Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Droša braukšana
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jau 29./30. datumu nakts tika pavadiita darba egliitee Ikshkjilee (pims tam 4 stundas pa 333 Droshas Braukshnas Piligonaa nodziivojaas) taa, ka veel 31. pa dienu veel taa ne visai svaigi bija. shifty  Taapeec viss mieriigi.

P.S. Jaunais gads uzsaakts pozitiivi, jo man ar alfu izdevaas tajaa poligonaa uzraadiit lielaako videejo aatrumu pusaplja veikshanaa no visiem 14 daliibniekiem (a mani koleegji ta ir bijushie un esoshie rallisti un kartingisti).
Veel arii izpelniijos tik daudz komplimentu no instruktoriem par saansliidi izraisoshaa elementa veikshanu, ka veel naakamajaa riitaa koleegji izteica skaudiigas pieziimes.
Karopche - par oooo, beemvee un MB iisaakaa reika un stingraakaa piekare rullee yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Jau 29./30. datumu nakts tika pavadiita darba egliitee Ikshkjilee (pims tam 4 stundas pa 333 Droshas Braukshnas Piligonaa nodziivojaas) taa, ka veel 31. pa dienu veel taa ne visai svaigi bija. shifty  Taapeec viss mieriigi.

P.S. Jaunais gads uzsaakts pozitiivi, jo man ar alfu izdevaas tajaa poligonaa uzraadiit lielaako videejo aatrumu pusaplja veikshanaa no visiem 14 daliibniekiem (a mani koleegji ta ir bijushie un esoshie rallisti un kartingisti).
Veel arii izpelniijos tik daudz komplimentu no instruktoriem par saansliidi izraisoshaa elementa veikshanu, ka veel naakamajaa riitaa koleegji izteica skaudiigas pieziimes.
Karopche - par oooo, beemvee un MB iisaakaa reika un stingraakaa piekare rullee yo


Janjem gan vera ka taja pusapli kur nak no kalna leja atruma detektors melo... man tur izdevas sasniegt fantastiskos 119 km/h, kam man bija gruti noticet.

Vai uz lielas megaripas 156 izdevas pakalju izmest? 164 ka tanks, ipasi nejuta to sitienu pa pakalju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Janjem gan vera ka taja pusapli kur nak no kalna leja atruma detektors melo... man tur izdevas sasniegt fantastiskos 119 km/h, kam man bija gruti noticet.


tas kalninjsh ar liikumu tieshaam raadiija briinumus. Toties pusaplii raadiija diezgan preciizi, jo es meeghinaaju tajaa pusaplii iebraukt ar 3.grobu ~40km/h un tad nu pabeigt to apli kaa nu sanaak.

xls99 rakstīja:
Vai uz lielas megaripas 156 izdevas pakalju izmest? 164 ka tanks, ipasi nejuta to sitienu pa pakalju.


kad uzbrauc uz taas ripas ar 40 km/h vai veel leenaak, tad samet riktiigi. Tachu viena kustiiba ar stuures sviru un 156 jau ir iztaisnots un aiziet mekleet, pa kuru skjirbu starps skjeershljiem jaatraapa. Dzheki ar A3, A6, 318i, 524i gan dabuuja peec taaas ripas pamatiigi vingrot aiwa
Toties veelreiz paarliecinaajos par to, ka, ja nepaarspiilee ar gaazes pedaali, 156 tomeer ir patiikama tendence uiz oversteering. Var jau gadiities, ka aizmuguree amiishi ir dranjkji...

Savukaart noveerotos auto virs 2 tonnaam taa ripa namaz nevar samest, jo Vito un E-klasi taa ripa sameta minimaali. Tiesa, ar Vito peec  tam nevar tos shkjeershljus apbraukt ar noteikto aatrumu. Savukaart ar E-klasi direktors zheeli secinaaja, ka izsleedzot stabilitaates kontroles nekas taa arii neizsleedzas. C-klasei gan izsleedzas, tachu arii liikumos baigi zvaaljojas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik man zinaams MB stabilitaates kontroli nekad nevar pa viesiem 100% izsleegt, nevienam jaunaakam modelim.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156FL arī nevarēja. GTA var.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
galu galaa tas noveda pie taa, ka direktors staigaaja pie paareejiem, lai lai kaut nedaudz guutu prieku un izmeegjinaatu neelektroniskus auto, vietaa meegjinaadams iesmeereet savu garlaiciigo e-klasi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir gan dzirdets, ka bushot ari krietni jaugidaks megaripulis pieejams tuvaka nakotne, ar to vareshot samest shkjersam pilnigi dajebko.

