Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Nākošais
Arfila
Novērtē ar atzīmi!

5 20% 20% ( 17 )
4 32% 32% ( 27 )
3 25% 25% ( 21 )
2 21% 21% ( 18 )

Balsis pavisam : 83
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Picasso - miglas labaak pirkst leetas, jo taas atrodas apakshaa un sniega deelj var ieplaisaat stiklinji, ja karsee lukturus. Es pirku pa 16 latiem te: Autooptika Pluss taalrunis: 7144415. Ja nebuus uz vietas, atvediis maksimaali pusotras nedeljas laikaa no Vaachiem, Leishiem vai Ogres Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
Vasaras beigās es mainīju priekšējos plauktus Talsos, iedeva man 20 000 km garantiju, bet nobraucot 8000 km sāka grabēt Sad . Likās, ka ir jābrauc uz Talsiem mainīt atkal. Radās izdevība taisot ģeņģeri Arfilā pārbaudīt arī plauktus. Tā arī izdariju. Rezultātā samaksāju 160 latvijas rubļu par remontu un tipa diagnostiku. Teica jāāāāā tie ir plaukti , kas grab . Arfilā arī miglinieku nopirku pa 29 Ls.
 Braucu uz Talsiem ar domu, ka vajag jaunus plauktus. Čamdija, stumdija, bet nekā Sad plaukti normāli. Izbraucām mazu līkumiņu. Tiešām grab, bet kur ????? Beidzot atrada >>>> priekšējā stabilizātora bukses.
 Kad cēla augšā manu mīļumiņu pamanīju, ka miglinieks nav izturējis un ir saplaisājis  Confused  Confused
Par buksēm samaksāju 16 Ls un piemetinājā uhhhhh tie Rīdzinieki............................ Smile Tagad super Smile nav graboņas.

Secinājums par Arfilu >>>> Diagnostika  down , miglinieks  down
Es tur atgriezties negribu  nono

Gluži manas domas. Tas ūķis ir viens šaraškina - 9 ādu maucēju kantoris (pieredze gan rāda, ka par tādiem ir kļuvuši vairums servisu, bet nu tas gluži nav arguments). Mad  Saprotu jau saprotu, ko nozīmē monopostāvoklis tirgū, bet nu tomēr.. Novērtējums īsumā - attieksme pret klientu - 2, rezerves daļu cenas - 2 (ja var sameklēt, visur citur noteikti būs lētāk). Grūti pateikt, ko darītu, ja nobirtu kāda motora vai cita sarežģītāka fīča, bet visādā ziņā, par laimi ir "savējais" serviss, lai paveiktu tehniskās lietas + vēl pašam arī rokas no pakaļas neaug, un vienkāršākās lietas varu izveikt pats.  Smile

p.s. (offtopic) palasot forumā par alfistu pieredzi, uz 156-tās pusi vairs kaut kā nevelk (izskatās, ka 156-tās bez arfilas nevar izdzīvot kā bez gaisa Sad ). Ja 155-tajai viss ir salīdzinoši elementāri (ar atsevišķiem itāļu brīnummezgliem  Embarassed ), tad 156-tajai jau bez spečoku palīdzības labāk klāt nelīst.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Megaboriss rakstīja:
Gribētu teikt ka detaļu cenas ir nedaudz pārslpilētas, un reāli viņas varētu būt mazākas, bet nu tas viss tikai tāpēc ka nav konkurences.


nekas es drīz viņiem konkurenci uztaisīšu, tad jau redzēs super



Nu vai esi jau uztaisījis konkurenci Arfilai? Smile
Tad padod ziņu, kur jādodas, tieši gatavojos mazliet paremontēt savu mašīnīti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nemaz tik slikti tai Arfilā nau.


Tikai krievu valoda - nu nav forši, bet pieciest varu.
Lielākoties zina jau problēmu iemeslus, kā arī risinājumus - tāpēc lielākā daļa problēmu tiek novērstas ātri.
(ir problēmas kuras pat gaišreģi uzreiz nevar noteikt un nekļūdās tikai tas, kas neko nedara)
Vai citur ir jūtami lētāk? Un vai citur ir zinošāki (pieredzējušāki meistari)?
Reizēm cenas nav lētākās - toties lielāko tiesu viss ir pieejams uzreiz! (Par ātrumu jāmaksā)
Vai bremžu kluči un eļļa vienmēr ir jāved mainīt uz turieni Confused Confused Confused
Elementāras lietas var sataisīt citur un nenoslogot viņus ar sīkumiem.
Tur nav attieksmes no sērijas - kur tu tādu verķi rāvis, būu kā cilvēks, nopircis vw spaini!
Tur ir attieksme - pridurki s opeļami! Mr. Green
Lielākoties visi darbinieki paši brauc ar itāļu mašinām  - tas tomēr IR RĀDĪTĀJS!

P.S.
Ir novērota vēl viena lieta - attieksme pret labi uzturētu auto, vai auto, kuru grib savest kārtībā ir daudz labāka, nekā pret nolaistu auto, kuram atbrauc tur kauko pieskrūvēt, lai atkal kaut tikai kust uz priekšu...

Arfila nav vienīgie, tas jāatceras, bet reizēm bez tiem iztikt nevar.



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Thu Feb 01, 2007 3:59 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Arfila nav vienīgie, tas jāatceras, bet reizēm bez tiem iztikt nevar.

