Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
155 2.0 Twinsparks mirst
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 155 2.0 Twinsparks mirst 
probleema sekojosha:
motors riistaas, turklaat ne tikai kad uzber gaazi, bet arii vienmeeriigi braucot. piemeeram, vienkaarshi rulleejot pa shoseju peekshnji noriistaas. shad tad slaapst nost pie krustojumiem. varbuut sakritiiba, varbuut likumsakariiba- ar Statoil ultimu it kaa palika labaak.
shobriid man naak prataa tikai variants par aizdirstaam sveceem. kaadas idejas?
negribas taa uz dullo aizdziit uz Lubaanas ielu- atkal uz nedeelju mashiina pazudiis. gribaas dzirdeet viedoklus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1.Atvieno MAF
ja nelīdz
2. Atvieno zondi
Ja nelīdz
3. Iečeko sveces un vadus
Nu tas tā kā mans viedoklis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man pāris reizes šitā bija. Turklāt nekurienes vidū = Polijā.

Pārgāja pats no sevis.

Termostats strādā normāli? Auto ātri uzsilst? Man bija aizdoma uz to, jo auto nesila kā vajag - pēc tam kad termostatu nomainīju šādas lietas neatkārtojās.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man pāris reizes šitā bija. Turklāt nekurienes vidū = Polijā.

Pārgāja pats no sevis.

Termostats strādā normāli? Auto ātri uzsilst? Man bija aizdoma uz to, jo auto nesila kā vajag - pēc tam kad termostatu nomainīju šādas lietas neatkārtojās.


hmm.. tas tiesa. silst gausi. a tas taa tik ljoti var ietekmeet?  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad nomaini termostatu un skaties tālāk - jo man šaize tieši sākās ar pirmo auksto laiku - braucu naktī, nokrita T, sāka svīst logi pat ciet, un tad sāka raustīties.

Aizbraucu līdz poļu servisam, bet tākā biju noresetojis kompi, lai vispār tiktu uz priekšu, nekādu fēleri viņi neatrada - tiesa bija pienācis jau rīts un laiks kļuvis siltāks.

Pēc tam kad atbraucu mājās - nomainīju termostatu. Autofavorītā 35 latus maksāja. Lai nomainītu bija tā aizdedzes grupa, kur svečvadi spraužas, jānoskrūvē.

sadalītāji, vot kā viņi laikam saucās Razz



Pēdējoreiz rediģējis smic Mon Jan 07, 2008 1:52 pm; pavisam rediģēts 2 reizes

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sveces piedirshas ar nesadedzinato degvielu un saka atslegties...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man bija 1,8 TS. Velku paraleeles, jo motori liidziigi - atskjiriigs tikai tilpums (palabojiet, ja kljuudos). Paseko liidzi t° - man shaadi simptomi paraadiijaas pie 90°C. Termostats vairaak arii neceela, jo pirms briizja tika nomainiits, bet tikko temperatuura zukaapa, tad slaapa nost. Ja es taa dabuuju pabraukaat vel paarsimts metrus, tad noslaapa un nevareeja pieskjilt, kameer neatdzisa liidz ~70°C. Ticiet man - taa atdzishanas proceduura ir ilga! Likaas sveces, bet sveces man tika mainiitas kaadu 1/2 gadu atpakalj - atkriit. Sazvaniijos ar Sashku - shis saka, ka vaina paziistama un maksaa 100 latus. Kad aizdzinu, vinsh teica, ka vaina paziistama, bet cena tagad ira 130 lati - pie vainas bija variators. Tas peec Sashas vaardiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas ka ir runa vēl par veco - 8v motoru, kam variators dzīvoja saules mūžu, pēc tam bija iztīrāms, un dzīvoja atkal.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pie taas pashas raustiishanaas iespeejams ka bonusaa naak arii palielinaats degvielas pateerinjsh? Arii beigta termostata nopelns.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
auti iipashnieks pateica veel vienu simptomu- apgriezieni paaris reizes uzlekushi liidz ierobezhotaajam un tur staav, kameer neizsleedz un neiedarbina no jauna! Shocked  Confused MAFs?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
auti iipashnieks pateica veel vienu simptomu- apgriezieni paaris reizes uzlekushi liidz ierobezhotaajam un tur staav, kameer neizsleedz un neiedarbina no jauna! Shocked  Confused MAFs?

diez vai maf`s, tad jau driizaak izklausaas peec nodilusha gaazec pedaalja pociisha. ir veerts patesteet, tik nezinu iisti kaa. Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Deretu nodublet visus masas vadus...  katram gadijumama - jo ja ECU "massa" nav dzineja "massa" - visaadi brinumi medz notikt...  es ta saprotu - ka vinsh pedali vispar nau spiedis tajaa laikaa ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tur tak ar trosi drosele veras


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
tur tak ar trosi drosele veras

16V man šķiet vairs nebija trose...?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šis ir 16V?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database