Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jelgavas bezceļš
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
laikam jau turmākais teksts pieskaitāms pie Jelgavas bezceļa Very Happy

uz vienīgā normālā ceļa gabala ( iebraucot Jelgavā no Nestes līdz Jelgavas Domei) 3 vietās ir un būs uzstādītas kameras ar radariem un kvīšu sūtīšanu uz mājām!!
Pie JJelgavas Domes jau ir 4 kameras ar 4 radariem,
Būs pie lielās Maximas ( tā kas Valdekā),
būs pie Nestes krustojumā!!!
tā ka Ne tikai Jelgavnieki, bet arī Rīdzinieki esiet uzmanīgi!!!

a par bedrēm runājot es jau kopš rudens neesmu Jelgavā mašīnā disku klausījies  Razz  Razz  jo antišoka funkcija sūta mani bekot un neiztur šo ārprātu  Mad  labi ka radio ir ciešams  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:

a par bedrēm runājot es jau kopš rudens neesmu Jelgavā mašīnā disku klausījies  Razz  Razz  jo antišoka funkcija sūta mani bekot un neiztur šo ārprātu  Mad  labi ka radio ir ciešams  Rolling Eyes


me gar zemi  crazy
paldies par info  par tiem radariem


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nju nopietni taisas but Jelgava.. bet ir jau ari,ka taja posma visi normali "velk" ....

Butu labak atrak sataisiijushi to katastrofalo celju Ozolnieki- Jelgava  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas jau vienīgais ceļa posms Jelgavā, kur ir daudzmaz normāls asfalts. Nu tāds, kur var ieskrieties virs atļautajiem 50 km/h un neapmest kūleni pēc iebraukšanas kādā krāterī.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
laikam jau turmākais teksts pieskaitāms pie Jelgavas bezceļa Very Happy

uz vienīgā normālā ceļa gabala ( iebraucot Jelgavā no Nestes līdz Jelgavas Domei) 3 vietās ir un būs uzstādītas kameras ar radariem un kvīšu sūtīšanu uz mājām!!
Pie JJelgavas Domes jau ir 4 kameras ar 4 radariem,
Būs pie lielās Maximas ( tā kas Valdekā),
būs pie Nestes krustojumā!!!
tā ka Ne tikai Jelgavnieki, bet arī Rīdzinieki esiet uzmanīgi!!!

a par bedrēm runājot es jau kopš rudens neesmu Jelgavā mašīnā disku klausījies  Razz  Razz  jo antišoka funkcija sūta mani bekot un neiztur šo ārprātu  Mad  labi ka radio ir ciešams  Rolling Eyes


īstenībā tas ir kaut kāds murgs. Tā vietā lai vienreiz norm. sataisītu ceļus  aiwa pamuļķi naudu ieliek kaut kādos sūdos.

Ilgtermiņā, protams, to radarus "atpelnīs", bet nu tā ir augstākā līmeņa maucība angrrry  angrrry  angrrry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:

īstenībā tas ir kaut kāds murgs. Tā vietā lai vienreiz norm. sataisītu ceļus  aiwa pamuļķi naudu ieliek kaut kādos sūdos.

Ilgtermiņā, protams, to radarus "atpelnīs", bet nu tā ir augstākā līmeņa maucība angrrry  angrrry  angrrry


shadas un lidzigas ma...ibas var noverot itin biezi ar celjiem, ielam, zimem saistitas lietas... Skumji, bet fakts, pilnigi visi kas maksa nodokljus musu bananu republikai ir ka mazi tarpinji, kuru kacinjas lielais lacis izmanto lai kurinatu savu katlu un audzetu bananus (bananu republika tachu) un darbinatu visu mashineriju, kas piespiez tarpinjiem ar vien vairak un vairak kakat lai lacis var arvien citigak kurinat un saaudzet pec iespejas vairak bananu ...
un nevaig teikt ka nakamajas velesanas musu rokas ir to visu mainiit... ta nav, citi lachi vel tikai macas izmantot tarpinjus savam vajadzibam, bet pa lielam visi lachi ir ma...kas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paarsniegt atljauto aatrumu vietaa, kur ir suudiigs celjsh, tachu ir biistamaak nekaa vietaas, kur tas ir labs. taa ka viss kaartiibaa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Patiesiibaa viss ir diezgan vienkaarshi. Katram, kursh nav apmierinaats ar pastaavosho iekaartu, ir 3 celji ejami:
1) radiit jaunu, godiigu, taisniigu utt. politisko speeku lai visu savestu kaartiibaa shura
2) revoluucija naac
3) turpinaat raudaat par to, cik viss ir slikti un kaadi maitas ir valdiibaa un saeimaa c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Patiesiibaa viss ir diezgan vienkaarshi. Katram, kursh nav apmierinaats ar pastaavosho iekaartu, ir 3 celji ejami:
1) radiit jaunu, godiigu, taisniigu utt. politisko speeku lai visu savestu kaartiibaa shura
2) revoluucija naac
3) turpinaat raudaat par to, cik viss ir slikti un kaadi maitas ir valdiibaa un saeimaa c


Es izvēlos 4. ceļu - nevardarbīgā pretošanās.
T.I. nodokļu nemaksāšana, noteikumu ignorēšana, korupcija un musināšana darīt tā pat.
Reizēm tik izlaužās dusmas. Kopumā ar situāciju esmu apmierināts shura  shifty

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Reizēm tik izlaužās dusmas. Kopumā ar situāciju esmu apmierināts shura  shifty


maita grudaks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Reizēm tik izlaužās dusmas. Kopumā ar situāciju esmu apmierināts shura  shifty


maita grudaks


es zinu   shura  056

Bet nu piekrīti, ka ir  super, ja pārkāp noteikumus tā, ka daļā europas pasēdētu pāris dienas karcerī un pat arī pie mums būtu 1/2 gads bez tiesībām, bet epizodes beigās tiec cauri ar 1/2 dienas algu  smokin
Kas var būt labāks par šo (c)  shura

===============
p.s. pamazām gan manas domas šajā jautājumā mainās  nono

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bezceljsh kaarteejo reizi liek man doties uz Arfilu  Mad  peekshnji saaka chiiksteet priekheejais kreisais ritens, gan kad staavot vai leeni braucot griezh riteni, gan arii visu laiku uz bedriiteem...
vieniigi- kaa krieviski ir- chiikst???


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
скрипит? hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vieniigi- kaa krieviski ir- chiikst???


un var arī mēģināt atdarināt ar balsi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PITJONS rakstīja:
vieniigi- kaa krieviski ir- chiikst???


un var arī mēģināt atdarināt ar balsi.


 yo  Mr. Green
varu iedomaaties kaa tas izklausiitos, Sasha mani pat tuvu nelaistu savam servisam Very Happy


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database