Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Pārdod Alfa 156 2.0 jts Ti 2004
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:
Aaa nee. 147 tak ir 3-door spainis. Tad jau tieshaam saudzee pasazhierus - vinus vienkaarshi nelaizh seedeet aizmuguree  056


Subvjektīvi novērojumi liecina spainītī pakaļbeņķos ir ērtāka sēdēšana un daudzāk vietas, nekā aļa sedanā...
Gan kāju rūme lielāka, gan jumc neuzbāžas pakausim..., tik 3-durvju versijā tā iekāpšana tāda nepraktiskāka...


jā ar to iekāpšanu tā ir kā ir, bet nu kamēr vadāju spraunus skuķus, probļemu nav bijis. cita lieta, ja no aizmugures jādabon ārā kāds atlūzis partijas biedrs tad ir ko noņemties..  aiwa
za to priekšā visi laimīgi  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lienii rakstīja:
cita lieta, ja no aizmugures jādabon ārā kāds atlūzis partijas biedrs tad ir ko noņemties..  aiwa

 crazy  crazy  hammer  party  shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nemaz nerēc. Tev šogad jāstūrē uz/no Alfaturas  kodiens


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nemaz nerēc. Tev šogad jāstūrē uz/no Alfaturas  kodiens

 crazy  crazy  hammer  party  shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniex brauks ar spider...   Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaa tad! Sasapnjojies! grudaks


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaa tad! Sasapnjojies! grudaks


Un ar ko tad es braukšu saskaņā ar Taviem sapņiem? shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="elbee"]un ir kaads pamatots iemesls, kaapeec uzskatiit, ka shii konkreetaa TI 2l JTS ir baigi labaa? 70k km un 4 gadi pa latvijas celjiem tomeer... apkopes Auto Italia? ko ta vinji kopa? ellju un gaisa filtru mainiija? sha buus jauna piekare jaaliek, siksnas jaamaina. izpuuteejs, radiators 4 gados jau iet uz galu. utt.

Pateici pareizi. Es negribēju būt pirmais, kas darvas karotes laista. Lai ripo protams, bet nedodd dies tās šaizes, kas var gadīties 4 gadus latvijā ekspluatētam un Auto Italia taisītam vāģim. Un ja iepriekšējam īpašniekam savajadzējās jaudīgāku auto, tad ar šito IMHO arī ir labi pabraukts. nu vismaz es tā darītu. Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Presto"]
elbee rakstīja:
un ir kaads pamatots iemesls, kaapeec uzskatiit, ka shii konkreetaa TI 2l JTS ir baigi labaa? 70k km un 4 gadi pa latvijas celjiem tomeer... apkopes Auto Italia? ko ta vinji kopa? ellju un gaisa filtru mainiija? sha buus jauna piekare jaaliek, siksnas jaamaina. izpuuteejs, radiators 4 gados jau iet uz galu. utt.

Pateici pareizi. Es negribēju būt pirmais, kas darvas karotes laista. Lai ripo protams, bet nedodd dies tās šaizes, kas var gadīties 4 gadus latvijā ekspluatētam un Auto Italia taisītam vāģim. Un ja iepriekšējam īpašniekam savajadzējās jaudīgāku auto, tad ar šito IMHO arī ir labi pabraukts. nu vismaz es tā darītu. Wink

Tad jau mans 147 (spainīc) ar 57kkm un nepilniem 3 gadiem ir labāks... Ffff..fristailo

Alfatex salons (pakaļa nesvīst), Bose stereo ar subwooferi un vadību no stūres, arī dalītā klima, Distinctive komplektācija, Selespeed kārba utt, arī pirkta "Turpat" un kopta "tur pat". Cena varētu bū līdzīga shura

P.S.
Komplektācija arī ir "čuguna apenes" ™


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:
Aaa nee. 147 tak ir 3-door spainis. Tad jau tieshaam saudzee pasazhierus - vinus vienkaarshi nelaizh seedeet aizmuguree  056


Subvjektīvi novērojumi liecina spainītī pakaļbeņķos ir ērtāka sēdēšana un daudzāk vietas, nekā aļa sedanā...
Gan kāju rūme lielāka, gan jumc neuzbāžas pakausim..., tik 3-durvju versijā tā iekāpšana tāda nepraktiskāka...


+1. man arī bija 3d 147-tā
man ļoti patika salona kompozīcija - mazs bagažnieks (ratus tāpat varēja ielikt), bet toties daudz rūmes aizmugurē sēdošiem.
Parasti (3-er; a4; arī 156/159) ir palieli bagažnieki, bet maz rūmes kājām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Siksna ir nomainita ar variatoru un svecem, tapat ka divi plaukti (kadi - nezinu) ar buksem, visdrizak ka bremzhu diski kaut kur rudeni bus pabeigti varbut vel shis tas (sajugs, izputejs, radiators...), mashina tachu nav jauna.. bet nu redzesim Wink Runajot par remontu un izmaksam, pec Cosworth man liekas ka nu nebus tik traki. Saremonteshu visu ja vajadzes Very Happy nav par ko uztraukties..

par GTA vispar runa negaja.. es vel neesmu gatavs pirkt GTA ka savu pirmo Alfu. Esmu slims bet nav tik traki Rolling Eyes 2.5 V6 FL neatradu nevienu labu, LV vispaar tadus neredzeju. Pre-FL negribeju, jo vecs panelis nepatik.
Principa skatijos un mekleju sev kartigo 166, nu Vacija par 14-17 EUR bija varianti.. bet Latvija vai nu auto un salona krasa nepatik (a ko darit? Sad ), vai komplektacija (nav adas vai traktors....), vai ipashnieka attieksme pret mashinu (uzreiz var pamanit isto Alfistu, IMO)

bet shis autinjsh man iepatikas, var teikt ka iemilejos, atradu ar pardeveju kopigo valodu un nopirku, te nav ko ipashi skaidrot Smile
 alfavirus

P.S. Rosso Alfa + Ti pakete =  love

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote=""pirkta Turpat" un kopta "tur pat". [/quote]

Nejaukt pimpi ar pirkstu, ja Wink  smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
[quote=""pirkta Turpat" un kopta "tur pat".


Nejaukt pimpi ar pirkstu, ja Wink  smokin[/quote]

tik kas ir pi.. un kas ir pirksts? shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biju Auto Italija, vini labi zin mashinu un ljoti sveicinaja man par pirkumu teicot ka man baigi paveicas un bijushais ipashnieks ir darijis visu laicigi un kartigi.
Savacu izdruku par remontiem, ilgi lasiju (par pedejiem 30K - 3 lpp.), daudz domaju.. ziniet ko, kungi.. ja - tiesham paveicas!
Valters, RESPECT!!! Tik fanatiski kopt autinju var tikai cilveks kas tisham to mil super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaut kā nemanu iepriekš aktīvo spriedelētāju un ķengātāju komentārus...  Confused  45  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database