Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Kā atmūķēt auto?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Kā atmūķēt auto? 
Nu nezinu ko darīt mana alfa bija nostāvējusi,tagad kadu pailgu laiku un aķītis ir galīgi tukš,pat tik tukš,ka pat nevar vairs atslēkt signalizāciju un,protams,centrālā ar neverās vaļā un ar atslēgām nevar atvert nevienas durvis un ne bagažnieku,ko nu nu ir dimbā vienkārši vai ne.Varbūt,kāds zin,ir iespēja kaut kā kapotu dabūt vaļā varbūt nu galīgi nezinu ko darīt tagad? Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a ar atslēgu nevar???? parasti tās atslēgas tā aizsērē ka nu tikai, bet izlietojot tulbiņu tā smidzināmās eļļas un tā ilgāk pačakarējoties es dabuju savējo vaļā Smile bet tikai bagažnieku!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uzmanās, ka nenolauž atslēgu...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar to smidzinamo eļļu vēl neprovēju spiest iekšā,bet nu ar atslēgam riktīgi nočakarējos un nekā. Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
a ar atslēgu nevar???? parasti tās atslēgas tā aizsērē ka nu tikai, bet izlietojot tulbiņu tā smidzināmās eļļas un tā ilgāk pačakarējoties es dabuju savējo vaļā Smile bet tikai bagažnieku!


156 sedanam vai tad ir bagāžnieka atsl. - man 156SW nav... Shocked


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar dinamiitu...
piekriitu zeenjaa'ai, ka ar atsleegu to4 vajadzeetu vert valjaa, pameegjini papuust visaas durviis un pasleegaat... a mosh tev batereja pultii ir noseedusies un taapee signalizaacija nesleedzas...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, es ar ieteiktu kādu spaini smērējamā materiāla sagāzt rokturī un tad slēgt vaļā. Auto IR JĀBŪT mehāniski atslēdzamam arī tad, ja akumulatora nav nemaz.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nē pultam viss ir okei,pat ar otru pultu mēģināju,jo pirmajā reizē,kad slēdzu ar pultu itkā ataisījās durvis un uzreiz automātiski pašas aiztaisījās un viss un vairs nevērās vaļļā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 man tā likā bija zem AR emblēmas vāciņa ne? kkādam modelim es šito triku redzējutoč  yo  
nu bet bez tās eļasun pamatīgas čakarēšanās un atkal eļlas un atkal čakarēšanās tu to verķi nedabūsi vaļā!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
156 man tā likā bija zem AR emblēmas vāciņa ne? kkādam modelim es šito triku redzējutoč  yo  
nu bet bez tās eļasun pamatīgas čakarēšanās un atkal eļlas un atkal čakarēšanās tu to verķi nedabūsi vaļā!


nu ir alfas, kam zem emblēmas ir atslēga un ir, kam nav
piemēram 147FL nav ar atslēgu veramas pakaļduris (grabažnieka duris), vecākiem 156 ir slēdzams, moš Sportwagoniem ir verams, moš tikai FL nav verams...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tak a sīdzenei vēl ir spēks kaut ko iebilst?
A ja ieliekt durvju rokturī atslēgu un pagriež... atskan kāda skaņa vai nē? Pipsiks durvīs noraustās jeb nē? Moš pamēģini ātri pagriezt pagriezt atslēgu un atvērt durvis...

Aukstākā laikā manai 155 šitā jāver blakussēdētāja durvis - ar vienu roku griez atslēgu, ar otru esi modrā gatavībā raut ručku shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik noprotams, tad čalim tā atslēga ir tā aizsūbējusi, ka neko tur nevar pagriezt. Jāpiezīmē, ka ikurāt tāpat kā manējai shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jman ir 156 un pareizi pateici Oga man tad viņas ir tā aizsūbējušas,ka pat nekas tur nekustās,jo nekad viņas nebiju lietojis,viņas pat līdz pašam galam neiet iekšā. Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sapilina/sasmidzina tos ledusatkausētājus, nogaida un pamēģina vēl...  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
sapilina/sasmidzina tos ledusatkausētājus, nogaida un pamēģina vēl...  Wink


Tās atslēgas nav aizsalušas !


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database