Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Modena Motors
Novērtē ar atzīmi!

5 40% 40% ( 6 )
4 33% 33% ( 5 )
3 0% 0% ( 0 )
2 26% 26% ( 4 )

Balsis pavisam : 15
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da nē šiem vienkārši tas ir hobijs un kā zināms ar hobijiem jau neko nepelna Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dlhawk rakstīja:
Da nē šiem vienkārši tas ir hobijs un kā zināms ar hobijiem jau neko nepelna Laughing


Cik es zinu, tad serviss vēl cenšas kautko darīt , ko spēj ....  visu cieņu, bet ar servisu vien neizvilkt no bedres.
Ar jauno auto tirdzniecību gan ir pašvaki, izskatās ka neviens ar to pat nenodarbojas ...

Bēdīgi. Izskatās, ka jaunie itāļu auto paliks bez vietējā supporta ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien biju iegriezies MM ar domu iegādāties numura paliktni. (Vecais salūzis, bail, ka numuru nepazaudēju.)
Ārprāts! NAV! Būšot labi ja pēc 2 nedēļām. Es gan atbildēju "jā" uz jautājumu "Ar Alfa romeo?". Vo, tagad nezinu, varbūt vajadzēja teikt "Nē, man ar mazajiem ratiem" vai "da kāda starpība, ka tik numura paliktnis".

Būšu spiests tagad reklamēt "autofavorīts", jo tur varēja vismaz tādu dabūt.  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man vislabāk patīk "parastie" melnie pa 2Ls iekš CSDD. Bez jebkādiem uzrakstiem super


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja taa baigi gribas ar Alfa Romeo ziimi, tad pa mazaam naudaam to tev uztaisiis Latsign, liekas turpat kur csdd atrodas.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaadreiz bija 3,5 par vienu shilti (teksts liidz ciktur simboliem, piedaavaatie fonti a la arial, tahoma un wingdings) cik tagad pat nezinu - gan jau pacelushi taas cenas arii.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Ja taa baigi gribas ar Alfa Romeo ziimi, tad pa mazaam naudaam to tev uztaisiis Latsign, liekas turpat kur csdd atrodas.

rumbula..... kadu gadu atpakal bija pa 2 ls gabalaa..


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šodien iepriecināja Modena. dīzeļ166ajai sajūgam šļauciņas galu piedāvāja 10 dienu laikā sagādāt pa 11Ls. Salīdzinoši visur citur kur zvanīju vai nu nepiedāvāja vispār vai ātrākais pēc mēneša. ideāli protams būtu, ja atrastos uz vietas, bet kopumā šis bija labākais pieejamais piedāvājums.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Man vislabāk patīk "parastie" melnie pa 2Ls iekš CSDD. Bez jebkādiem uzrakstiem super


Arfilas paliktnis + šķīdinātājs 686 + 5min = rezultāts tāds pats  Ffff..fristailo  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Klau, a kas ar Modena Motors vispār šobrīd notiek? Gribēju intereses pēc apmeklēt www.alfaromeo.lv , bet man parāda:
The domain name you are looking for is already registered but not in active use!  hmm


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Veel pagaajusho nedeelju tur viss notika un piedevaam ljoti labi notika. Terminji, cenas labas un attieksme ideaala. Tas par servisu.
Katraa zinjaa ljoti pat rekomendeejama servisvieta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekrītu, un galvenais ATTIEKSME, nevis attieksme  Laughing Par to vien var uzlikt +20Ls  Laughing Tevi gaida, un par tevi priecājas. Un forši, ka nav tekstu "mēs nevaram, negribam, nepatīk, grūti, sarežģīti" un briesmīgākais "nezinām kad ..." RĪT BŪS! un RĪT TIEŠĀM IR. Biju jau aizmirsis, kā tas ir ...  Embarassed
Modena  super


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ģirtonkuls rakstīja:
piekrītu, un galvenais ATTIEKSME, nevis attieksme  Laughing Par to vien var uzlikt +20Ls  Laughing Tevi gaida, un par tevi priecājas. Un forši, ka nav tekstu "mēs nevaram, negribam, nepatīk, grūti, sarežģīti" un briesmīgākais "nezinām kad ..." RĪT BŪS! un RĪT TIEŠĀM IR. Biju jau aizmirsis, kā tas ir ...  Embarassed
Modena  super

+100000  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man gan ar to vietu laikam nepaveicaas, jo attieksme bij  pmd ar tekstiem "nu tur jaaskataas neko nevar pateikt bla bla bla"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir nelāga aizdoma, ka tas kantoris varētu vilkt līdz pavasarim. Ar finansēm Vincent grupai smagi un Alfa Romeo izplatītāji LV viņi arī vairs nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database