Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Turbokompressori un gaisa filtri K&N.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eu eu čaļi! Liekam mierā ādiņas, priekšādiņas un podzalupnij sirok, ja! offtopic
Stājamies labāk rindā pēc turbīnām un filtriem!!! naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Eu eu čaļi! Liekam mierā ādiņas, priekšādiņas un podzalupnij sirok, ja! offtopic
Stājamies labāk rindā pēc turbīnām un filtriem!!! naac

Ir arii vietas kur var lētāk K&N filtrus iegādāties... un nevajag aizmirst ka obligāti klāt jāņem mazgāšanas/ eļļošanas liidzekļu komplekts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Incanti , kursh tads gudrinieks ( ja nu vienigi ebay) kas tirgo K&N letak par mani Latvija? Varbut pateiksi! Musu politika ir tada , ka jebkursh kursh tirgo K&N - tirgo ar vienadam cenam. Neviens no maniem sadarbibas partneriem tos ne pardod letak par mani. Bet ir cik es zinu dazi ved pashi caur pazinjam no ASV, vai perk caur to pashu ebay.
 Mazgajamo lidzeklju komplekts, kur ietilpst attiritajs un ellja maksa 11,75Ls. Un tie ir uz vietas liela daudzuma!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir iespaids, ka tirdznieciiba muusdienas ir viena no drankjiigaakajaam nozareem. "pa leeto nopirkt, atvest, pa dargo paardot" vairs nedarbojas, vajag izveerst kaut kaadus papildus servisus, lai pievilinaatu to mantu pirceejus.

es ta domaaju, ja buutu kaada auto remonta darbniica, kura izplatiitu, tirgotu, uzstaadiitu un apkoptu tos filtrus, tas jau buutu interesantaak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfadriver28 rakstīja:
Incanti , kursh tads gudrinieks ( ja nu vienigi ebay) kas tirgo K&N letak par mani Latvija? Varbut pateiksi! Musu politika ir tada , ka jebkursh kursh tirgo K&N - tirgo ar vienadam cenam. Neviens no maniem sadarbibas partneriem tos ne pardod letak par mani. Bet ir cik es zinu dazi ved pashi caur pazinjam no ASV, vai perk caur to pashu ebay.
 Mazgajamo lidzeklju komplekts, kur ietilpst attiritajs un ellja maksa 11,75Ls. Un tie ir uz vietas liela daudzuma!

Nav tas ebay mēs ir būt www.sandtler.de un daudzu citu autosporta lietu izplatiitāji Latvijā... un neesu es nekāds gudrinieks   Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee es tieshi to ari domaju. Bet Arfila redz negrib, tas ipasniekam  Aleksandram tas pagaidam neesot interesanti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Racingparts.lv tas ir labi ka tu vari piedavat to pashu ko es, shini gadijuma K&N, tagad mes esam konkurenti. bet turbines tu tachu piedavat nevari, vai ne? Es saprotu ka man nebus ar jums Alfistiem te viegli, bet esmu nopietns speletajs Latvijas tirgu. Pie tam tapat turbines pie manis pirkt ir izdevigak neka pie dilera, ta ka  ir verts padomat.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Klau, Alfisti (ar lielo burtu) - uzcepiet biznesa plaanu un izveidojiet savu servisu un tuuninga kantori. Lai buutu pa pashizmaksaam un ar zinoshiem cilveekiem. Pietiktu ar telpu iiri un vienu labu speciaalistu. Utopiju vai?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Klau, Alfisti (ar lielo burtu) - uzcepiet biznesa plaanu un izveidojiet savu servisu un tuuninga kantori. Lai buutu pa pashizmaksaam un ar zinoshiem cilveekiem. Pietiktu ar telpu iiri un vienu labu speciaalistu. Utopiju vai?

Man šķiet, ka Tu atbildēji uz savu jautājumu.

To varētu darīt tikai aptracis pensionāru-alfistu bars ar milzīgiem pensiju fondiem un daudz brīvā laika Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ar laiku buutu gatavs saorganizeet telpas kaut pasaakumiem, kad jaanomaina kaada detalja - es grasos gada laikaa paarcelt savu floti uz kaadu garazju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienreiz jau Vilsons aizsāka šito tēmu:
http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=1137&postdays=0&postorder=asc&start=0

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Trax rakstīja:
Klau, Alfisti (ar lielo burtu) - uzcepiet biznesa plaanu un izveidojiet savu servisu un tuuninga kantori. Lai buutu pa pashizmaksaam un ar zinoshiem cilveekiem. Pietiktu ar telpu iiri un vienu labu speciaalistu. Utopiju vai?

Man šķiet, ka Tu atbildēji uz savu jautājumu.

To varētu darīt tikai aptracis pensionāru-alfistu bars ar milzīgiem pensiju fondiem un daudz brīvā laika Very Happy

Ržuņemogu  haha ... 1000% taisniiba vien ir

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfadriver28 rakstīja:
Racingparts.lv tas ir labi ka tu vari piedavat to pashu ko es, shini gadijuma K&N, tagad mes esam konkurenti. bet turbines tu tachu piedavat nevari, vai ne? Es saprotu ka man nebus ar jums Alfistiem te viegli, bet esmu nopietns speletajs Latvijas tirgu. Pie tam tapat turbines pie manis pirkt ir izdevigak neka pie dilera, ta ka  ir verts padomat.

TEV nav par ko uztraukties, jo es domāju ka TEV ir daudz kas uz vietas no filtriem- man tikai ķiimija, filtri uz pasūtiijuma.
Pāris turbiinas gan ir atvestas priekš projektiem.

Arnis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfadriver28 rakstīja:
Incanti , kursh tads gudrinieks ( ja nu vienigi ebay) kas tirgo K&N letak par mani Latvija? Varbut pateiksi! Musu politika ir tada , ka jebkursh kursh tirgo K&N - tirgo ar vienadam cenam. Neviens no maniem sadarbibas partneriem tos ne pardod letak par mani. Bet ir cik es zinu dazi ved pashi caur pazinjam no ASV, vai perk caur to pashu ebay.
 Mazgajamo lidzeklju komplekts, kur ietilpst attiritajs un ellja maksa 11,75Ls. Un tie ir uz vietas liela daudzuma!


Izklausas pec aizliegtas vienosanas, kas kaite konkurencei  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
alfadriver28 rakstīja:
Incanti , kursh tads gudrinieks ( ja nu vienigi ebay) kas tirgo K&N letak par mani Latvija? Varbut pateiksi! Musu politika ir tada , ka jebkursh kursh tirgo K&N - tirgo ar vienadam cenam. Neviens no maniem sadarbibas partneriem tos ne pardod letak par mani. Bet ir cik es zinu dazi ved pashi caur pazinjam no ASV, vai perk caur to pashu ebay.
 Mazgajamo lidzeklju komplekts, kur ietilpst attiritajs un ellja maksa 11,75Ls. Un tie ir uz vietas liela daudzuma!


Izklausas pec aizliegtas vienosanas, kas kaite konkurencei  Very Happy

Aizliegtās vienošanās nav, ir ražotāja noteikta cenu politika. Vienkārši ir kas ved pa tiešo no ražotāja un ir kas no www.sandtler.de kataloga.  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database