Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jumta bagāžnieks vai velo statīvs Alfai GT
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Jumta bagāžnieks vai velo statīvs Alfai GT 
Man te tāda biš dīvaina vajadzība Very Happy
jumta bagāžnieks vai velo statīvs Alfai GT. Varbūt ir ieteikumi- ko un kā labāk? Vasarā reizi pa reizei gribētos transportēt divus velo.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
standarta stienjus neuzliksi, jo durvis ir bez raamja, bet speciaali paredzeetu vietu stiprinajumiem arii nav. atliek:

1) piekabes aakjis + kaut kas shaads http://www.thule.com




2) sniegadeeljus un sleepes var ar magneetiskajiem stiprinaajumiem vizinaat http://www.fapa.it


 

3) revolucionaaraa sisteema ar jauniem caurumiem jumtaa http://www.toplinemfg.com/html/bk-melroserack.html



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir vēl viena sistēma, kas sedamniem stiprinās pie bagažnieka, bet BEZ piekabes āķa!!! specializētos veikalos jābūt noteikti!!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Ir vēl viena sistēma, kas sedamniem stiprinās pie bagažnieka, bet BEZ piekabes āķa!!! specializētos veikalos jābūt noteikti!!!!


Edc GTV redzeets shaads risinaajums

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekabes āķi tikai dēļ velo kronšteina likt... hmm, diez vai.
Jumtā caurumus urbt- pagaidām kaut kā roka neceļās.

Nu jā, tad vēl paliek variants, kā redzams uz GTV. Bet ar GTV vienkāršāk- tur var tos āķīšus aizāķēt aiz bagāžnieka malas (tā mala, kas ir pie pakaļējā stikla). Bet GT bagāžnieks verās ar visu stiklu. Un tad sanāk, ka āķīts jākabina aiz stikla, tai vietā, kur jumts beidzas. Zem tā stikla ir bagāžnieka rāmis no metāla, bet tas stikls, sasodīts, ir nedaudz pāri metāla rāmim. Laikam tomēr aiz stikla malas kabināt nebūs labi.

Ehh, cik nepraktisku auto esmu iegādājies, vai, vai, vai... Very Happy

Varbūt, kad būs siltāks, jāpamēģina pa vienkāršo- jānolaiž pakaļējie beņķi, jāizņem vellim priekšējais rats, un jāstūķē iekšā. No velobraukšanas grūti atturēties, ziniet... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
robots rakstīja:
jāpamēģina pa vienkāršo- jānolaiž pakaļējie beņķi, jāizņem vellim priekšējais rats, un jāstūķē iekšā.
Šis ir vistuvāk īstenībai, jo man paziņa vellopēdu pat pamanījas Ford Ka(kā) iestumt un vēl divi cilvji normali varēja priekšā sēdēt un braukt  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
145 Alfaa mieriigi ielien divi velosipeedi un priekshaa var 2 cilveeki seedeet Wink GT varbuut pat ritenis nebuus jaanjem nost Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bagažnieks GT, veļļuki iekš to 145
bet, ko sakat par šo?  c  c  c




_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
fotoshops!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
fotoshops!

nekuja - tikko viens paziņa no turienes atbrauca... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pazinja ar baltu gludekli?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mani 0,02$
Ar uz āķa uzliekamajiem/pie dibena piekārtajiem bagažniekiem - achtung Exclamation
Tie [reizēm] aizsedz nummuru, un mūsu dievzemītes noteikumi neparedz 3. nummuru vai nummura pārnešanu uz bagažnieka.
Rezultātā var iedzīvoties nepatīkamās perversās dzimumattiecībās  ments  pēc diezgan smaga punkta - nummura aizsegšana vai uzstādīšana nepareizās vietās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es sākumā AIZBRAUKTU uz to Thule veikalu pārdaugavā un papļāpātu. IMO kaut ko vajag varēt piemeklēt... Es neticu, ka jebkuram auto bez durvju rāmja nekādi nav iespējams variants ar normāliem jumta stieņiem hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es neticu, ka jebkuram auto bez durvju rāmja nekādi nav iespējams variants ar normāliem jumta stieņiem hmm


tur nau ko ticeet vai neticeet. nav iespeejams, es zinu! 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database