Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
plīsusi zobsiksna!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs plīsusi zobsiksna!!! 
manai 166 alfinai ar 3l v6  super parplīsa zobsiksna  yo vai kādam ir info ar kādu sumu reiķināties!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
380-700 Lati + standarta apkalposhana vel kadi 150...  praktiskas pieradzes ar V6 alfu nau... bet empiriskie noverojumi  liecina par manejo pareizo minejumu.   liidzjutiibas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbuut ir veerts panjemt donoru http://ss.ss.lv/msg/lv/100/4963/198485/XnQLGEpiQA==.html ? jja shitam autinjam motors iet, tad noteikti ir to veerts un veel buus kaudze ar rezervesdaljaam visam muuzham naac


ja tomeer ar donoru kraameeties negribas, rekomendeeju taisiit dzineeju Arfilaa. tur jau viena 166 V6 ar norautu siksnu ir priekshaa. atkariibaa no postiijumu apjomiem vajadzeetu Alsi mineetajos ciparos iekljauties.


es nemaz nejautaashu, kaapeec divu meeneshu laikaa taa arii neesi nomainiijis siksnu. jeb tomeer mainiiji? un vienalag nopliisa Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es vienkārši nevarēju izlemt vai mainīt vai nē jo nākamā apkope man bija paredzēta 180000 bet man 170000 un acīm redzami sveicē meistari to nebija mainījuši tāka isti nav ko tur vainot ka tik pašam sevi!!!!nezinu gan par to donoru japadomā bet mana alfiņa ir jau arfila un saša teica ka remonts uz kādi 800ls gribēju tik uzināt no jums jo tāka cerība ir ka būs lētāk!!!!bet tik un tā mašina ir super neparko nemainītu pret citu jacer ka arfila ar to labi apiesies!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alsi bet kas tā par standart apkalpošanu!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un vel man tāds jautājums vai manai alfai var kautkādīgi uzlabot audio jo gribas lai skan viss stiprāk skaļāk un vel varētu sabuferi!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uhh, liidzjuutiibas.
Bet lieku reizi kads var atgaadinaat, pie cik rekomendeejaas mainiit to siksnu V6 motoram?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā tiešam piekrītu AMV vai kāds zina kad un  kādas apkopes jāveic!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jancuks rakstīja:
es vienkārši nevarēju izlemt vai mainīt vai nē jo nākamā apkope man bija paredzēta 180000 bet man 170000 un acīm redzami sveicē meistari to nebija mainījuši tāka isti nav ko tur vainot ka tik pašam sevi!!!!nezinu gan par to donoru japadomā bet mana alfiņa ir jau arfila un saša teica ka remonts uz kādi 800ls gribēju tik uzināt no jums jo tāka cerība ir ka būs lētāk!!!!bet tik un tā mašina ir super neparko nemainītu pret citu jacer ka arfila ar to labi apiesies!!


Hmm... Nu ja Sasha teica 800Ls, tad par tik vinsh buus ar mieru taisiit... tagad cenu aptauju jau ir par veelu taisiit...  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jancuks rakstīja:
jā tiešam piekrītu AMV vai kāds zina kad un  kādas apkopes jāveic!!!


V6 dzinējam siksnas maiņa 60-70 jūdzes (uz km rēķiniet paši Rolling Eyes ) vai 5 gadi - kā manai mašīnai jau sestais gads, bet noskrējiens 36tk km, arī jāmaina būs  Shocked  Cool


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
jancuks rakstīja:
jā tiešam piekrītu AMV vai kāds zina kad un  kādas apkopes jāveic!!!


V6 dzinējam siksnas maiņa 60-70 jūdzes (uz km rēķiniet paši Rolling Eyes ) vai 5 gadi - kā manai mašīnai jau sestais gads, bet noskrējiens 36tk km, arī jāmaina būs  Shocked  Cool

Shinii jautaajumaa, graamataa raxtiitajam neticeet  nono
Tapeec jau bij jautajums, pie cik liela nobraukuma ir rekomendeejamais mainjas intervaals.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es gribētu teikt,ka nu kādus 10k,5k km ātrāk nekā grāmatā teikts.Es savai ka mainiju man līdz 60k pēc odometra itkā vēl bij kādi 6k ar kapiekām palikušies,bet kad meistars noņēma nost zobeni,vienīgais ko varēja pateikt ka es esot dzimis laimes krekliņā ja reiz tā zobene vēl nebij trūkusi.thu,thu,thu.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā un kā tur vēl vienreiz xl's teicās ka to maiņas intervālu vajagot dalīt ar 1,2 un iegūstais cipars tad arī esot tas pie kura vajadzētu mainīt to zobeni.jo taču vajagot parēķināt to ka cik motors nogriežas sēžot mūsu korķos un tādā vīzē mēs iegūstam 50 000km nevis 60 000km kā rakstīts grāmatās.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atceraties ka zobenes mainjas inervalu ietekme ne tkai noskrejiens, bet janjem vera ari kada rezima tiek autinjs eksplutets (pilseta/shoseja), ka ari laika intervals, siksna ir no gumijas un kaprona sakausejuma un to laikazobs ari neskade... itseviskji tad ja motors netiek kadu laiku darbinats...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
luudzu nejaukt TS ar V6.

V6 zobene jaamaina ik pa 100k km vai 5 gadi, kas nu aatraak iestaajas. un taa arii tiek rekomendeets, bet ipashi kaveeties ar nevajag.

xls arii taisniiba.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database