Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Nākošais
kompīši
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Vot pasaki kāpēc Comaq, Dell, Lenovo inženieri ielika to vai citu dzelzi, tā vai citādi izplānopja kabeli? Zini - tie to darīja tādu pašu argumentu vadīti, kā Ābola inženieri. Visu izšķīra izmaksas, izgatavošanas tehnoloģiskās prasības un protams dzelža uzticamība.
Tas, ka ābols Tev šķiet skaists - arī ir ilggadīgs marketinga departamenta izstrādāts plāns un darba rezultāts. Respekt džekiem! Cepuri nost! Smile


Compaq, Dell un Lenovo nav daudz lētāks par analoģisku Macu naac SONY ir even dārgāks.
Un man riebjas visas tās zilizaļās mirguļojošās lampiņas un pelēka klaviatūra melnā laptopā mozaika Man riebjas, ka IBM \m/ klases laptops 5 min pēc uzstartēšanās sāk rūkt skaļāk kā Apple towers pie pilnas slodzes. Un ir miljons līdzīgu nianšu, kuru dēļ arī turpmāk centīšos izvairīties no jebkādas datortehnikas, kas nav nostrādāta perfektā līmenī, saglabājot jaudu, stabilitāti un askētisku, bet funkcionālu un ļoti glītu dizainu.
Beigu beigās - vecais salīdzinājums ar snowboardu un slēpošanu. Nezinu nevienu bijušo slēpotāju, kurš pēc "switcha" uz dēli, cik necik iemācījies ar to braukt, būtu kļuvis bēdīgāks un sapņojis par pāreju atpakaļ. Līdzīgi ir ar man zināmajiem Mac lietotājiem...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Compaq, Dell un Lenovo nav daudz lētāks par analoģisku Macu naac SONY ir even dārgāks.
Un man riebjas visas tās zilizaļās mirguļojošās lampiņas un pelēka klaviatūra melnā laptopā mozaika Man riebjas, ka IBM \m/ klases laptops 5 min pēc uzstartēšanās sāk rūkt skaļāk kā Apple towers pie pilnas slodzes. Un ir miljons līdzīgu nianšu, kuru dēļ arī turpmāk centīšos izvairīties no jebkādas datortehnikas, kas nav nostrādāta perfektā līmenī, saglabājot jaudu, stabilitāti un askētisku, bet funkcionālu un ļoti glītu dizainu.
Beigu beigās - vecais salīdzinājums ar snowboardu un slēpošanu. Nezinu nevienu bijušo slēpotāju, kurš pēc "switcha" uz dēli, cik necik iemācījies ar to braukt, būtu kļuvis bēdīgāks un sapņojis par pāreju atpakaļ. Līdzīgi ir ar man zināmajiem Mac lietotājiem...


Man ir Dell Latitude 820 (ķipa vecais dzelzis) līdzīgs pretinieks bija (salīdzinot dzelžus) MacBook Pro
man uz 15,4" ģīmi ir 1900x1200 ekrāns, ko Ābols piedāvā tikai 17" ģīmim
mans maksāja ~Ls 1100 ābosls ~ Ls 1700 - tā ne ko sev nebūiska atšķirība  Shocked  Shocked  Shocked
Par latitude sērīju Dellam sūdzību man NEKAD nav bijis, par švakajām (lasi lētajām sērijām) ir gan dzirdēti nostāsti, bet ar ne tik daudz kā par NOname. Ir pamēģināti visādi dzelži, bet arī pC industrijā LABS Brands taisa LABUS compjus.
Gan Lenovo Gan Dell topsērijas compjos lažu neatļaujas laist!
Visiem pārējiem noname vau halfbrand ir redzēti visādi gadījumi..

Tici man, ja Ābols būu aizgājis melna korpusa dizaina virzienā tas Tev tagad šķistu tik pat daiļš...
Vēlreiz saku - RESPECT Ābola dizaineriem un marketinga komandai! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Exploit.OSX.Launch.a
No description available
Exploit.OSX.Safari.a
No description available
IM-Worm.OSX.Leap.a
This is an Instant Messaging (IM) worm which infects computers running MacOS X. It is also capable of infecting MacOSX applications but due to a bug in the virus code, infected programs will no longer run. The worm was first spotted on the MacRumors (http://forums.macrumors.com/) forums, on the...
Rootkit.Mac.Weapox.a  aka osx/weapox
No description available
Rootkit.OSX.Weapox.b
No description available
Tik daudz par virusu neesamiibu  Very Happy  Protams saliidzinot ar PC miljoniem shis ir nekas.
Paareejo Palaidniex pateica kaa
Savu "kasti" buuveeju pats. Man nav jaakonkuree ar Kolju shura .Izveelos tos komponentus ko uzskatu par sev piemeerotiem, nevis ko kaads ir salicis kaukaadaa Branda skjuunii. Un luuk ko es domaaju par dizainu:


