Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Nākošais
kompīši
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un elbee piezīmi par tabbed browsing kāds beidzot tur ir ņēmis vērā naac


vienalga iisti labi taa funkcija nestraadaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu pofig shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pagaans rakstīja:
mac ir imo vairaak domaats grafiskaas vides darbonjiem... itkaa stradaat ar visiem tiem 3dmax utt ir baig eerti uz mac...


Tā diemžēl domā daudzi. Tas tā arī bija... līdz ~2001. gadam shura


nu nez nez... cik esmu dzhekiem raseetaajiem prasiijis, runaajis par sho teemu, tad neviens nav atzinis ka mac buutu vienliidz eerts raseeshanai kaa parastais PC...
zheel ka nav pieejams nekur macs, vareetu uzmaukt shameejam autocad un pameegjinaat... a to plika runaashana vien sanaak


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
Oga rakstīja:
Pagaans rakstīja:
mac ir imo vairaak domaats grafiskaas vides darbonjiem... itkaa stradaat ar visiem tiem 3dmax utt ir baig eerti uz mac...


Tā diemžēl domā daudzi. Tas tā arī bija... līdz ~2001. gadam shura


nu nez nez... cik esmu dzhekiem raseetaajiem prasiijis, runaajis par sho teemu, tad neviens nav atzinis ka mac buutu vienliidz eerts raseeshanai kaa parastais PC...
zheel ka nav pieejams nekur macs, vareetu uzmaukt shameejam autocad un pameegjinaat... a to plika runaashana vien sanaak


Pagaidaam nepaziistu nevienu, kursh peec paarejas no PC uz Mac buutu kljuvis nelaimiigaaks naac Viss. Siikaakaas diskusijaas nav jeegas ielaisties.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ar to pašu malšu Very Happy
Mājās lietoju PC, darbā macu, un tikko būs iespēja, nomainīšu mājas PC pret MACU. Ir nesalīdzināmas lietas, kas padara strādāt (lasīt kā lietot) ar Macu daudz ērtāk un ātrāk Cool


_________________
Atkal gribu alfu...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
kaut vienu, luudzu, nosauc? es taa arii neesmu atklaajis.Uz maka var uzlikt windowsu naac

vieniigaa PC priekshrociiba imo ir cena un jauda. tb par vienu un to pashu ciparu var dabuut mochnaaku PC. viss.

Luuk tu arii pats jau atbildeeji. Cena un jauda  alien  . Viss atkariigs no "Kastes" pielietojuma. Buutu es ofisaa seedeetaajs un man vaidzeetu word,Pshop utt shtruntus es arii njemtu stabilo Macu. Bet manaa pielietojumaa mac galiigi neder. Reizem pat rasejot autocada, neertibas neredzu. Un viena no lielaakajaam eertiibaam pc ir softa pieejamiiba plashajaas i aarees  Twisted Evil
Un kaa jau teicu, uz PC arii var uzlikt OS X, mosk jau arii Leopardu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un veel  piem prieksh Autocad vajag JAUDIIGU pc, nerunaajot nemaz par arhicadu vai citu 3d raseeshanas programmu vai kaadu citu kura spiezh uz grafisko... tur vajag nejeegaa jaudiigus kompjus, lai viss ietu cukuraa...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
..
Un kaa jau teicu, uz PC arii var uzlikt OS X, mosk jau arii Leopardu.

Tas gan ir perversi... shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
AMV rakstīja:
..
Un kaa jau teicu, uz PC arii var uzlikt OS X, mosk jau arii Leopardu.

