Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Pētījums par autombiļiem, kuru cena nepārsniedz 300 latu
Ko par 300 latiem izvēlētos TU?

Abus moskvičus 0% 0% ( 0 )
Offroad BUHANKA pickup 18% 18% ( 7 )
Opel Kadett AAR APSKATI !!!!!!!! 23% 23% ( 9 )
5 alfas diskus + žiguli-rotaļu 21% 21% ( 8 )
Nāvīgi mūžseno pasātu 2% 2% ( 1 )
316 ar urlu-šoferi 2% 2% ( 1 )
brāļu - admirāļu komplektu 0% 0% ( 0 )
0.6 litru ofrouderi 18% 18% ( 7 )
Dārza dekoru No 3 5% 5% ( 2 )
To briesmīgo fiatu 7% 7% ( 3 )

Balsis pavisam : 38
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pētījums par autombiļiem, kuru cena nepārsniedz 300 latu 
šodien sievastēvs piedāvāja uzjautrinošu darījumu - vai es negribu pirkt 4 (!!!) no saūda arābijas atvestus 126. mersedesus, pakas kopējā cena 1700eiro, jeb aptuveni 300 lati par katru Mr. Green

Darbs viņam saistīts ar visādu autiņu evakuēšanu, un līdz ar to visādi šāda veida piedāvājumi ienākas itin bieži (pēdējais - slavenākais laikam bija tā pirmās paudzes 33 QV ar 4karburatoru motoru, kas aizceļoja uz Liepāju)


Tas man lika aizdomāties - vai mūsdienās ir iespējams nopirkt braucošu auto par 300 latiem.

Un vai ir iespējams nopirkt legāli braucošu auto par 300 latiem.Tātad es izveicu pētījumu, un atklāju dažādas interesantas lietas.

Pirmārt - fantastisks dārza dekors, kas jāņem tikai kopāar savu zilo brāli . Lieliski izdaiļos tikko apbūvēto 1200m2 dubļu lauku pierīgā!
http://ss.ss.lv/msg/lv/90/4497/179858/X3QAHkBlQA==.html



Auto visticamāk, ka nebrauc, nebrauks. Un arī atjaunot dēļ nožēlojamajām braukšanas īpašībām pat jaunam esot - tādu varētu tikai rūdīts... sodomozahists

Ja tomēr izvēlamis sārto maskavieti, tad komplektā noteikti būtu jāņem arī šis, lai aprūsējušos vrakus varētu cienīgi pārvietot. Principā buhankas pikaps ir vajadzīgs lielākas daļas līdz 300 latiem vērtu auto pārvietošanai
http://ss.ss.lv/msg/lv/90/4500/179980/X3QAFEFqQw==.html

Uaziks ir arī iemaināms pret T-25 pašizgāzējtankutanku



Tālāk nāk šis skaistulis


Autombilis, par spīti īpašnieka dīvainajai gaumei, kas vainagojas apdrukātu līmplēvju pielūgsmē, izskatās ne tikai itin frišs, bet arī lepojas ar derīgu tehnisko apskati!!!!! Antīks tas gan nav, un raritāte ne tik. Tomēr uz ielas ar šādu noteikti tiksi pamanīts!




Šeit, par 200 latiem pērkot lieliskus 33šās Alfas diskus, komplektā nāk zils žigulis, kuru, kā apgalvo īpašnieks, viņš nesot zadzis. Tikai noņēmis svečvadus un nepareizi saspraudis atpakaļ. Izmēģinot 16 dažādas svečvadu kombinācijas, mašīnu var iedarbināt. Tātad - kopā ar diskiem Alfists saņem arī intelektuālu rotaļu.





Nopirkt pasātu nav liela māka, tomēr paspiedīšu roku un noliekšu galvu tā indivīda priekšā, kas atsauksies uz šo sludinājumu


Diemžēl attēla nav, vai arī tas ir pārāk briesmīgs, un tādēļ cenzēts

Runājot par briesmīgiem attēliem - paskatietis uz šo

Bez komentāriem.



Turpinot bezmotora bavāriešu tēmu - lielisks piedāvājums diviem brāļiem admirāļiem.

 Uto pieejami kopā ar attēlā redzamajiem tuvcīņas ieročiem - vietējās diskotēkas apciemojumam. FANTASTISKS PIEDĀVĀJUMS!



Nezinu, kurā tēvzemes miestā lieto garos Ō, bet uz turieni jābrauc kārtīgā pilnpiedziņas urbī.


Mulsinošs ir motora tilpums - itkā pārdevējs vienu šļuku no tā nulle septiņi jau būtu nodzēris... krāpnieks!