Shis topiks ir tikpat lietderiigs kaa topiks par kursh auto labaaks. Un var turpinaaties   c Abi labi  Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mjaa, nu nekaads Starks nav. Ja man vispaar tagad jaaizveelas 155 vai piisi, es izveeleeshos pirmo. laikam. neesmu drosh. pagaidaam. man veel svaigas bruuces no sievas nagiem... gan jau.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
new generation of portable PC ?  Nadpodoknonnik ? Smile   principaa man kaut kadi veca Mac luzhni arii ir... varu ta pat izkjidat.. un ta pat izskatisies. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Mjaa, nu nekaads Starks nav. Ja man vispaar tagad jaaizveelas 155 vai piisi, es izveeleeshos pirmo. laikam. neesmu drosh. pagaidaam. man veel svaigas bruuces no sievas nagiem... gan jau.

Saki, ka nagi niez aizvien vairāk?
Šitais te alfavirus sāk aktivizēties pamatīgai lēkmei? shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu, es jau esmu tikai par. par kompjiem runaajot: te ir viens labs piishu pielietojusm maku atbalstiitaaju brigaadei ar Ogu par flagmani




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taads vish ir pabeigtaa formaa Smile ultra portable Desk PC aiwa
Trax`am  alfavirus leenaam bet pamatiigi  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Napoddokonnika teema ir paziistama... reiz bija taa, ka sanaaca dabuut labaaku maatesplati ar procesoru, bet taa neliida esoshaa MicroATX case'aa shura Zato zaipis' ventilaacija procim, kaa arii apsilde telpai crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Man ir Dell Latitude 820 (ķipa vecais dzelzis) līdzīgs pretinieks bija (salīdzinot dzelžus) MacBook Pro
man uz 15,4" ģīmi ir 1900x1200 ekrāns, ko Ābols piedāvā tikai 17" ģīmim
mans maksāja ~Ls 1100 ābosls ~ Ls 1700 - tā ne ko sev nebūiska atšķirība  Shocked  Shocked  Shocked
Par latitude sērīju Dellam sūdzību man NEKAD nav bijis, par švakajām (lasi lētajām sērijām) ir gan dzirdēti nostāsti, bet ar ne tik daudz kā par NOname. Ir pamēģināti visādi dzelži, bet arī pC industrijā LABS Brands taisa LABUS compjus.
Gan Lenovo Gan Dell topsērijas compjos lažu neatļaujas laist!
Visiem pārējiem noname vau halfbrand ir redzēti visādi gadījumi..

Tici man, ja Ābols būu aizgājis melna korpusa dizaina virzienā tas Tev tagad šķistu tik pat daiļš...
Vēlreiz saku - RESPECT Ābola dizaineriem un marketinga komandai! Wink


bla bla. Nē, man nekad nav patikuši melnie korpusi.
Par ekrāna izšķirtspēju utml. man tiešām šodien ir slinkums ar to visu noņemties. Salīdzināt datus utt. Tas ir apmēram kā teikt, ka manam ssangyong kyron ir 28" diski un tas maksā par 30% lētāk kā Alfa Romeo 159 kam turklāt 28" diski nav pieejami nevienā komplektācijā c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neviljus telpu apsildiit sanaaca, kad biju aizmirsis no rozetes izlseegt gludekli - gjeerbtuve apmeeram 6m3, bet bija pietiekami silta, kad paaris stundas gludeklis bija karsis savaa metaala paliktnii. Mazliet sabijos, kad sapratu lietas nopietniibu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Tas viss i fufel 
Oga.

Ja tev ir kādas akcijas / izpārdošanas vai citi prieki saistībā ar macbookiem - pado ziņu Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Makintoshizacija mira? Makmira. Smic - tu tikai neaplaid koleegjus ar makoshanu - man tas var daargi maksaat btw...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

bla bla. Nē, man nekad nav patikuši melnie korpusi.
Par ekrāna izšķirtspēju utml. man tiešām šodien ir slinkums ar to visu noņemties.


Oga es toreiz datus salīdzināju, es pats biju izvēles priekšā - ko ņemt Ābolu vai PC.
Tur kur ņēmu bija piedāvājumā abi verķi.
Mani pārliecināja cena. Un Tas Ābols nav tik pārāks pār to Dell, lai veiktu salīdzinājumu kā starp SsangYpng un AR Wink

Par krāsām - tev patīk Balts Mac, jo esi Mac marketinga upuris! Very Happy
Būu viņiem melns Mac - tev patiktu melni Āboli! Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un buutu rozaa vai elektrozalsh (kaa iPod), tad patiktu taads. Skjiet, ka Stiiva marketinga komanda ir sazombeejusi arii mani.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database