Atbildēt pie šī temata 22 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Nākošais
kompīši
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs PDF un browser`s 
Problēma ar PDF failiem un interneta pārlūkiem.
Vienmēr lietoju Operu lai atvērtu online pdf failu, ja vaig pec tam saglabaju ar save page as... funkciju kā pdf failu. Pedēja laikā opera dažus pdf never vaļā (adobe izmet tukšu brīdinajuma logu un viss nekas nenotiek). Tas pats ar exploreri. Chrome vispār neko nedara, tik rāda ka loading... ne kāda progress bara ne kā. Turpināsu nelietot hromu.
Firefox ir interesantāk. pdf atver viss skaisti, bet kad gribu to saglabāt, tas maita viņu sāk no jauna lejuplādēt. Kāpēc?! Tak viss fails jau ir atvērts un ielādēts, kapēc to pašu darīt vēlreiz?! Kāds varbūt zin šim risinājumu? Lai nebūtu šī dubulā lejuplādēšana. Varbūt kaut kur kāds ķeksis jāieliek, kāds plugins jāuzliek.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Opera vēl dzīva? Shocked


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man gan hroms smuki atver pdf, zooms strādā, saglabāt var, viss labi  super

ps. Version 32.0.1700.76 m

varbūt kautkāds pielikums vajadzīgs, hvz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jau skiet paris gadus neko citu iznemot Safari neesmu lietojis, strada briniskigi, neko vairs nezinu un zinat nebgribu par operu, hromu, foksu... naac


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neatkarīgi no tā, kāds konkrēti browseris tiek darbināts, es teiktu, ka, ja tas nestrādā, ir pietiekami daudz strādājošu alternatīvu.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir situācijas kur nevar tikai ar vienu browseri.
Es piekonektēt pie interneta varu tikai un vienīgi ar Firefox. (pat safari nelīdz)
Kad jau ir kontakts, tad browzēju ar Operu (labākais super lēna pieslēguma browseris imho).
Bet problēma ar pdf sākās tik nesen... cik google saka tad pats adobe readers vainīgs, bet lai to nokačātu un uzliktu citu versiju , resursu pagaidām nepietiek Laughing


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Ir situācijas kur nevar tikai ar vienu browseri.
Es piekonektēt pie interneta varu tikai un vienīgi ar Firefox. (pat safari nelīdz)
Kad jau ir kontakts, tad browzēju ar Operu (labākais super lēna pieslēguma browseris imho).
Bet problēma ar pdf sākās tik nesen... cik google saka tad pats adobe readers vainīgs, bet lai to nokačātu un uzliktu citu versiju , resursu pagaidām nepietiek Laughing


Nu tad lieto Firefox. Tas vienkārši strādā. Ja nav ko darīt 45 tad vari pajēgties ar Operas konfigurēšanu, bet es vienkārši neredzu tam jēgu.
PS: kādēļ labākais pie lēna pieslēguma?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
operai ir turbo mode, kur bildes tiek ielādētas no operas cache serveriem sakompresētā veidā nevis pa taisno no servera. protams izskatās sliktāk, kā orig. bet lādējas daudz ātrāk bieži vien.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ne tikai turbo mode, bet tīri cvienkārši tapēc ka tad j aman puslapu ielādējot notiek diskonekts no interneta, tad citi browseri beidz lādēt un viss, bet opera turpina cīnīties un kad atkal piekonektēju atsāk lādet no vietas kur bija palikusi nevis no jauna visu lapu. nu tadi sīkumi...
Firefox ar pdf ir tā problēma ka viņš viņus atver, bet kad gribu saglabāt sak no jauna kačāt.. man tas sobrīd galīgi neder, ļoti limitēts pieslēgums


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visu savu apzinīgo mūžū lietoju Opera - no pirmajām versijām līdz mūsdienām. Man šāda problēma ar pdf parādījās apmēram gadu atpakaļ, bet ne visiem failiem, tādēļ tam nepievērsu uzmanību. Arī tagad ik pa laikam gadās tādi pdf, kas it kā novelkas, bet vaļā brouzerī neveras. Vienīgo, ko esmu atkodis ir atkārtoti pārlaist failu (klikšķis adreses logā + ENTER). Adobes update nepalīdz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...visu mūžu esmu lietojis tikai un vienīgi nīsto Explorer, nekad neesmu sapratis kāpēc jālieto kkas cits... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tāpēc man ir Safari, lapsa un hroms, lai varu rīkoties pēc apstākļiem. Vot no operas un eksplorera kaut kā liktens pasargājis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jau n gadus ADOBE pdf reader vietā lietoju FOXIT un NITRO pdf lasītājus. Legāli for free un katrs savādāk strādā kad no PDF ir jādrukā uz lielo ploteri A0 un lapas ar specifiskiem izmēriem. Izklausās ka problēma ir ADOBĒ moš.
Es gan PDF uzreiz veru vaļā ar labo peles taustiņu: save_as

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nesāksim  te pārlūku karus. katram ir plusi un mīnusi. Un neaizmirsīsim par ieraduma spēku  Smile
Mnā problēmā O, IE, S ir vienāda reakcija uz problēmu. FF un Ch katras pa savam uzdevumu izpilde bet galīgi tizli.
Nitro reiz biju uzlicis lai editētu, nekas nesanāca, izmetu. Būs jāpamēģina tas Foxit, ja nav pārāk liels.
Save as.. uz linku dažreiz neder, jo vispirms der apskatīt kas tai failā iekšā.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noinstalēju Adobe acrobat rreader un uzliku FOXIT. Viss uzreiz strādā Smile. Palldies petjkam!
Un tas foxit baigi ātrais, uzreiz iepatikās.
Adobei -  whip


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 22 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database