Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
159 labumi un sliktumi
Vai Tavai 159 bijuši būtiski defekti?

Neviena paša. Izcila kvalitāte! 10% 10% ( 1 )
Tīrie nieki, ar kuriem dīleris tika galā 70% 70% ( 7 )
Ir bijuši, neesmu īpaši apmierināts 0% 0% ( 0 )
Vienas vienīgas problēmas. Pēdējā Alfa manā mūžā! 20% 20% ( 2 )

Balsis pavisam : 10
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 159 labumi un sliktumi 
alfaowner.com forumaa ir sameeraa daudz visaadu beedu staastu un probleemu, saakot ar siikumiem kaa bojataam durvju ruchkaam, nepievienotiem audio vadiem, nenokraasotiem paneljiem, grabonju salona detaljaas un beidzot ar riepu iekshmalu dilshanu (luuk, shis man Alfaas saak riktiigi nepatikt) un pat dzineeja mainju... Sad

tad nu, luudzu, atziistaties tie, kas Latvijaa braukaa ar 159- vai un kas jums ir sabojaajies? kaa reagjeeja diileris?




ps: meegjinaasim iztikt bez skaljaam fraazeem, fokuseejoties uz objektiivu kritiku, kas var nodereet potencialajiem 159 pirceejiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
iekšmalu dilšanai man dīleris paskaidroja, ka man esot pa paltu riepas  Confused  Razz  (nu man 147) bet nu tomēr!! domājams, ka tā ir standarta atbilde!! kaut gan riteņu ģeometriju pārbaudīju 4 servisos un visur teica ka ma nullēm esot!! un visi kā viens saka ka vainīgas platās riepas!
kkur citos forumos arī lasīju, ka jo sportiskākai braukšani domāta mašīna, jo mazāk jūtami līkumi, jo vairāk ēd iekšmalas  Confused  Confused
protams ja ne pa tēmu, tad dzēs šo komentu  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viena no AlfaOwner diskusijām par šo tēmu: AlfaOwner.
Es teiktu, ka UK viss pagaidām izskatās labi...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gada laika bja noveroti shadi siki defekti, kas ari tika/tiks noversti pie dilera:

divaina grabonja (vairak gan ka grabonjinja) brizos kad min griidaa... - izradas zem panelja kaut kads vadinjs kaut kur vibree/rezone - tika noversts

viena no spogulju apsildem atteicas darboties - gadam jaunu spoguli, nu jau kadu 2 menesi (esot nobeidzies viss sildelements, ka rezultata viss stiklinjs jamainot)

Gljuko viens no aizmugurejiem logu pacelajiem, ta negrib celt, tad atkal grib - vel problema nav pieteikta, bet nesaredzu probmemu tas noversana.

ta ka ir, ir nelieli gljuki.... kaut ka jau baigi nepamet ta sajuta ka ja tev ir alfa (pat ari jauna), tad busi samera biezs viesis servisa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es savu balsi netīšām nospiedu uz 1. atbildes. Lai gan pienāktos otrā, jo nelieli sīkumi bija.

Jāsāk ar to, ka šī man ir otrā 159. Very Happy
Pirmā bija mazlietota. 20k bija uz spidometra kad nopirku, pēc 9 mēnešiem, ar 30k km pārdevu tālāk – atdevu kā iemaksu par SW. Tai mašīnai nebija nekādu problēmu. Cool

Šai nu ir 15k km /4 mēneši. Bija sekojošas „problēmas”:
1.    nokrita atrumkloķi bloķējošā podziņa. Bija slikti ielikta. Pats iespiedu atpakaļ, līdz „raksturīgam klikšķim” Rolling Eyes  un nu viss ir OK
2.    saplaisāja (nevis saplīsa) šofera durvju atvēruma ierobežotājs (tas melnais dzelzītis). Es to nebiju pakļāvis "pārmērīgam stresam", sieva arī vismaz saka, ka arī nav. Īstenībā po..., jo nomainīja bez vārda runas.

Salons, apšuvums – stingrs un kluss (arī vagona bagāžnieka daļa)
Par riepu ēšanu – nav komentāru. Gan jaunajai, gan vecajai mašīnai viss ir OK. Braucu ar rūpnīcas noteiktajiem izmēriem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm, bet 2 cilveeki vai 40% ir ieklikshkjinaajushi peedeejo atbildes variantu  Rolling Eyes  bmw brauceeju sabotaazha? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a tiem diviem ir 159?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja. Zeenjaa: Kuru ieklikšķināji?  naac


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 labumi un sliktumi 
elbee rakstīja:
alfaowner.com forumaa ir sameeraa daudz visaadu beedu staastu un probleemu, saakot ar siikumiem kaa bojataam durvju ruchkaam, nepievienotiem audio vadiem, nenokraasotiem paneljiem, grabonju salona detaljaas un beidzot ar riepu iekshmalu dilshanu (luuk, shis man Alfaas saak riktiigi nepatikt) un pat dzineeja mainju... Sad

tad nu, luudzu, atziistaties tie, kas Latvijaa braukaa ar 159- vai un kas jums ir sabojaajies? kaa reagjeeja diileris?




ps: meegjinaasim iztikt bez skaljaam fraazeem, fokuseejoties uz objektiivu kritiku, kas var nodereet potencialajiem 159 pirceejiem.


Salīdzinot ar 156 var teikt ka 159 ir ideāla , nekādu lielu problēmu.

Mans 159SW 1,9JTDM nobraucis jau 55k pa 15 mēnešiem, braucu katru dienu un nežēlīgi (darba vāģis).

