Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Itāļu Auto Centrs Barona ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 7% 7% ( 1 )
4 7% 7% ( 1 )
3 21% 21% ( 3 )
2 64% 64% ( 9 )

Balsis pavisam : 14
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
A kaa es laukos buudams varu kaadu citu termostatu ieraudziit? To pashu es redzeeju tikai kraasojamaa graamataa. Termostats korpusaa man bija pilniigi jauns atklaajums. Vot i briinos kaa mazinsh.


Tev ir bijušas pārāk labas mašīnas Smile)

Kamēr man bij vecā Omega, es lielākajai daļai dažādu detaļu izskatu un nianses iemācījos Very Happy Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es tur mainiju uudenspumpi 164. braucu maajaas skatos temperatuura motooram kaa nekaapjas taa nekaapjas izraadaas ka nav pievienots dachiks atpakalj zvanu runaaju kas par lietu tie man saka ka jau nestraadaaja Confused   Very Happy  spoguli arii man nolauza un uz regipsha skruuves atpakalj uzseedinaaja Surprised  zeel ka par veelu ieveeroju

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shodien braucu pakalj uz Lubaanas strasse. Remonteeja piekari priekshaa.
Tikai varbuut var man kaads pastaastiit kaa var sabojaat visus 4 plauktus priekshaa, ja pirms 2 meeneshiem man teica, ka bojaats tikai 1 plaukts un apakshaa.
Kopeejaas izmaksas labaak neteikshu - man slikta duusha jau taa vaakrdien sametaas, kad man nosauca skaitljus. Es domaaju vinji runaa par kaadu draudziigo Aafrikas tautu republikas gada budzjetu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Shodien braucu pakalj uz Lubaanas strasse. Remonteeja piekari priekshaa.
Tikai varbuut var man kaads pastaastiit kaa var sabojaat visus 4 plauktus priekshaa, ja pirms 2 meeneshiem man teica, ka bojaats tikai 1 plaukts un apakshaa.
Kopeejaas izmaksas labaak neteikshu - man slikta duusha jau taa vaakrdien sametaas, kad man nosauca skaitljus. Es domaaju vinji runaa par kaadu draudziigo Aafrikas tautu republikas gada budzjetu!

Viņi tur uz vietas restaurē/virpo bukses vai arī liec jaunas Confused  Varbūt vari pakomentēt, kādas tajā servīzē izmaksas salīdzinājumā ar Arfilu un, vai tur strādā džeki, kas jēdz no alfām Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Trax rakstīja:
Cena buus reebuss:
Svaigi prezenteetaa Fiat koncerna kulta statusu ieguvushaa modelja seeriajs numurs miinus gredzenu paveelnieka kariete, taa, kas numuru serijaa bija lielaakaa. Pirms saakaas A seerijas bums.


Nesen klajaa naaca jaunaa Fiat 500 prezentaacijas bildes (skaitlis "500"), atnjemam lielaakaa audi (peec izmeera) pirms A seerijas no oooo (gredzenu paveelnieka kariete) - 100 (audi 100 bija lielaakais, ne?). Kas musm rezultaataa sanaak? Man patiik reebusi!

Man sareekjinaaja 280 latus un man tas likaas sakariigi, bet vakardien man piezvaniija un teica, ka visi plaukti ir beigti un tos esot nomainiijushi. Vinji man lika jaunas lietas taadeelj arii taads cipars, bet no hadenes restaureet var maz agregaatu, taa kaa jadomaa, ka neesmu gluzji iegraabies ar vinjiem. Vinji man taisiija variatoru un peec taa laika man vinji skjiet pietiekami zinoshi cilveeki. Shodien veel pakauleeshos par cenu, jo man pilniigi rokas nolaidaas, ka man shitaa atjaata ritoshaa (bet 2 gadus nebiju neko prieksheejai hadenei dariijis).

Skaidrs. Nu nav diezko iepriecinošs kāposts, ko atstāt servisā..  Embarassed Bet nu piefiksēsim to servisu sarakstā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
4 plaukti, bukses, atsaites ar mainju. 400 naudas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai kaa buutu bet dzheki neatshkjir tur 146 1.4 16v termostatu no 146 1.8 termostatu! Nu itkaa uz aci bet tik un taa tagad jaliek un jaskataas vai deres!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Veikals Kr. Barona 130 Ciet. Servis vēl kādu mēnesi strāda un arī slēdzas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zab rakstīja:
Veikals Kr. Barona 130 Ciet. Servis vēl kādu mēnesi strāda un arī slēdzas.

Ja ar attieksmi, darbiem un visu pārējo neuzlabojās - nebūs liels zaudējums


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database