Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Brera 3.2 vs bmw 330x
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
applausi
Tieši tā. Mēs runājam par sajūtām. Braucam ar sajūtām. Un nebūt ne ar matemātiku, fiziku un vēsu prātu. Tie, kas dod priekšroku pragmatiskiem aprēķiniem, droši vien to nesaprot un izvēlas ko pilnīgi citu. Turklāt no sevis piebildīšu vēl kādu sajūtu, ko vairākkārt esmu uzsvēris. BMW ir auksts. Alfa ir silta. 8C ir karsta Smile GTA arī. Brera ir vēsāka, bet tomēr. Tās ir tikai izjūtas, bet es personīgi negribu izvēlēties "vēsas loģikas" vadīts kaut ko, par ko samaksājot pamatīgu naudiņu, nāksies to nožēlot pāris gadus Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un vēl. Ja kāds tomēr apsver iespēju par BMW vs Alfa, tad lai palasās šo forumu un salīdzina ar runas stilu, domāšanas veidu un apspriežamajiem tematiem šeit.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man tomēr neliek mieru GT Alfa.
Nez, ar kādu BMW to var salīdzināt. Question
Būtu tie bembji vismaz lētāki par alfām, tad varētu vispār sākt domāt, bet tā, paskatoties AI cenas un BMAuto cenas...
 hmm
Bet laikam jau tas atkal kā meklēt gurķu starpā analogu patisonam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pēc jaunākajām "tramvajā dzirdēju" ziņām BMauto nav labākais veids kā tikt pie BMW. Tie bavārieši (šobrīd it īpaši) laikam jāņem šeit
Bet... BMW nekad laikam nav bijis un diez vai kādreiz būs lētāki par Alfām. Ne cenā ir sāls.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A par cenām, AI un BMA ir vienīgie, kur ātrumā internetā var vismaz kautkādu cipariņu redzēt. Uz BMW salonu braukt netaisos, kaut arī tas man zināmā mērā pa ceļam.

Bet, par to sāli,  hmm
Cena būtu vienīgais, kas man liktu sākt domāt par to, vai man gadījumā nevajag BMW.  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
janis a rakstīja:
saprotu, ka tas viss ir suuds un labaak ka ir divas alfas garazhaa. Lai viena servisaa ari staav. Nu i 4to.


nu i pareizi! ar Alfaam, to probleemaam, servisiem pa shiem gadiem taa jau sarasts, ka nomainot auto marku var vieniigi iedziivoties jaunaas probleemas. citaas un nezinaamaas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
janis a rakstīja:
Smic nepirks un nepirktu un neperk ne Breru ne 335. Tieshi tapec kapec es neperku Competizione ( lai gan ar to pa Rigu butu perversi vizinaties ). Tas pats ar Ogu. Ta ka nevajag te demagogiju.  Idea
Breru var nepirkt ja nevar to pacelt. Bet ja var tad vajag.


Tak pats prasīji subjektīvu salīdzinājumu! Un es arī devu!

Man patīk pārvadāt gaisu!

Es labprāt ņemtu 159 sporcvagonu / crossvagonu ar lielo dīzeli vai lielo benzīnnieku. Un arī no BMW es visticamāk izvēlētos ikdienai ko lielu.

Svētdienām man ir alfa. Veca alfa. Ar grabošu salonu, kantaina, bet savam laikam tas tehnoloģiski bija pilnīgs kosmosss! Pagaidām rūc un nebrauc, bet ko padarīsi - gan jau arī brauks.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
janis a rakstīja:
Ciitu alfu - 166 ? - clvekam zem 27 ? - pat parex brokeritim nepiestavetu.


zem 27 nedriikst, uz 27 ir tieshi laikaa naac

un pierod taa, ka mazajaas mashiiniitees nav ko elpot, kjeras kaajas, spiezhas celji, bakstaas elkonji... un nav jaaklausaas kaa kunkst un iid tie, kas meegjina iekaartoties pakaljbenkjii. pirmo reiz ar 166 laikam izbraucu pie 24, nodomaaju, ka veel kaadi 10 gadi, bet vajadzeja tikai divus Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
janis a rakstīja:
Ciitu alfu - 166 ? - clvekam zem 27 ? - pat parex brokeritim nepiestavetu.


zem 27 nedriikst, uz 27 ir tieshi laikaa naac

un pierod taa, ka mazajaas mashiiniitees nav ko elpot, kjeras kaajas, spiezhas celji, bakstaas elkonji... un nav jaaklausaas kaa kunkst un iid tie, kas meegjina iekaartoties pakaljbenkjii. pirmo reiz ar 166 laikam izbraucu pie 24, nodomaaju, ka veel kaadi 10 gadi, bet vajadzeja tikai divus Wink

atlikt.......ari zem 27 drixt 166!!!!!ja nepatik mazas shauras pretigas golfa izmera masinas Smile


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
janis a rakstīja:
saprotu, ka tas viss ir suuds un labaak ka ir divas alfas garazhaa. Lai viena servisaa ari staav. Nu i 4to.


