Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
LapTops
Laptops:

Macs 57% 57% ( 4 )
Pīslis 42% 42% ( 3 )

Balsis pavisam : 7
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs LapTops 
tikko kā šķīros no sava uzticamā pelēkā Toshibas cīņu biedra. Līdz ar to meklēju aizvietotāju. Pagaidām mēģinu sakoļīt vienu kēksu, lai viņš no US atved. Ja tas neizdosies, būs jāpērk te.

Oga, pasaki, vai pie tevis var nopirkt macBook ar intelisko proci un DVD-rw, baudot atlaides? Un ja jā tad par cik? Atsūti PM Smile

Tas mani varētu glābt no pīšļa iegādes Smile

Ja kāds tirgo pīšļus, tad manas vēlmes ir tādas:

Brendam nav nozīmes, ja ir garantija un viņš neizskatās pēc pilnīgas kakas Smile - ideāli jau no pīšļiem būtu toshiba \m/ vai  ibma

nozīme ir platajam ekrānam (15.4" vismaz)
Ramu ne mazāk kā 512
Hdd ne mazāku kā 60, vislabāk ja "ātrais" (5400)
Video - labāk ATi nekā intel bet nu pofig
Procesors - nu kaut ko virs 1.8, bet nav īpaši būtiski. AMD vai intel - viens pīpis (vai nebija tā ka AMD baigi karst?)
Būtisks ir DVD RW
Būtisks ir wireless. zilie zobi var nebūt, tomēr labāk, ja ir. Cardreaderi - pofig. Diskete - a kāds vēl tādas lieto?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jā un cenas griesti.... pīšļiem 400-500 , macbooks ir cita svaru kategorija. Smile


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un ko jūs varat treikt par tiem nebrendiem BenQ Asus Acer FUJIJUJI-siemens?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
forshi tie maci. ja speciaali nevajag pc, un var atljauties, tad viennoziimiigi Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
un ko jūs varat treikt par tiem nebrendiem BenQ Asus Acer FUJIJUJI-siemens?


pa 400~500ls brendam nau noziimes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tada komlpektacija ari man varetu intereset  ONLY PISLIS Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirms kāda pusgada nopirku Aceri Travelmate ar +- Tevis minētajiem raksturlielumiem. Tūliņ uzmeklēšu netā. tieši šajā i-veikalā arī pirku, apčakarēts netiku, un viss pārējais arī kārtībā, lai arī sākumā bija neuzticība neliela.

 http://www.tavsveikals.lv/acer_aspire_3004wlmi_amd_sempron__3100__25w_15.4_wxga_acer_crystalbrite_512mb_60gb_dvd-dual_dl_wlan_xphome_en_1yw/p,nr-8349.html

man tas kompis patīk, problēmu arī pagaidām it kā nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
forshi tie maci. ja speciaali nevajag pc, un var atljauties, tad viennoziimiigi Smile


uz viņiem var gan MacOs gan XP paralēli uzlikt - ja nu ikurāt depresija pēc pascal programmēšanas sāk mākt Very HappyVery Happy


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A mums bija Acer Travemāte kaut kāds (1.1 cel, 128Mb operatīvā utt - nekas liels vai kruts), gadu neizturēja - displejs sāka mirgot - to ir bilde to nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
principā es sliecos uz šo. pa 555 latiem man te sola izgādāt.
ir vērc?
http://www.metaleks.lv/cenas/3/14110_toshiba_m70_131_pm750_15_4_60sata_512_drw_wl_ru.php


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
baigais klucis, citaadi izstaas ok, pa 550 var njemt, cik nu es rubii Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database