Kādas problēmas:
1. Aizmugures riepas nodila ātrāk nekā priekšā??? Ar regulējumiem ir OK un spiediens arī. Pēc 33k uzliku jaunas un izskatās ka būs tas pats. Varbūt kāds var izskaidrot.
2. Bija gļuks ar ABS ap 50k. Lampa uz paneļa rādīja problēmu un ABS nestrādāja, taču pēc 2 dienām pati nodzisa un viss ir OK , neko nedarīju.
3. Bija Check Engine problēma ap 40k, AutoIt teica ka kautkas jāmaina dzinējā, bet problēma pazuda pati no sevis un neko nedarīju.
4. Ap 50k izdega tuvās lampas un numura apgaismojums, nomainīju pats.
5. Aizmugures daļā ir neliela čīkstoņa (it īpaši kad auksts laiks un neiebraukts auto no rīta), bet to var paciest.
6. ātrumkloķa dekoratīvā plastmasa nodila un izskatās pretīgi, būs jāmaina.

Verdikts:
ļoti labs auto, ideāli turās uz ceļa pie jebkura ātruma (biju Austrijā un Itālijā ar savējo, šauri kalnu ceļi vai autostrādes iet bez problēmām)
izskatās ka beidzot Itāliem izdevies uztaisīt KVALITATĪVU un ILGSPĒLĒJOŠU mantu. Līdz šim bija tikai dizains...., bet neskatoties uz to  esmu bijis ALFU piekritējs arī iepriekš

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Nja. Zeenjaa: Kuru ieklikšķināji?  naac

nekur  Rolling Eyes  man taču nav 159, kāpēc man būtu jāklikšķina  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 labumi un sliktumi 
ARF rakstīja:


Kādas problēmas:
1. Aizmugures riepas nodila ātrāk nekā priekšā??? Ar regulējumiem ir OK un spiediens arī. Pēc 33k uzliku jaunas un izskatās ka būs tas pats. Varbūt kāds var izskaidrot.


Pieļauju, ka tas ir priekšpiedziņai neraksturīgi neitrālas vadāmības dēļ. Ceļa līkumi tiek ņemti ~50% ātrāk kā ar piemēram Passat Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 labumi un sliktumi 
Oga rakstīja:
ARF rakstīja:


Kādas problēmas:
1. Aizmugures riepas nodila ātrāk nekā priekšā??? Ar regulējumiem ir OK un spiediens arī. Pēc 33k uzliku jaunas un izskatās ka būs tas pats. Varbūt kāds var izskaidrot.


Pieļauju, ka tas ir priekšpiedziņai neraksturīgi neitrālas vadāmības dēļ. Ceļa līkumi tiek ņemti ~50% ātrāk kā ar piemēram Passat Wink


Nezinu, vai tā ir taisnība, bet mašīna ir provokātors  horse

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nopirku mazlietotu 18000 km. 159 SW 2.4 dizeli 1.Atlimejas vaditaja puses spogula stiklins.2.Uz bruga grab panelis.3.ed prieksejo riepu ieksmalas 235.45 R18 Bridgestone 30000km.riepas ir beigusas.4.reizes3 iedegas chek engine un totali pzud jauda /mazlie pret kalninu nevar apdzit smago/AI.saka problema ar varstiem .stundu pastavot uzraksts pazud ar jaudu ok. AI kaut ko izdarija it ka ok.Pec tam somija atkal chek engine auto nostaveja dienu /saule/nekas nepazuda.Aizcucinaju lidz pramim un Tallina viss atkal ok. Bet ar AR.esmu loti apmierinats ,erta smuka un iet/lopa/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
guntis12 rakstīja:
Nopirku mazlietotu 18000 km. 159 SW 2.4 dizeli 1.Atlimejas vaditaja puses spogula stiklins.2.Uz bruga grab panelis.3.ed prieksejo riepu ieksmalas 235.45 R18 Bridgestone 30000km.riepas ir beigusas.4.reizes3 iedegas chek engine un totali pzud jauda /mazlie pret kalninu nevar apdzit smago/AI.saka problema ar varstiem .stundu pastavot uzraksts pazud ar jaudu ok. AI kaut ko izdarija it ka ok.Pec tam somija atkal chek engine auto nostaveja dienu /saule/nekas nepazuda.Aizcucinaju lidz pramim un Tallina viss atkal ok. Bet ar AR.esmu loti apmierinats ,erta smuka un iet/lopa/


No kurienes tu to auto nopirki? Latvijas auto jeb no k-kurienes?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauris rakstīja:

guntis12 rakstīja:
Nopirku mazlietotu 18000 km. 159 SW 2.4 dizeli 1.Atlimejas vaditaja puses spogula stiklins.2.Uz bruga grab panelis.3.ed prieksejo riepu ieksmalas 235.45 R18 Bridgestone 30000km.riepas ir beigusas.4.reizes3 iedegas chek engine un totali pzud jauda /mazlie pret kalninu nevar apdzit smago/AI.saka problema ar varstiem .stundu pastavot uzraksts pazud ar jaudu ok. AI kaut ko izdarija it ka ok.Pec tam somija atkal chek engine auto nostaveja dienu /saule/nekas nepazuda.Aizcucinaju lidz pramim un Tallina viss atkal ok. Bet ar AR.esmu loti apmierinats ,erta smuka un iet/lopa/

No kurienes tu to auto nopirki? Latvijas auto jeb no k-kurienes?
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Nopirku  Vacija .Atradu MOBILE.de

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database