Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
156 priekšējā uzkare
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 156 priekšējā uzkare 
Servī ritošās diagnostikā konstatēja ka jāmaina priekšējais stabilizatora stienis.
Mājās palīdu zem autiņa un konstatētu - tiešām stabilizatora stienis kustās perpendikulāri mašīnai.
Es savā prātā izdomāju ka būtu jāmaina tikai bukses.
Servisa pakalpojumi gribi vai negribi būs jāizmanto, jo tikdaudz skrūvēt es negribu.

Vai kādam ir uzstādīta līdzīga diagnoze?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā. Bija. Stabilizatora bukšu maiņa. Ja nemaldos, tad izmaksāja kaut kas ap Ls 50 or so par abām...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Jā. Bija. Stabilizatora bukšu maiņa. Ja nemaldos, tad izmaksāja kaut kas ap Ls 50 or so par abām...


kaut kur te nesen bija runa, ka jauns aftermarket tienis maksaa 40ls. nez, vai ir jeega nodarboties ar bukshu mainju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kas tieshi kustaas? stienis vai atsaites, ar kuraam vinjsh stiprinaas? taas atsaites, tautaa sauktas zoldatjiki, veel 20ls. pie viena droshvien ir veerts nomainiit, ja jau kjeras tai lietai klaat

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
a kas tieshi kustaas? stienis vai atsaites, ar kuraam vinjsh stiprinaas? taas atsaites, tautaa sauktas zoldatjiki, veel 20ls. pie viena droshvien ir veerts nomainiit, ja jau kjeras tai lietai klaat


Ā, man laikam tās s...da atsaites mainīja tomēr Embarassed


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Saldaķikus vispar ir labi mainīt reglāri super


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un vispār - tos sūdus par saldaķikiem sauc Saša. un ja darīšana būs ar viņu, tad neklausies to, ka jāmaina vienā pusē, bet otrā var atstāt veco. Elbee neļaus samelot, ka piekarē visu jāmaina pārī vai vēl labāk visus četrus eksemplārus. Rolling Eyes


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oriģinālā mainās stabilizators ar visām buksēm.
Man tikai ar bukšu maiņu ir ļoti bēdīga pieredze Sad
Nomainīja, bet mainot piespieda stūres pastiprinātāja trubu, ka spēc mēneša sāka gaudot, tad sākās epopeja ar sūkni ....
Cena tam stabilizatoram nebija diži lielāka, kā tikai bukses taisīt un gāja ilgāk


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Un vispār - tos sūdus par saldaķikiem sauc Saša. un ja darīšana būs ar viņu, tad neklausies to, ka jāmaina vienā pusē, bet otrā var atstāt veco. Elbee neļaus samelot, ka piekarē visu jāmaina pārī vai vēl labāk visus četrus eksemplārus. Rolling Eyes


Protams, ka abus! nono


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jūs te dod Surprised
Kāda mārrutka pēc  jāmaina viss stabilizatora stienis  Rolling Eyes (Ja tas ir tas stienis kuram galos Sašas "saldaķiki" Laughing un kurš stiprinās ar pusmēnesim līdzīgu gumijas buksi pie korpusa)
Es kad mainīju tad aizmugurē samainīju pa ~ 3.5LVL katru un priekšējie bija ~ tikpat. Tām buksēm tikai iekšējie diametri atšķiras un priekšējās caur di....su jāmaina Mad
A vispār puikas ir iepraktizējušies nogriezt ~30x40x2mm gumijas loksnītes, atlaist  skavai uzgriežņus, pabakstīt gumiju apakšā un pievilkt skaviņas kuras tur to buksi. A laimīgais saimnieks tā arī to 95% gadījumu neuzzina Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pakāļā tač 156 nekāda stieņa nav !
Vai es kļūdos ?
Priekšējam jau var pielāgot arī par 3,5, ņemt no fiata, griezt pušu, tad vienu sānu ar lielo nazi nodrāzt, tag atlocīt skavas u.t.t.
Tikai nevajag brīnīties, ka stūre vibrē un kaut kas čīkst un pēc 1/2 gada atkal jāmaina.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arba nu nevajag jau te uzreiz tā pa skarbo  bazars
AR 156 stabilizatora stienis ir gan priekšā, gan aizmugurē. Priekšā tas pie apakšas plaukta stiprinās ar stabilizatora atsiti, kurai katrā galā ir pa šarnīram (nah...uj tas vajadzīgs, ja 146 tai u.c. spaiņiem stabilizatora atsaite ir ar buksītēm abos galos, kuras 3x retāk nojūk. Bet es jau neko, es vēl mazs)
Priekšas atsaites ir metāla, aizmugures kaut kāda plastmasa  Confused
Braucam uz Lukaauto un iepērkam:
Bukses, kuras stieni tur pie korpusas - ~ 3.5LVL/gb
Atsaites kaut kādi 15 vai 17lvl/gb
I tavo: ~ 75lvl
Un NEKAS tur nav jāpiegriež un jāvīlē tām buksēm!!!  Kā nekā gan Saša, gan citi itāļu kantori tur iepērkas  flame
Bet par to piegriešanu bija tikai piemērs, kā tiek taisītas "sastīgotas"piekares uz pārdošanu jeb klientu apjāšanu. PUNKTS Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Bukses, kuras stieni tur pie korpusas - ~ 3.5LVL/gb


a cik maksaaj viss stienis tai lukaauto? var piemaksaat 15ls par jaunu stieni un ieekonomet uz darbu par bukshu preseeshanu. un ieguvums buus ruupnieciski iepreseetas bukses nevis uz galda ar aamuru iedauziitas deformeetaa stabilizatora stienii aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Īsāk sakot, aizvien vairāk pārliecinos, ka 156 man tomēr nebūs.  Rolling Eyes Jāmeklē laba 155 ar  2.5 V6.  yo  Manējā 155 tagad viesojas servisā, un gandrīz vai pirmo reizi pusotra gada laikā tiek kaut kas mainīts piekarē. Ciparu nesaukšu, cik šodien atstāšu Sašam, jo 156 īpašnieki vēl noskaudīs.  Wink  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database