Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Nākošais
kompīši
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
un buutu rozaa vai elektrozalsh (kaa iPod), tad patiktu taads. Skjiet, ka Stiiva marketinga komanda ir sazombeejusi arii mani.


Tāp-ēc es saku - "respect" marketinga komandai!
Tie ne tikai radija skaistu lietu, bet vispirms radīja cilvēku galvās domu - kas ir skaisti - jaunu, iepriekš neizmantotu, SAVU domu. Iemācija cilvēkam - ka tas tiks uzskatīts par skaistumu un tad radīja šīs domas materializāciju!
Ta ir augstākā pilotāža! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ir taču arī melni! 


Palaidniek!

Galvenais nav Gigagaherci un Gb, galvenais ir kā tie tiek pielietoti.

Ja paņemsim identisku Mac un Identisku PC ar XP vai pasargdies` Vistu - kā tev šķiet - kurš būs ātrāks un kurš pirmais uzkārsies? Smile


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
new generation of portable PC ?  Nadpodoknonnik ? Smile   principaa man kaut kadi veca Mac luzhni arii ir... varu ta pat izkjidat.. un ta pat izskatisies. Smile


Nadpodoknonnik  crazy  crazy  crazy

nu tu dod, shita pateitk Smile, es gandriz no sofas izvelos ara

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs par dizainu runājot 


šis ir visai inovatīvs un nenormāli ērts risinājums


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ir taču arī melni! 
smic rakstīja:

Palaidniek!

Galvenais nav Gigagaherci un Gb, galvenais ir kā tie tiek pielietoti.

Ja paņemsim identisku Mac un Identisku PC ar XP vai pasargdies` Vistu - kā tev šķiet - kurš būs ātrāks un kurš pirmais uzkārsies? Smile


Vistu nepiemini! shura
Ja par to kā tiek izmantoti - tad problēma ir tajā kāds OS to darbina.
Uzliec uz PC Linux - un viss AAAaiziet tik pat ātri, bez vīrusiem utt
Tikai tad ir jābūt mazliet vairāk IT specam, nekā ar WinXP (kas salīdzinoši ir ciešams Bila produkts).


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gan jau ka daamas tevi izmeta laukaa no zofas par skalju smieshanos. Te arii viens mells atradaas.

 Un atceros arii smiekliigaas kraasaas un formaas iMac.



Pēdējoreiz rediģējis Trax Tue Jan 29, 2008 11:34 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smic - kas tā par klvaieri?
Parastā Mac klaviere man patīk kā izskatās. Ir reāli super, bet viss prieks pazūd tiklīdz tai sāc pogas spaidīt. Momentā pazūd! Kā tāds dizaina šedevrs var būt tik skaļš un pretīgs uz tausti???

Diemžēl nākas atzīmēt, ka jo Brandīgāka klaviere jo sūdīgākas pogas uz tausti un troksn. Reiz bija tādas Klaviere-pa-trīs-lati... Kaut kāds noname, pilnīgs antidizains, klasisks pelēkais, bez uzvarētāju taustiņiem un miljons papildfunkcijām, bet kādi toties taustiņi! Prieks spaidī podziņās...



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Tue Jan 29, 2008 11:38 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par Linux runājot - viss ir skaisti.

Līdz brīdim, kad salīdzina freelanceru veikumu ar profesionāļu izstrādājumiem. Un es šeit nedomāju M$.

Safari 3 ir reāli ātrāks par FFox. Pietrūkst vien adblocks.
Tas pats par Thunderbird un i-meilu (vai kā viņu tur).

Ja FFoksu atstāju, tad Zibensputns gan izlidoja misenē, neraugoties uz dažām labākām fīčām (krāsaini leibeļi meiliem).

Maka pastprogramma šķita... organiskāka.



Pēdējoreiz rediģējis smic Tue Jan 29, 2008 11:40 pm; pavisam rediģēts 2 reizes

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Smic - kas tā par klvaieri?
Parastā Mac klaviere man patīk kā izskatās. Ir reāli super, bet viss prieks pazūd tiklīdz tai sāc pogas spaidīt. Momentā pazūd! Kā tāds dizaina šedevrs var būt tik skaļš un pretīgs uz tausti???

Diemžēl nākas atzīmēt, ka jo Brandīgāka klaviere jo sūdīgākas pogas uz tausti un troksn. Reiz bija tādas Klaviere-pa-trīs-lati... Kaut kāds noname, pilnīgs antidizains, klasisks pelēkais, bez uzvarētāju taustiņiem un miljons papildfunkcijām, bet kādi toties taustiņi! Prieks spaidī podziņās...


Tā ir jaunā "mac parastā klaviere"

Un uz tausti ir labāka par brendīgo IBM, kas bija iepriekš, un šķita, ka labākas nevar būt.



Pēdējoreiz rediģējis smic Tue Jan 29, 2008 11:38 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Maajaas lietoju Foxu un Operu - man personiigi Opera vairaak pie sirds un Foxu izmanto kundze. Tachu abi esam atteikushies no MS paarluuka arii darbavietaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ar ir ugunslapsa! Wink

Bet diez kāda ir uz tausti jaunā Mac klaviere?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniek.

Uz tausti tas ir labākais, ko esmu no klavierēm sajutis. Nedaudz vēl jāskatās uz pirkstiem, jo pogas ir vairāk atstatus, nekā ierasts. Bet tas nieks.

Tā ir cita pasaule. Tu nespēj iedomāties, kā notiek progu instalācija un izdzēšana Smile

es nerunāju par darbībām ar logiem, vei vienlaikus atvērto progu daudzmu.

Vai to, ka kompis uz galda aizņem tik vietas, cik ... CDroms?



a tur iekšā ir vairāk, nekā vecajā HP tornī un vēl iepriekšējā IBM tornī abus kopā ņemot shura


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Palaidniek.

Uz tausti tas ir labākais, ko esmu no klavierēm sajutis. Nedaudz vēl jāskatās uz pirkstiem, jo pogas ir vairāk atstatus, nekā ierasts. Bet tas nieks.

Tā ir cita pasaule. Tu nespēj iedomāties, kā notiek progu instalācija un izdzēšana Smile

es nerunāju par darbībām ar logiem, vei vienlaikus atvērto progu daudzmu.

Vai to, ka kompis uz galda aizņem tik vietas, cik ... CDroms?



a tur iekšā ir vairāk, nekā vecajā HP tornī un vēl iepriekšējā IBM tornī kopā shura


Moderna MIcro ATX korpusā arī var sabāzt vairāk nekā visos iepriekš manis izmantotajos PC kopā! shura

Vienkārši tie ir skaisti produkti, kam dizains, marketings un userfriendliskums ir pirmajā vietā.
Viss izņemot cenu


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Instale joprojam ar DRAG-n_Drop-u ?   yo pedejais macs ar kuru stradaju gaja ar McOS 8.6

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
microATX vismaz 4x lielāks


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database