

Ja nav garāžas, tad pats arī noīrē boksu ar pacēlāju un ņemās, pievācot 100% naudu pez papīriem, IeN, SocN un PVN.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Līdz ar to meham, kas kaut ko prot tāds servisa biznesmenis-asinssūcējs-kapitālists nakuj nav vajadzīgs. Pieņem kundes un pats skrūvē savā garāžā. Un rindas pie viņa ir oi-oi-oi.

Ja nav garāžas, tad pats arī noīrē boksu ar pacēlāju un ņemās, pievācot 100% naudu pez papīriem, IeN, SocN un PVN.


nu hallo   naac  ideju reku rokāSmile

ljoti daudzas alfinjas un citi auto ierodās pa vakariem un weekendiems salapsilī ciemos pie manis, kur ar Intaru samainam visādas zobsiksnas, stures apstiprinātājus radioatorus ričagus utt.. un maksā daudz letāk  nekā arfilā Smile)))
un bez nekadiem shefiem..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Līdz ar to meham, kas kaut ko prot tāds servisa biznesmenis-asinssūcējs-kapitālists nakuj nav vajadzīgs. Pieņem kundes un pats skrūvē savā garāžā. Un rindas pie viņa ir oi-oi-oi.

Ja nav garāžas, tad pats arī noīrē boksu ar pacēlāju un ņemās, pievācot 100% naudu pez papīriem, IeN, SocN un PVN.


Da pacēlājs ir tikai ekstra. uz kārtīga dankrota arī viss notiek:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai letiņi strādātu normāli un par normālu ciparu - vajag atvest bulgārus un nolikt tos vienā telpā. Un būs super



Pēdējoreiz rediģējis Presto Tue Nov 20, 2007 12:37 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lietotu pacēlāju var dabūt zem zem tūkstots latiem. Polijā par tādu naudu - droši vien arī jaunu.

Diagnostika? štepselis no ebaya + laptops + softs no .ru saitiem un viss ir kedā. Tak tas pats slavenais pisdītais 156 disks man liekas veic arī diagnostiku kopā ar attiecīgo vadu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Lietotu pacēlāju var dabūt zem zem tūkstots latiem. Polijā par tādu naudu - droši vien arī jaunu.

Diagnostika? štepselis no ebaya + laptops + softs no .ru saitiem un viss ir kedā. Tak tas pats slavenais pisdītais 156 disks man liekas veic arī diagnostiku kopā ar attiecīgo vadu.


par vadiem un laptopiem viss ir jau dariits, paceleja tikai nav.. bet buus:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu re. Tad jau viss forshi. Vieniigi tas, ka Kjekava/Salaspils tomeer ir aanis. Nu nebraukshu es uz Salaspili dirneet garaazhaa tikai taadeelj, lai ie fuck kapeiku. Bet galvenais jau ir tendence kaa taada. Sha buus paceelaajs, sha pienjems bulgaaru paliigstraadnieku... Un tad jau no Arfilas tas atshkirsies tikai ar biznesa izmeeru. Princips buus tas pats naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database