nu i pareizi! ar Alfaam, to probleemaam, servisiem pa shiem gadiem taa jau sarasts, ka nomainot auto marku var vieniigi iedziivoties jaunaas probleemas. citaas un nezinaamaas shura



Jā. Kur tas suns aprakts atkal japrasa? Ko tur, Ogas, kungs, tramvajaa dzirdeji, ka teica ? Sheit jau var izteikties brīvi ?!
Par servisiem pilīgi piekritu. Godīgi sakot tā šaurpierainā atmosfēra BM salonā man īsti labas sajūtas neradija..
Wess- Select radija sajutu, ka TAS, kas tur ienāk ari nopērk labi ja iesēžoties salona izliktajā. BM auto man atljava vienam pašam to 335 - ņem un brauc ! Varēju kaut 2 stundas vai ilgāk. Wess selct pirmkart nebija neviena testas kupejas. Un pārdevējs uzvedās tā itkā tas būtu pašsaprotami aizsiet acis aiztikt līdz salonam iebakstīt ar pirkstu noliktavas piedāvājumā un tad kad velk ārā maku tad var sākt skatīties.

Bļin patiesība kož ne tikai acīs.
Tagad Jus mani galīgi samulsinājāt. IR vajadzīgs zvērīgāks auto,  IR vajadzīga pilnpiedziņa. Johambilli.
IR vajadzīgs.



Pēdējoreiz rediģējis janis a Thu Dec 06, 2007 7:45 pm; pavisam rediģēts 2 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gribulis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
A par cenām, AI un BMA ir vienīgie, kur ātrumā internetā var vismaz kautkādu cipariņu redzēt. Uz BMW salonu braukt netaisos, kaut arī tas man zināmā mērā pa ceļam.

Bet, par to sāli,  hmm
Cena būtu vienīgais, kas man liktu sākt domāt par to, vai man gadījumā nevajag BMW.  Embarassed


iepostēju pac savu postu no blakus tēmas:

Citāts:
Ātri sarēķināju no BM publicētās cenu lapas. BMW 3 sērijas vagons (E91), tādā komplektācijā kā mana alfa maksā 46,400 EUR. Es par savu alfu salīgu 34,220 EUR (abi cipari ar PVN, es PVN nemaksāju   )


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
janis a rakstīja:
elbee rakstīja:
janis a rakstīja:
saprotu, ka tas viss ir suuds un labaak ka ir divas alfas garazhaa. Lai viena servisaa ari staav. Nu i 4to.


nu i pareizi! ar Alfaam, to probleemaam, servisiem pa shiem gadiem taa jau sarasts, ka nomainot auto marku var vieniigi iedziivoties jaunaas probleemas. citaas un nezinaamaas shura



Jā. Kur tas suns aprakts atkal japrasa? Ko tur, Ogas, kungs, tramvajaa dzirdeji, ka teica ? Sheit jau var izteikties brīvi ?!
Par servisiem pilīgi piekritu. Godīgi sakot tā šaurpierainā atmosfēra BM salonā man īsti labas sajūtas neradija..
Wess- Select radija sajutu, ka TAS, kas tur ienāk ari nopērk labi ja iesēžoties salona izliktajā. BM auto man atljava vienam pašam to 335 - ņem un brauc ! Varēju kaut 2 stundas vai ilgāk. Wess selct pirmkart nebija neviena testas kupejas. Un pārdevējs uzvedās tā itkā tas būtu pašsaprotami aizsiet acis aiztikt līdz salonam iebakstīt ar pirkstu noliktavas piedāvājumā un tad kad velk ārā maku tad var sākt skatīties.

Bļin patiesība kož ne tikai acīs.
Tagad Jus mani galīgi samulsinājāt. IR vajadzīgs zvērīgāks auto,  IR vajadzīga pilnpiedziņa. Johambilli.
IR vajadzīgs.


Audi S5  hammer
Man patika ar vi[ņu braukt. reizē mierīgs, komfortabls un limuzīnīgs - un ja vajag, tad v8 rēc kā kukuruzņiks: "skatieties! Man ir 4.2! RRRRRRRRRRRRRR!"

Bet es no visām trim - ja man ikurāt vajadzētu jaunu kupeju - izvēlētos... nē es neteikšu Smile



Pēdējoreiz rediģējis smic Thu Dec 06, 2007 9:21 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
janis a rakstīja:
Tagad Jus mani galīgi samulsinājāt. IR vajadzīgs zvērīgāks auto,  IR vajadzīga pilnpiedziņa. Johambilli.
IR vajadzīgs.


aaa, shitaads viens mums te jau bija, turbo kajaani pasuutiija. zzzzveeriigs un ir pilnpiedzinja naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Turbo kayene laikam IR pats dārgākais/krutākais/navaročenākais/ēdelīgākais/most bling sērijveida apvidnieks pasaulē... Bet es vienalga ņemtu G55 Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database