Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Brera 3.2 vs bmw 330x
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: off topic - volvo 
janis a rakstīja:
jaa nu xc 70 iekshpusee labi uztaisiits. beidzot skandinavi kautko raksturigu uztaisijushi. Kvalitatiivs.
Bet c' MOOOn . dziive nav tabulinja, kurt salikt keksiishhus. Tapec shito Kvadratish praktish guut  nevaru sagremot.
Nu buoring buuouououring. Lai ari ripo labi un ir labas ipashibas shiem auto.



ljoooooti eerti seedeklji un vadiitaaja poziicija vispaar. un labi D5 diizelji. nekas cits taads labs nenak prataa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zin' es  pez dabas neesmu apķērīgs. Bet man toties ātri pielec. Ludzu kādu mājienu...


NEzinu uz ko namikaesh. Bet nakamgad volvo bus tas x3, un vw Ķiguan konkurents ārā. KĀ nu sauca xc60 vai..?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tak pensionaaru mashiina, aizmirsti! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu bet Puortams !!!  Skaidrs !  



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Brera 3.2 vs bmw 335i 
janis a rakstīja:
Vai kads ir izbraucis ar abiem vai ar vismaz vienu?
Lai nepanestos visadi off un out un behind topiki, pats nekomenteshu vispirms.
Tik info, ka 1.5 gadu nobraucu ar pirmo ( breru ) notika specigas izmainjas auto izskataa un nedaudz funkcijaa Smile
pec attiecigiem paversieniem uz slapja asfalta.
Tagad nu jadomaa paarkapt bmw vai braukt ar trolejbusu ( uz siguldu ar slepem), jo ir zinamas aizdomas par zinamu servisu(a)
nekompetenci ar lielo "N".
TT ludzu nepiedavaat. Grandtuurisma klase nepiestaav. Kas paliek.


Es esmu pabraukājies ar to 335 ko laikam ir lauzuši pilnīgi visi Latvijas žurnālisti.

Trijos teikumos? Gaitas īpašību ziņā ar Breru tur nav ko salīdzināt. Tas ir kā salīdzināt tomātu ar kajenes piparu. Brera ir tomāts.

Tai bembī viss ir labi izņemot pskatu. Jā, un uz 150 gadus neremontēta ceļa pie 170 viņš līkumos kļūst nedaudz nestabils. Bet visādi citādi - nedaudz paciets, nedaudz nogurdinošs, lieliski, ērti vadāms, fantastiski ātrs  pakaļpiedziņas auto. Tā vien provocē, kā atlēgt visus VSD un griezt saules Rimi stāvvietā.

Dizains gan ārā, gan iekšā ir stipri viduvējs. Bet mēs visi zinām, ka BMW tāpat kā Alfa ir auto na ļubiķeļa, un klasiski pelēcīgais paskats liek domāt, ka bavārieši ir sapratuši - mums nekas nav jāpierāda mēs esam labākie. Un tas auto tik tiešām ir ĻOTI LABS. Bet tas nav limuzīnīgs kruizeris kāBrera - tas ir kārtīgs gāžamais.

Brera (3.2 Q4) man likās, kā lēns, smags, limuzīnīgs kruizēris, kas nav domāts cilvēkiem, garākiem, par 1.80 un jaunākiem par 35

Mājasdarbam var noskatīties arī šo
http://youtube.com/watch?v=aHj0zbhjLZI



Pēdējoreiz rediģējis smic Thu Dec 06, 2007 9:32 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai es pirktu šādu BMW? Nē. Bet es noteikti nepirkšu arī Breru.



Pēdējoreiz rediģējis smic Thu Dec 06, 2007 11:18 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Brera 3.2 vs bmw 335i 
smic rakstīja:

Brera (3.2 Q4) man likās, kā lēns, smags, limuzīnīgs kruizēris, kas nav domāts cilvēkiem, garākiem, par 1.80 un jaunākiem par 35


Kad 1. reizi braucu ar Breru, man vēl bija 33. Un joprojām ir 1,89cm hmm Kārtējo reizi jāpiekrīt Smicam par salīdzinājumiem. Es gan to pozicionētu mazliet savādāk - Brera ir siltas čības aukstā rudens vakarā. 335i (neesmu gan braucis, bet spriežu pēc vispārējām atsauksmēm) - 80 grādu rums aiz polārā loka. 8327. reizi atkārtoju - Brerai nav nekāda sakara ar sporta automašīnām. Tas ir ļoti skaists (manuprāt) un arī diezgan ērts 2-durvju kruīzeris par 1/2 no 645i cenas. Punkts. 335i ir kropls puņķēdāju riepu svilināmais un adrenalīna uztankošanas ģenerators. Punkts.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Vai es pirktu par šādu BMW? Nē. Bet es noteikti nepirkšu arī Breru.


Arī piekrītu Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Brera 3.2 vs bmw 335i 
Oga rakstīja:

 puņķēdāju riepu svilināmais un adrenalīna uztankošanas ģenerators. Punkts.


