Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Vāciņš..
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vāciņš.. 
Šodien sanāca aizlaist uz diagnostiku (nevienmērīgi apgriezieni, kā arī deg lampiņa, kura it kā rāda, ka kaut kas nav riktīgi ar bremzēm). Bet nu lieta tāda, ka bremžu kluči ir gandrīz jauni, iepriekšējais saimnieks neilgi pirms pārdošanas bija nomainījis, ar tiem vadiņiem arī viss kārtībā, un bremžu šķidrums arī ir pietiekoši. Tad nu man pateica ka esot sabojājies bremžu škidruma trauka vāciņš. Vai ir kādam kaut kas tamlīdzīgs gadījies, kur var tādu lietu nopirkt, der arī lietots.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmmm, intresanti - kas tam vāciņam var atgadīties? blīve kirdik - to varētu piemeklēt no kautkā.....skatijies esi kas tur ir slikti?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
droshi vien tani vacinjaa ir pludinsh ar kontaktiem... tas nospraga - un lampinja taisa false trauksmi par zemo shkidruma liimeni ...  man ir 2 padomes
1. pec jaunu
2. njem nost tos vadus...   ja lampinja degs - tad savieno tos kopaa un lai stav ta. Nu - shitais padoms ir no MegApAmojkas remonta serijas..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
droshi vien tani vacinjaa ir pludinsh ar kontaktiem... tas nospraga - un lampinja taisa false trauksmi par zemo shkidruma liimeni ...  man ir 2 padomes
1. pec jaunu
2. njem nost tos vadus...   ja lampinja degs - tad savieno tos kopaa un lai stav ta. Nu - shitais padoms ir no MegApAmojkas remonta serijas..


Kaut ko līdzīgu man arī šie teica.. Kur var tādu jaunu dabūt..?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domāju, ka šitā nav nekāda "exotiskā" prece. Būtu jābūt jebkurā vietā, kur zāģē alfas.
Es zvanītu uz Arfilu un prasītu "Cik maksā?".
Protams, nebūs jauna.. bet šaubos, ka 2x varētu gadīties šitāda šaizīte.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atcerējos vēl par vienu lietu, ir izdegušās AR 166 abas priekšējās gabarīt lampiņas, Ir kāds mēģinājis pats šīs spuldzītes nomainīt? Cik tādas maksā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rolis rakstīja:
Atcerējos vēl par vienu lietu, ir izdegušās AR 166 abas priekšējās gabarīt lampiņas, Ir kāds mēģinājis pats šīs spuldzītes nomainīt? Cik tādas maksā?


lampas ar xenonu? tad nebaaz tur nagus iekshaa, var izradiities ljoti daargi.

ja parastaas, tad pa pusstundu asinjainaam rokjeleem 5x nosaucot katru spuldziiti kaadaa rupjaa sievieshu dzimtas un 5x viirieshu dzimtas vaardaa galaa tiksi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Rolis rakstīja:
Atcerējos vēl par vienu lietu, ir izdegušās AR 166 abas priekšējās gabarīt lampiņas, Ir kāds mēģinājis pats šīs spuldzītes nomainīt? Cik tādas maksā?


lampas ar xenonu? tad nebaaz tur nagus iekshaa, var izradiities ljoti daargi.

ja parastaas, tad pa pusstundu asinjainaam rokjeleem 5x nosaucot katru spuldziiti kaadaa rupjaa sievieshu dzimtas un 5x viirieshu dzimtas vaardaa galaa tiksi Wink


Nav tik traki ar parastajām Wink Es gan pats laikam nekad vairs lampiņas nemainīšu c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da nah.
Es 156 mēģināju,
nagi melni/asiņaini,  2 h zaudētas no dzīves un lampiņa tā arī neielikta


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Da nah.
Es 156 mēģināju,
nagi melni/asiņaini,  2 h zaudētas no dzīves un lampiņa tā arī neielikta

147 tālās gaismas lampiņās ir tik viegli pieejamas, ka var ar diviem traktoriem klāst pielīšt un vēl pagrūštīies
bet tuvās gaismas ar puņķiem, lamāšanos un asinīm (un nosalušiem nagiem) pa pisstundu var nomainīt...
Kāds nezina kāpēc lampām ir tendence izdegt vējainā/lietainā novembra (vai līdzvērtīgā) dienā, nevis kad ir silti un patīkami... Confused


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tapēc, ka tad kad ir silti un patīkami, tas auto tev ļauj gūlšņāt vai klaiņot ar zaķu kārtas pārstāvēm pa Latvijas ārēm. Savukārt kad tu varonīgi lietū un slapjdraņķi 1/2h maini lampiņu, tā paša zaķa acīs tavas akcijas aug, jo redz cik tu izmanīgs un praktisks vīrišķis yo  haha  alfavirus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Tapēc, ka tad kad ir silti un patīkami, tas auto tev ļauj gūlšņāt vai klaiņot ar zaķu kārtas pārstāvēm pa Latvijas ārēm. Savukārt kad tu varonīgi lietū un slapjdraņķi 1/2h maini lampiņu, tā paša zaķa acīs tavas akcijas aug, jo redz cik tu izmanīgs un praktisks vīrišķis yo  haha  alfavirus

nevis pusstundu, bet pisstundu! shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
redz cik tu izmanīgs un praktisks vīrišķis yo  haha  alfavirus



izmaniigs un praktisks viiriishkjis brauc ar kaut ko taadu







ar oranžiem kabrioletiem brauc ......  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ti i bezstidnij elbee gejs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Nu ti i bezstidnij elbee gejs

viņš jau arī nebrauc ne ar ko tādu... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database