Tas gan ir perversi... shura

Izklausaas perversi, va ne! shura bet dzelzhi tach tie pashi. Nomet mac dizinu un apakshaa tas pats pc vien ir Smile. Mosk piekibina klaat kaadu interesantu fiichu un, whoala mac is ready!
Galvenais mac veertiiba ir softs.Citi teiks ka arii dizains (man pie kaajas). Nopietnam darbam mac ir labaaks, ja liek pretii MS Win. Bet ja pc frontee iestaajas: Unix,BSD,Linux,Ubunt un citi crap, ko viirusi nenjem, tad arii profs ir apmierinaats ar pc. Jo vinjam nav vaidziigs smuks dizains un kaukaadi GUI.
A kas labaaks MB vai BMW vai OOO  crazy  offtopic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV tomēr nebūs līdz galam taisnība. Kādu dzelžu cenas mēs salīdzinam? Ir kā minimums nekorekti salīdzināt lauku šķūnītī taisīta bagija ar Maserati dzinēju cenas/jaudas attiecību ar pašu Maserati... Es par to, ka Apple gadījumā katrs vadiņš, katrs ventilators un katrs kontakts ir tur, kur tas ir, jo vesels bars inženieru par to ir domājuši. Lētajam PC to visu ir saštepselējis Koļa (AMV, Oga, Ļena, Zoja - insert Your choice here), ne mirkli neiespringstot, kādēļ viņš tur liek tieši to detaļu un kādēļ to vadu velk tik tuvu coolerim. Ir tikai viens aspekts, kas Koļu vada - dabūt to cooleri (vadu, RAMu, HDD, mātesplati) iespējami lētāk, lai konkurētu ar Ļenu un nopelnītu fufcikam... Tiktāl par brandname vs noname. Protams, ka nebūt ne mazu cenas daļu brandname gadījumā sastāda marketinga departamenta izdevumi Wink
Par Apple kā tādu.
Ir pāris "trumpji", ar kuriem S. Jobs un arī viņa pēc/priekšteči spēlē:
1) dizains (pēc Apple datora lietošanas man jebkurš PC izraisa nelabumu. Jebkurš. Un es tāds neesmu viens)
2) ergonomika (no dzelžu viedokļa)
3) lietošanas vienkāršība un OS ergonomika (no softiskā viedokļa)
4) Apple ražo gan dzelžus, gan OS, gan citus softus. Jā, RAMi, HD un procesori ir tādi paši kā PC. Apple tikai cenšas izvēlēties "top of the range" un viss.
5) OSX bēc būtības ir unix, ar savu GUI. Vienkārši, ģeniāli. Vīrusu nav. Vismaz līdz šim brīdim neviens nav zināms pasaulei.

Vārdu sakot, par šo visu es varētu nolasīt pamatīgu lekciju shura Bet tieši šai brīdī - slinkums shifty


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
AMV tomēr nebūs līdz galam taisnība. Kādu dzelžu cenas mēs salīdzinam? Ir kā minimums nekorekti salīdzināt lauku šķūnītī taisīta bagija ar Maserati dzinēju cenas/jaudas attiecību ar pašu Maserati... Es par to, ka Apple gadījumā katrs vadiņš, katrs ventilators un katrs kontakts ir tur, kur tas ir, jo vesels bars inženieru par to ir domājuši. Lētajam PC to visu ir saštepselējis Koļa (AMV, Oga, Ļena, Zoja - insert Your choice here), ne mirkli neiespringstot, kādēļ viņš tur liek tieši to detaļu un kādēļ to vadu velk tik tuvu coolerim. Ir tikai viens aspekts, kas Koļu vada - dabūt to cooleri (vadu, RAMu, HDD, mātesplati) iespējami lētāk, lai konkurētu ar Ļenu un nopelnītu fufcikam... Tiktāl par brandname vs noname. Protams, ka nebūt ne mazu cenas daļu brandname gadījumā sastāda marketinga departamenta izdevumi Wink
Par Apple kā tādu.
Ir pāris "trumpji", ar kuriem S. Jobs un arī viņa pēc/priekšteči spēlē:
1) dizains (pēc Apple datora lietošanas man jebkurš PC izraisa nelabumu. Jebkurš. Un es tāds neesmu viens)
2) ergonomika (no dzelžu viedokļa)
3) lietošanas vienkāršība un OS ergonomika (no softiskā viedokļa)
4) Apple ražo gan dzelžus, gan OS, gan citus softus. Jā, RAMi, HD un procesori ir tādi paši kā PC. Apple tikai cenšas izvēlēties "top of the range" un viss.
5) OSX bēc būtības ir unix, ar savu GUI. Vienkārši, ģeniāli. Vīrusu nav. Vismaz līdz šim brīdim neviens nav zināms pasaulei.