Lūk, manuprāt, zelta vārdi, ko būtu jāzin ikvienam alfistam!  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zelta vārdi. Es visādi mēģināju pateikt, bet dzejnieks no manis nekāds Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arfila - briesmīga vieta
1) aizbraukt grūti
2) telpas šausmīgas
3) cenas lielas
4) Saša baigais žuks
5) meistari "vasjas"
Bet
1) visi viņi pazīst itāļu mašīnas
2) visi viņi lieto itāļu mašīnas un līdz ar to nesaka - blin, ko tu pa s.... esi nopircis
3) lielākā daļa ( gan jaunas gan lietotas) ir uz vietas
4) var piedalīties remontos, ja nav laika žēl
5) var kaulēties
6) man visi citur sāktie remonti parasti beidzās pie viņiem, tieši vai netieši
Pēc pieredzes visu darīt pie viņiem, izņemot dzinēja diagnostiku.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
starp citu aizbraukshanas zinjaa Arfila ir krietni labaak par, piemeeram, auto italia. 10 minuutes ar 7 tramvaju uz vai no centra Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man pie jebkura no vinjiem ir 10 min footwalk un 2 transporti shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Arfila - briesmīga vieta
1) aizbraukt grūti
2) telpas šausmīgas
3) cenas lielas
4) Saša baigais žuks
5) meistari "vasjas"
Bet
1) visi viņi pazīst itāļu mašīnas
2) visi viņi lieto itāļu mašīnas un līdz ar to nesaka - blin, ko tu pa s.... esi nopircis
3) lielākā daļa ( gan jaunas gan lietotas) ir uz vietas
4) var piedalīties remontos, ja nav laika žēl
5) var kaulēties
6) man visi citur sāktie remonti parasti beidzās pie viņiem, tieši vai netieši
Pēc pieredzes visu darīt pie viņiem, izņemot dzinēja diagnostiku.



Nu un kur Tu iesaki daignostiku labāk veikt AI vai Sono? Principā jau laikam šeit par to, kur labās diagnostiku veikt ir dažādi viedokļi.
Varu tikai padalīties savā nelielajā AR remontēšanas pieredzē - Auto italia, lai konstatētu, ka griezīgā skaņa radusies no tā, ka kāds "gudrinieks" nepareizi uzlicis zobsiksnu (laikam jau Vācijā), kā rezultātā iespējams ir bojāts vārsts (uz ko norādot atšķirīga kompresija vienā no cilindriem), mani nostādija fakta priekšā - ja neremontēju pie viņiem, viņi saliek atpakaļ, bet es maksāju Ls 280,00. Kad iebildu, vai tiešām, lai tikai konstatētu, kompresiju cilindros un to ka zobsiksna uzlikta tā, ka spiež uz vārstu, nav jāstrādā vairākas dienas, man tika paskaidrots, ka motors bija jāceļ ārā utt., utt. un vispār tas esot bijis ļoti ilgi un sarežģīti.
Tā lūk...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tās metodes ir visiem stipri atšķirīgas... Cool  viens māk to, cits šito  Razz
teiksim Auto Italia man par Granātu (Fiatam) prasīja 160 Ls  Laughing  Mad  bet es nopirku parastā veikalā pa 42 Ls un šaubos, ka tā orģinālā kalpos 3x ilgāk par neorģinālo  Confused  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ilonchix rakstīja:
Auto italia, lai konstatētu, ka griezīgā skaņa radusies no tā, ka kāds "gudrinieks" nepareizi uzlicis zobsiksnu (laikam jau Vācijā), kā rezultātā iespējams ir bojāts vārsts (uz ko norādot atšķirīga kompresija vienā no cilindriem), mani nostādija fakta priekšā - ja neremontēju pie viņiem, viņi saliek atpakaļ, bet es maksāju Ls 280,00. Kad iebildu, vai tiešām, lai tikai konstatētu, kompresiju cilindros un to ka zobsiksna uzlikta tā, ka spiež uz vārstu, nav jāstrādā vairākas dienas, man tika paskaidrots, ka motors bija jāceļ ārā utt., utt. un vispār tas esot bijis ļoti ilgi un sarežģīti.
Tā lūk...


cik tu beigu galā samaksāji viņiem?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es neko neiesaku.
Es saku kā daru pats, visas eletronikas lietas remontēju Rollī, iespējams tapēc, ka meistrs no bērnības pazīstams Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Ilonchix rakstīja:
Auto italia, lai konstatētu, ka griezīgā skaņa radusies no tā, ka kāds "gudrinieks" nepareizi uzlicis zobsiksnu (laikam jau Vācijā), kā rezultātā iespējams ir bojāts vārsts (uz ko norādot atšķirīga kompresija vienā no cilindriem), mani nostādija fakta priekšā - ja neremontēju pie viņiem, viņi saliek atpakaļ, bet es maksāju Ls 280,00. Kad iebildu, vai tiešām, lai tikai konstatētu, kompresiju cilindros un to ka zobsiksna uzlikta tā, ka spiež uz vārstu, nav jāstrādā vairākas dienas, man tika paskaidrots, ka motors bija jāceļ ārā utt., utt. un vispār tas esot bijis ļoti ilgi un sarežģīti.
Tā lūk...


cik tu beigu galā samaksāji viņiem?


Beigu galā nācās tomēr remontēties pie viņem, un samaksāju - 670 Ls  Rolling Eyes  (Nokaulēju no Ls 800  Wink )
Principā kaut kas starp šantāžu un izspiešanu....tikai grūti pierādīt Crying or Very sad

Ja pareizi atceros - nomainīja siksnas, ruļļus, izplūdes vārstu, galvas blīvi...nu kaut kā tā...cik no galvas varu atcerēties (nav jau nekādas sievišķīgās lietas Smile )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es varētu piekrist Arbam par to elektroniku un Arfilu.
Ilnocik sarunā ar Arbu lai šis iedod galus tam vecim rolī un palūdz normālu attieksmi t.i. kā pret sevi un viss būs čikiniekā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database