Pec sho atrakciju izmeginasanas ta nedaudz pasedejam, papratojam, nonacam pie secinajuma, ka tur butu jadodas ar kadu vieglu un nelielu autinju, ideals butu kads no Lotus izstradajumiem Wink. Mazos Mitcu pitcu coltus un Opel metaja ta ka lupatas pa to laukumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nafig? hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nafig? hmm


Nafig jaudigaku megaripuli? - Lai varetu stiksmes autobusus sanslide dabuut

Nafig Lotus? - jo tas ir viegls, mazs un labi vadams Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nee nu buutu jau inchiigi vaakties, kad ir samests pa 90 graadiem.
bet nu pilniigi pietika ar sho ripu, lai dazhi bembisti izskatiitos neveikli.
A vispaar pasaakums pozitiivs. Var muusu bezsniega un bezledus apstaakljos iemanjas atguut.
Todien uz vakaru saaka piesalt un apledojushais asfalts bija manaami slidenaaks par to balto segumu Very Happy Man peedeejaa ripas meegjinaajumaa nemaz neizdevaas ieskrieties liidz prasiitajiem 50km/h.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jau arii uz koplietoshanas celju tukshaakaam vietaam var iemanjas normaali apguut. es te tikko uz miera ielas iemeegjinaaju auksto sliedi. pakaljgalu var aizslidinaat labaak kaa uz visaam krutajaam ripaam shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Oga rakstīja:
Nafig? hmm


Nafig jaudigaku megaripuli? - Lai varetu stiksmes autobusus sanslide dabuut

Nafig Lotus? - jo tas ir viegls, mazs un labi vadams Wink


Nē nē. Tu nesaprati Smile Nafig kaut kas ir par katru cenu jāiedabū sānslīdē? Mūsdienās taču gandrīz ikkatrs spainis ir ar stabilizācijas sistēmu. Tie spaiņi, kuri tomēr nav ar "gudrībām", visticamāk ka nepieder ļaudīm, kas spētu un būtu gatavi apmaksāt attiecīgā poligona īri vai "drošas braukšanas" kursus. Un vēl. Cik % no viiem CSN notiek tādēļ, ka kāds ir pēkšņi un nekotrolējami "izmetis pakaļu"?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
xls99 rakstīja:
Oga rakstīja:
Nafig? hmm


Nafig jaudigaku megaripuli? - Lai varetu stiksmes autobusus sanslide dabuut

Nafig Lotus? - jo tas ir viegls, mazs un labi vadams Wink


Nē nē. Tu nesaprati Smile Nafig kaut kas ir par katru cenu jāiedabū sānslīdē? Mūsdienās taču gandrīz ikkatrs spainis ir ar stabilizācijas sistēmu. Tie spaiņi, kuri tomēr nav ar "gudrībām", visticamāk ka nepieder ļaudīm, kas spētu un būtu gatavi apmaksāt attiecīgā poligona īri vai "drošas braukšanas" kursus. Un vēl. Cik % no viiem CSN notiek tādēļ, ka kāds ir pēkšņi un nekotrolējami "izmetis pakaļu"?

Shinii gadiijumaa negadiijums notiek parasti ar koku vai kaadu citu nekustiigu objektu. Pienjemu ka daudzi no kaa taada buutu izvairiijushies ja vien buutu maaceejushi savu auto kontroleet. Nu vismaz kaa minimums buutu iripojushi graavii starp kokiem nevis ielikushi vieniigajaa kokaa pa 10km celja posma aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
da izbeidziet. labas riepas + muusdienu stabilizaacijas sisteemas dara briinumus. 166 ar visaam sisteemaam ON (stabilizaaciju nemaz nevar atsleegt) pat ruchnjiku nevar noraut. tikko pierauj, shis jau glushii matoru, bremzee ratus un mieriigi saglabaa liidzshineejo kustiibas virzienu aiwa

ja ljoti grib, tad, protams, var dabuut to mashiinu arii nevaacamaa un nekotroleejamaa sliidee, bet to var izdariit tikai apzinaati un ar lielu piepuuli nevis nejaushi.

un ar vecaam, cietaam vai plikaam riepaam elektronika arii buus bazspeedziiga

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Nē nē. Tu nesaprati Smile Nafig kaut kas ir par katru cenu jāiedabū sānslīdē? Mūsdienās taču gandrīz ikkatrs spainis ir ar stabilizācijas sistēmu. Tie spaiņi, kuri tomēr nav ar "gudrībām", visticamāk ka nepieder ļaudīm, kas spētu un būtu gatavi apmaksāt attiecīgā poligona īri vai "drošas braukšanas" kursus. Un vēl. Cik % no viiem CSN notiek tādēļ, ka kāds ir pēkšņi un nekotrolējami "izmetis pakaļu"?


manam spainim nekā izņemot abs nav, bet nu domāt par drošas braukšanas kursiem es tiešām sāktu tikai tad, ja to cena būtu pārdesmit Ls nevis pāris simti....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database