Vārdu sakot, par šo visu es varētu nolasīt pamatīgu lekciju shura Bet tieši šai brīdī - slinkums shifty



Bla, bla, bla...
Manuprāt Ābolam ir tikai 1 reāls pluss VS nopietns BRAND PC - tā ir opsistēma.
Tas sevī ietver sekojošus apakšargumentus:
Nenoliedzami tā ir būtiski labāka par vidēji statistisko PC darbinošo Widows.... Tas ar laiku nepaliek lēnāks un pamatā OS ir daudz labāk uzbūvēts un tas sevi nepazudina savas darbības kultūrslānī... Wink
Tai nav vīrusu, pagaidām un tuvākajā nākotnē neizskatās, ka būs, tālākā nākotnē NOTEIKTI parādīsies, kad Āboli ieņēms ievērojamu daļu tirgus un vīrusi kļūs kādam nepieciešami vai ekonomiski izdevīgi.

Viss pārējais ir mārketings... Wink

Vot pasaki kāpēc Comaq, Dell, Lenovo inženieri ielika to vai citu dzelzi, tā vai citādi izplānopja kabeli? Zini - tie to darīja tādu pašu argumentu vadīti, kā Ābola inženieri. Visu izšķīra izmaksas, izgatavošanas tehnoloģiskās prasības un protams dzelža uzticamība.
Tas, ka ābols Tev šķiet skaists - arī ir ilggadīgs marketinga departamenta izstrādāts plāns un darba rezultāts. Respekt džekiem! Cepuri nost! Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P.S.
Un vēl kāpēc viss ir par marketingu?
Tāpēc, ka labs marketings nodrošina lielākus tirdzniecības apjomus un ievērojami lielāku peļņas procentu! Wink
Uzražot vienu Ābolu un vienu Dell ar +/- vienādiem parametriem izmaksā +/- vienādas izmaksas, toties labi nopozicionējot un pastāstot par ērtību un izskata priekšrocībām - var nekautrējoties uzlikt lielāku pārdošanas cenu!! Wink

Bet visu cieņu super


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaa jau mineeju kompji man ir tumsha bilde. jo mazaak probleemu, jo labaak, aatraak un vienkaarshaak tur viss straadaa, jo labaak. maks to dara perfekti. ar jebkuru no maniem pc min 6 meenesii saakas probleemas, kas neilgi peec tam beidzas ar "format C"


viss paareejais man pa lielam pofig. ja runaa par dizainu, tad sony, toshiba u.c. arii taisa gliitus un diainiskus kompjus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eu, hp gadienaa nenoknaaba compaq un lenovo gadienaa nav tas pats vecais ibm?
eu, laivaikaa - smic ir iehavojis labu dzelzi uz kantora reekjina un es priekcaajos, ka vinsh mums taads apsviediigs.
bet man pamataa tomeer ir un buus cena jaunam kompim - 800 par zemaako maku es neesmu gatavs maksaat, ja par to naudu varu iehavot pat ljoti advanceetu piisi. eu, nu beidzam te njemties - labaak ierijam stikladesu un sasitam seju. pret smica jauno kompi Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
eu, hp gadienaa nenoknaaba compaq un lenovo gadienaa nav tas pats vecais ibm?
eu, laivaikaa - smic ir iehavojis labu dzelzi uz kantora reekjina un es priekcaajos, ka vinsh mums taads apsviediigs.
bet man pamataa tomeer ir un buus cena jaunam kompim - 800 par zemaako maku es neesmu gatavs maksaat, ja par to naudu varu iehavot pat ljoti advanceetu piisi. eu, nu beidzam te njemties - labaak ierijam stikladesu un sasitam seju. pret smica jauno kompi Very Happy


Lenovo ir bij IBM a HP apvienojās ar Compaq (tikai kurš kuru ap ferretsex vai ap horse - nav skaidrs)


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database