Tas ir akujennais puņķēdājriepusvilināmais. Turklāt - ne eksterjerā ne interjerā par to nav ne vārda. Tur nav alumīnija un karbona. Tur nav brēcošas spooooooorta stūres un zilu neonu (kā S5). Tur ir vienkāršs un neizteiksmīgs panelis, bet reizē viss tur ir ērts un parocīgs. Un tas paralēli izbrīna un, nenoliegšu, arī fascinē. Jo saturs tai pelēkai čaulai ir ļoti labs.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par to neviens nestrīdas Smile Bet tā BMW "aura"...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man tas bija neliels pārsteigums, jo tas bija pirmais bmw kam es vispār esmu sēdējis pie stūres.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ā. Nu tas daudz ko izskaidro. BMW vienmēr ir bijuši ekselenti braucami, salīdzinot ar citiem sava laika autoražotāju darinājumiem.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smic nepirks un nepirktu un neperk ne Breru ne 335. Tieshi tapec kapec es neperku Competizione ( lai gan ar to pa Rigu butu perversi vizinaties ). Tas pats ar Ogu. Ta ka nevajag te demagogiju.  Idea
Breru var nepirkt ja nevar to pacelt. Bet ja var tad vajag.
Kadas tad alternativas. Var jau ieiet mezhaa un mekleet siltu picu. Bet mezhaa ir vai nu ogas vai seenes. Ko tad TT , kas tiek visur slavets siekalaam shljaksot ? Vai varbut citaa klasee kapt iekshaa un vadat sev lidzi nevajadzigu svaru un aiznemt lieku vietu uz ielas ? Citu alfu - 166 ? - clvekam zem 27 ? - pat parex brokeritim nepiestavetu.

Piemeram sodien izbraucu ar to 335i.nekadu smalkumu. Kartiigs brutaljnjiks. Protams ka ar opishu auto jauniem cilvekiem (lasi. 5. serija ) nekaa pat tuva nav. Gruti saprast taa ideju. Laikam tiem kas nevar pavilkt 7.  
Ta4u es to nemtu gan ( 330xd) .  Jo gabariti ir apsveicami mazi. Prporcijas shamam tomer ir interesantas. Slaidaaks, par paarejiem braaljiem - kluchiem. Aluminija panelitis protams ir labi nozagta ideja. Ja izverte visas altrnativas shim auto ir savas dizaina kvalitates. Visi viedoklji kas dzirdeti ir atgremoti auto testi. Neko originalu forumos  nav nacies lasiit.
Ja salidzinam ar lielupeju ( lasi. 6.seria) , kas ir vienkarshi tizls garsh dzelzis ar tiem pashiem motoriem un 4.3. sedvietu nekam citam nelietojamu, kaa vien "nekam", tad 3 serijas kupeja ir kadu gadu divus lietojama uz urra.

Nobraucu 20 k km ar breru. Auguma zinjaa abzoluti nekadu probleemu. 189cm. Ja nu vienigi ar tadu Huuti 197 sanaak un tad nu gan nekaa. Bet man nav hutes.  Maserati IR tuvaki Brerai braukshanas sajutas zinjaa , kaa bmw, bet Porshe savukart nebus gluzhi tuvak Breras sajutai, bet nu ar bmw tur tikai visai geografiskas saistibas.
.... protams kas nu kuram "SPORTS" ( lasi. sporta auto).



Pēdējoreiz rediģējis janis a Thu Dec 06, 2007 4:48 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai tavai Brerai bija elektriski bīdāms vadītāja beņķis?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā. Beņķi ar atmiņu.  

Nu un jaa jaa ir jau visadi tur gljuki tajaa vaagji, bet tagad pec brutaalaa bmw. saprotu, ka tas viss ir suuds un labaak ka ir divas alfas garazhaa. Lai viena servisaa ari staav. Nu i 4to.
Kamer Maserati nebus ideals serviss Rigaa, kas ari vecus labo, tikmer izstaas parak daudz izveles nav.

Kurš  ir bijis Cirihee pedeja gada laikaa?

ES !

Ko es tur redzeju ?
Breru uz katra ceturtaa stuura.
3.2 147. alfas satuneetas kadas 3
147 nesatunetas kadas 553
166 kadas 50
156 mazaak, bet bija

Kopumaa šie auto tur iet uz urrā. Kapec ?
Tapec, ka brauktprieks ir vienigais kas ir svarigi braucot.
Stavot  pie luksafora svarigi ir skaists salons.
Ejot pie sava auto paliek labi un silti, pats klusti labsirdigaaks un oma uzlabojas.

Kas tad ir slikti ?  Izmaksas? ( tatad nevari atljauties ) Luuzt ? ( kura neluuzt ?) Par maz vietas ? ( Nepareiza klasee iekapis )
Smaga ? ( kas tev to teica un vai tapec butu japarvietojas ar "transporta lidzekli? ).  Piemeram smagumam atradu ari priekshrociibas. Un tapec saku "brauca kaa tanks".

Ir divas iespejas dziivee - nodarboties ar izteeli vai lietot labas izteles augljus. tiiri praktisks un ilglaicigi lietojams nav nekas.  Skaistums ir vienigaa jega praktiskums.



Pēdējoreiz rediģējis janis a Thu Dec 06, 2007 5:01 pm; pavisam rediģēts 2 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database