Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Turbokompressori un gaisa filtri K&N.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfadriver28 rakstīja:
Starp citu , pat ja es kaut ko neparizi uzrakstiju, nevajag to uztvert ka to dara OGA. Es te nevienu necenshos apbizot.Ir interese vai vajadziba laipni ludzam, bet smieties par kljudam nevajag. Kam negadas. http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=E-9244 tads filtrs bus piejams par 57,47 Ls janvara beigas, februara sakuma.

Jā publika ;siet ir laba. Ja kautko piedāvā viss tiek nolikts.. lai gan lielakoties gadijumos pashi neko nezin tikai Forumos salasijushies..
!! nu tā.. apmeram..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
Jā publika ;siet ir laba. Ja kautko piedāvā viss tiek nolikts.. lai gan lielakoties gadijumos pashi neko nezin tikai Forumos salasijushies..
!! nu tā.. apmeram..


grudaks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zuncih:  haha


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ai ai ai, ko nu darīt, ļaunie alfisti bariem neskrien vīlēt motorus un likt porolonfiltrus  haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka Zuncih ša atrausies banu par mutes brūķēšanu naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
ai ai ai, ko nu darīt, ļaunie alfisti bariem neskrien vīlēt motorus un likt porolonfiltrus  haha

K&N ir kokvilnas filtrelementi- bišķi vienkāršojot Pipercross ir parolons. Vēl viena piebilde- tie K&N filtri būtu vajadziigi labi ja 5% no autobraucējiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas attiecas uz filtriem un turbīnām, tad man rodas iespaids, ka alfadriver28 nezkādēļ ir sajaucis forumus un burnout.lv vai dragrace.lv vietā nezkādēļ nonācis alfisti.lv un grasās šeit izvērst baigo bizīti c Tak jau noskaidrojām, ka gandrīz visas tradicionālās puņķēdāju metodes ar netīro vannasistabu un konisko filtru Alfām neko labu nenodara. Tāpat nav noslēpums, ka turboAlfas ir pārsvarā dīzeļi. Nav dzirdēts par regulāriem un biežiem turbīnu bojājumiem. Savukārt mēģināt nopelnīt uzplečus direktora acīs, iepārdodot vienu megaturbīnu piem. Zunciham, manā uztverē nav sevišķi prātīgi.
Tā vietā, lai slimīgi aizstāvētu savu produkciju pilnīgi bezcerīgā forumā, būtu labāk paštukojis par elbee minēto pievienoto vērtību, kā arī padomājis, kā darīt zināmu savu piedāvājumu savai mērķauditorijai. Laiks ir nauda! Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Man liekas, ka Zuncih ša atrausies banu par mutes brūķēšanu naac

da pustj budjit.. nu ta piedreudeeji..Razz

neredzu kapeec alfiastos nevaretu buut kaads kas arii gribetu savus nieka zs pacelt..
alfa tomer ir mazjaudigs auto..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zunchih, anyway kaut kur atradīsies kāds stiprāks, ātrāks, ar garāku utt...  gejs shura Alfas ņem citu apsvērumu dēļ  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfas njem jo izsaktas savadaak nekaa visi citi.. pats pec pieredzes saku..
bet runa iet par to vai alfistam var ko pardot.. tad ir tikai divi varianti.. vianu Dāvini vianu par pašizmaksu un vel 50% skitku piemērot.. nu tā vismaz lielakotiess..Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaa - es personiigi esmu kaartiigs santiim  fuck . Man patiik uz pashizmaksaam pasham iehavot un kaadam arii izpaliidzeet. Feninjpi...eeji rullee!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, bet ko lai dara? Alfu remonts tik dārgs tik dārgs, ka nākas taupit uz visu Laughing
Bet es ar nesaprotu, ko var cepties ja cilvēks grib kaut ko dabūt lētāk. Negribi nepārdod, bet neīdi ka neviens nepērk.
Ja būtu normāls pēc uzstādīšanas serviss, tad varbūt arī pievērtu acis uz cenu, bet ja cilvēks grib nopelnīt 50% uz preces cenu un vēl tikpat uz sūdīgu servisu, tad es ar labāk iestājos feniņp... klubiņā un sūtu no neta, caur galiem utt., jo tad vismaz (gadījumā ja pašam slinkums instalēt) pārmaksā tikai par servisu.
Uh ku labi palika  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Nu, bet ko lai dara? Alfu remonts tik dārgs tik dārgs, ka nākas taupit uz visu Laughing
Bet es ar nesaprotu, ko var cepties ja cilvēks grib kaut ko dabūt lētāk. Negribi nepārdod, bet neīdi ka neviens nepērk.
Ja būtu normāls pēc uzstādīšanas serviss, tad varbūt arī pievērtu acis uz cenu, bet ja cilvēks grib nopelnīt 50% uz preces cenu un vēl tikpat uz sūdīgu servisu, tad es ar labāk iestājos feniņp... klubiņā un sūtu no neta, caur galiem utt., jo tad vismaz (gadījumā ja pašam slinkums instalēt) pārmaksā tikai par servisu.
Uh ku labi palika  Razz


Ja tev alfa liekas darga, tad pabrauc ar Audi vai VW Very Happy Razz nu vienigi pliist 10 reiz mazaak bet maksā vairāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfa dārga, tas bija domāts "dārga", un ar audi es varētu brauk tikai sasiets un iebāzts bagažniekā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas bija doamts ka audi ir dargs.. :p

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database