Turpinot ar motoriem, kam blakus 316 bmw izskatās pēc sacīkšu bolīda, piedāvāju šo dārza dekoru. Vēl par šādu naudu var nopirkt arī veco volgu, kā arī jebkuru citu CCCP ražoto automašīnu

Kopā ar žiguli, un abiem moskvičiem izveidojas visai interesants, tematisks postsociālisma parciņš




Diemžēl nevienu Alfu par šādu naudu nevar nopirkt, tamdēļ wanabe alfistiem šobrīt ss.lv var piedāvāt Fiat Tempru - gas ir gandrīz vai 155tā, tikai diemžēl neglīta fiata ādā ar pavisam neglītu motoru




Pēdējoreiz rediģējis smic Sun Dec 02, 2007 11:49 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es izvēlētos buhanku. vienīgi biedē tie 2 spaiņi zem tā, jo, vai nu tur tek iekšā kādas motora sulas, vai arī ir no lietus pieslēpts labais bencīns  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tagad 300 ls verta mashina ir tadi pati pa 150 bet 5 gadus atpakalj.  Es ne par marku/modeli bet par stavolkii.  Jo toreiz 1999 -2000 gg.  par veselo uz luzhniem aizvesto deva kadus 40- max 50 ls   bet tagad var arii visus 120 dabut... attiecigi pa 150 latiem toreiz pirktas ir EQUAL shodienas 300 - latigiem.

es pirku

2000 gg   GAZ2410 pa 55 ls
2000 gg   talbot solara pa 60 Ls
2001gg  BMW 520 pa 70 ls
2001 gg   Alfa Romeo ARNA pa 70 Ls
2001gg  Askona pa 90 Ls
2003. gg AR33 SW TD  pa arparaccc - 300 Ls
2002. gg  Suzuki Samurai SJ410ias
 utt....    isak sakot - var daudz ko nopirkt.  bet briivo laiku tas miljas kapsetinjas ed vairak neka naudu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas man lika aizdomāties - vai mūsdienās ir iespējams nopirkt braucošu auto par 300 latiem.

Un vai ir iespējams nopirkt legāli braucošu auto par 300 latiem.Tātad es izveicu pētījumu, un atklāju dažādas interesantas lietas.


mana atbilde - JA VAR
bet nerunasim par garantijam prestizhu un droshibu.   biezhi vien - nav ne Riepu ne amortinju ne bremzhu...   bet ja iestum - pielec un var braukt... Adrenalins protams.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Briesmiigais Fiats izskataas uzticams Smile bet es njemtu vienu no tiem mershiem. kupejas vai sedani? naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ha-ha! Paljubomu Opel Kadett AR apskati =))))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Briesmiigais Fiats izskataas uzticams Smile bet es njemtu vienu no tiem mershiem. kupejas vai sedani? naac


Figviņzin, bet 5litrīgu neesot - to es pajautāju. Domāju, ka sedani.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ziema ir tuvu! es njemu to off-road karali ar 0.6


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:

mana atbilde - JA VAR
bet nerunasim par garantijam prestizhu un droshibu.   biezhi vien - nav ne Riepu ne amortinju ne bremzhu...   bet ja iestum - pielec un var braukt... Adrenalins protams.


Runājot par drošību - 126 mersis IR drošs

Par ērtībām - ir visai ērti dīvāni šai cenu grupā arī - Omega, tas pats 126, Vēl bija Nissan Laurel ar tukšām riepām... Granada...

Prestižs... nu jā.



Pēdējoreiz rediģējis smic Sun Dec 02, 2007 11:48 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visvairāk tai krtaštestā pārliecināja Fiat UNO - to nevajag pirkt


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es kaa meitene - auto ziveelos peec kaadaam iipashaam lietaam: shinii aptaujaa manu aci piesaistiija kadets. Protams tikai disku deelj Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
runajot par auto zem 300 Ls, shigada Aromu novineja tieshi shadas kapacitates alfinja Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Pētījums par autombiļiem, kuru cena nepārsniedz 300 
smic rakstīja:
[i]šodien sievastēvs piedāvāja uzjautrinošu darījumu - vai es negribu pirkt 4 (!!!) no saūda arābijas atvestus 126. mersedesus, pakas kopējā cena 1700eiro, jeb aptuveni 300 lati par katru Mr. Green


Steidziigi zvani vinjam un saki, ka gribi gan! naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tiešām informatīvs pētījums!  super
Es ņemtu pirmo žiguli (nostaļģija) vai kadetu (gāžams "uz sitiena", jo ir TA) Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Pētījums par autombiļiem, kuru cena nepārsniedz 300 
Oga rakstīja:
smic rakstīja:
[i]šodien sievastēvs piedāvāja uzjautrinošu darījumu - vai es negribu pirkt 4 (!!!) no saūda arābijas atvestus 126. mersedesus, pakas kopējā cena 1700eiro, jeb aptuveni 300 lati par katru Mr. Green


Steidziigi zvani vinjam un saki, ka gribi gan! naac


bet ar kadiem tad motoriem ja ne ar 5.0  vai 5.6 ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database