Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Lietotu Alfa Romeo testi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pārrēķinot jūdzes -> km drošāk būtu likt intervālu 50 000, jo tās siksnes TS dzinējiem reāli lido.

Turpretī es neesmu dzirdējis ne par vienu JTD vai V6 motoru ar nolidojušu siksnu.



Pēdējoreiz rediģējis smic Sun Dec 16, 2007 12:03 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
piepostējiet klāt precizējumus un piebildes maybe.


lieliski!

Giugaro straadaaja tik pie feislifta, bet pamatdizains radits Alfas Centro Designeo Valtera de Silvas vadiibaa, bet tas jaapaarbauda. Un Veloce, Lusso ir tikai UK paziistamas komplektaacijas, eiropa bija Distinctive, Progression un sportpakas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Tulkojums 
smic rakstīja:
156. Alfa ir mulsinošs auto.


Hmm... Vai nu vajadzēja Smile Nemaz tik mulsinošs nav. super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man arī likās, ka teikums ir nevietā. Bet tad es atcerējos, ka vismaz ČETRAS reizes cilvēki mēģināja ierāpties aizmugurē pa priekšējām durvīm.

Un no tā es secināju, ka auto tomēr IR mulsinošs. Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es gan drīzāk teiktu, ka cilvēki ir pilnībā ieslīguši tradicionālu rokturu stereotipos, nevis 156 ir mulsinošs. Ļoti daudz ļaužu "mulst" arī no priekšējo durvju volgastyle rokturiem. Un no tā, ka no stūrmaņa krēsla neredz pulksteni, spidometru uttuc. Nemaz nerunājot par aso stūri, nenormālām bremzēm utml. Tas viss droši vien mulsina, jā. No savas puses varu teikt, ka mani piem. mulsina volvo s80. Baigi tradicionāls viss tomēr. Turklāt nestūrējas, ļodzās, nebremzējas, neskan, neiet... Bet skaidri var redzēt aizmugurējo durvju rokturus = nekādas mulsināšanas shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un no tā, ka no stūrmaņa krēsla neredz pulksteni, spidometru uttuc.


mani tas konkrēti mulsināja Riga-Dolomiti-Riga celjojuma laikaa. Seedi blakus un skaties pa logu. Nevienu instrumentu. Vieniigi spidometru redzi intervaalaa 50...110 kmh aiwa Radaas pat doma, ka tas viss ir tipiski itaaliski, tb lai vienmeer buutu ko runaat. Vot blakus seedeetaajs grib zinaat, cik pulkstenis vai kaads ir aatrums. Luuk iemesls parunaat naac

Citāts:
Nemaz nerunājot par aso stūri, nenormālām bremzēm utml. Tas viss droši vien mulsina, jā.
  

es laikam esmu sadists, jo man patiik veerot apskates inspektora sejas izteiksmi, kad 5m metru laikaa liidz bremzhu rulljiem vinjsh jau 3x paspeejis ar  galvu prieksheejaa stiklaa atsisties Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:

es laikam esmu sadists, jo man patiik veerot apskates inspektora sejas izteiksmi, kad 5m metru laikaa liidz bremzhu rulljiem vinjsh jau 3x paspeejis ar  galvu prieksheejaa stiklaa atsisties Mr. Green


pēdējā TA vīriņš nospieda bremžpedāli un auto izleca arā no tiem ruļļiem.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es gan drīzāk teiktu, ka cilvēki ir pilnībā ieslīguši tradicionālu rokturu stereotipos, nevis 156 ir mulsinošs. Ļoti daudz ļaužu "mulst" arī no priekšējo durvju volgastyle rokturiem. Un no tā, ka no stūrmaņa krēsla neredz pulksteni, spidometru uttuc. Nemaz nerunājot par aso stūri, nenormālām bremzēm utml. Tas viss droši vien mulsina, jā. No savas puses varu teikt, ka mani piem. mulsina volvo s80. Baigi tradicionāls viss tomēr. Turklāt nestūrējas, ļodzās, nebremzējas, neskan, neiet... Bet skaidri var redzēt aizmugurējo durvju rokturus = nekādas mulsināšanas shura


 super


_________________
USB Flash drives
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database